Kurš vispār izdomāja, ka tehnoloğiju attīstība ir progress!?

Visas iepriekšējās augstu attīstītās civilizācijas tieši šā progresa dēļ ir aizgājušas bojā. Ne jau uz tehnoloğiju, bet garīgo attīstību cilvēkam jātiecās.
Un jūs protams man piedodiet, bet Bils ir uzskatāms piemērs mērkaķim ar granātu, kad tehnoloğijas ir, bet vieduma un garīgās komponentes trūkuma dēļ, nezini ko ar to visu iesākt! It kā smadzenes strādā, bet ne tajā virzienā. Ja jau viņš būtu tāds labdaris, altruists, tad ar to naudu, ar kuru viņš operē, viņš varēja sacelt mājas, izrakt akas un palīdzēt iekopt dārzus visiem Āfrikas bada cietējiem!? Tā vietā, viņš viņus vakcinē! To naudu viņš varēja likt lietā, lai turpmāk izvairītos no tādu vīrusu izkļūšanas no laboratorijām, taisīt izmeklēšanas, meklēt iemeslus, saukt vainīgos pie atbildības! Tā vietā viņš tos rada! Ar tās naudas palīdzību varētu novērst visu karus. Bet tā vietā viņš provocē un sponsorē tos! To naudu varētu izmantot sabiedrības garīgai, morālai celšanai, izglītošanai, atveseļošanai, bet viņš sagrauj skolas, atbalsta morālo pagrimumu un ražo indes!

Manuprāt mērkaķiem granātas ir jāatņem! Kā to izdarīt? Pirmkārt jau pašiem sev izslēgt iespēju būt mērkaķim ar granātu!

Ņemiet rokās svētos rakstus, garīgo literatūru, mācieties lūgt Dievu, ņemiet talkā garīgo mūziku, sveces, vīrakus, meklējiet garīgās tehnikas, veidojiet personiskas un dziļas attiecības ar Dievu, un sāciet garīgi augt! Citu variantu mums nav!

UN EJIET DABĀ!!! 🌱🌞

t.me/brivibasplatforma/456

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.