Kuldīgas bērnu vecāki aptur mobilo sakaru antenas uzstādīšanu uz skolas jumta

Latvija piedzīvo vēl vienu panākumu, iedzīvotājiem nostājoties pret mobilās antenas uzstādīšanu virs savu bērnu galvām.

Ekrānšāviņš ņemts no Jauns.lv

30. novembrī portālā “jauns.lv” tiek publicēta ziņa par to, ka “Kuldīgas bērnu vecāki pakļāvušies sazvērestības teorijai” un nobalsojuši pret mobilo sakaru torņa uzstādīšanu uz Kuldīgas Viļa Plūdoņa vidusskolas jumta.

Skolas veiktajā aptaujā par to, vai vecāki piekrīt mobilā sakara torņa uzstādīšanai uz skolas jumta, piedalījās mazāk nekā trešā daļa vecāku. Tomēr no tiem, kas izteica viedokli, PRET bija pārliecinošs vairākums – 76%.

 Lielākoties vecāki savu nostāju pamatoja ar to, ka ir pārāk maz informēti par 5G ietekmi, blakusparādībām, nepieciešamību un tā tālāk, līdz ar to baidās no nezināmā, līdz galam neizpētītā,” spriež Astaševska.

Jauns.lv

29. oktobrī domes sēdē piedalījās 15 deputāti, kuri, ņemot vērā aptaujāto vecāku vairākuma prasību, vienbalsīgi nobalsoja PAR aizliegumu uzstādīt antenu uz skolas jumta.

Protams, rakstā minēts, ka vecāki neapzinās, ko dara, un liedz bērniem ātrāku mobilo internetu. Rakta autori ignorē antenu starojumu kaitīgo ietekmi uz bērnu veselību, bet tādas jau ir industrijas intereses – domāt par biznesu, ne cilvēku veselību un drošību.

Pilns Jauns.lv raksts lasāms šeit: jauns.lv/raksts/zinas/415035-kuldigas-bernu-vecaki-paklaujas-5g-sazverestibas-teorijai-un-nobalso-pret-labakiem-sakariem

Kā arī “Jauns.lv” rakstā minēts, ka 5G pretinieki savos video nereti norādot uz 4G antenām – tehnoloģiju, kuru “paši savā ikdienā lietojot”. Tomēr portāls “Jauns.lv” nepiemin to, ka 4G torņus ir paredzēts nākotnē modificēt uz 5G, pieliekot papildus 5G “kastes” pie tām pašām 4G “skandām”.

Ekrānšāviņš ņemts no LA.LV

Šo procesu savā portālā publicēja “LA.LV”, kuru aģentūrai LETA skaidrojis telekomunikācijas uzņēmuma “Tet” valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis. (Pilns raksts5G bāzes stacijas būs jāliek “praktiski uz katras mājas”. “Tet” pastāsta par jaunās paaudzes tīkla ieviešanu.)

Iepriekš portāls Brīvības Platforma publicējis Ogres iedzīvotāju panākumu, atceļot Bites bāzes stacijas būvniecību:Komentāri (0)

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar E-pastu vai Facebook