Kovidšovs kā sabiedrības dresūra – UK valdības mājaslapās

Daudz jau ir rakstīts par to, ka patiesībā visu šo afēru globālisti ir iesākuši tāpēc, ka tas ir ievads kolosālai sabiedrības transformācijai. Tāpēc arī šajā pasākumā ir iesaistītas gan globālistu organizācijas, gan attiecīgie uzvedības modelēšanas speciālisti. Britu valdībai vien ir vesels bataljons ar tādiem – SAGE un citi. Kādi ir viņu izmantotie manipulāciju rīki?
Tieši viņi, nevis kādi īsti slimību un epidemioloģijas speciālisti ir tie, kas dod padomus valstu valdībām, kuras ievieš aizliegumus, lokdaunus un visas citas totalitārisma pazīmes.

To mēs pa lielam jau zinām, vismaz tie, kas seko līdzi notiekošajam pasaulē un pēta, kā tas izskatās. Un tomēr ik pa laikam atrodas lietas, kas ir gluži pārsteidzošas tajā, cik atklāti nekaunīgi viss šovs mums tika uzpiests un kā tas tika izdarīts.

Viens no tādiem piemēriem ir vēl pašā afēras sākumā publicētais dokuments ar nosaukumu “Opcijas, kā palielināt pakļāvību sociālās distancēšanas aizliegumiem” Tas tika ievietots britu valdības lapā vēl 2020.gada martā un tas tur ir joprojām.

Un tas aplūko divus sociālās distancēšanās veidus – viens ir parastā attāluma noteikšana visiem, bet otrs ir vārīgo ļaužu iespundēšana vismaz uz 12 nedēļām – toreiz jau vēl viņi stāstīja pasakas par dažām nedēļām, kad visi uzvarēsim vīrusu. Tagad iet otrais gads un grieķu alfabēti drīz ies uz beigām.

Tas, ko mēs te varam izlasīt, ir 9 veidi, kā izmainīt cilvēku uzvedību un piespiest viņus pakļauties šiem aizliegumiem. Pats nekaunīgākais šeit ir otrais veids, kas saistās ar pārliecināšanu.

Tiešā un atklātā tekstā te ir rakstīts, ka liels cilvēku daudzums uz to brīdi vēl nejūtas pietiekoši personiski apdraudēti. Viņi varētu justies samērā droši tāpēc, ka viņu vecuma grupā ir salīdzinoši maza mirstība. Šim secinājumam seko padoms – ja reiz viņi nejūta gana apdraudēti, tad šis apdraudējuma līmenis ir jāpaaugstina, izmantojot emocionālus ‘triecienziņojumus’, kam seko arī paskaidrojums, ko tad sabiedētie cilvēki var darīt, lai šos draudus mazinātu.

Ja tas nav pilnīga bezkaunība un manipulācija, tad kas vēl var pārliecināt cilvēkus, kā viņi ir tikuši psiholoģiski apstrādāti visu šo laiku? Arī nākamie punkti ir tādas pašas manipulācijas, atbildība par apkārtējiem un visas tās pasakas par ‘asimptomātiskiem’ nēsātājiem. Tur ir arī runāts par sociālo pieņemšanu, respektīvi, ka cilvēkam tā ir svarīga.

Praktiski visu to pašu arsenālu viņi izmanto arī tagad, tikai attiecībā uz švakcīnām. Te ir viss tas pats, tas pats ‘apdraudējums’, vainas apziņas dzīšana, manipulācija ar kaut kādiem labumiem un viss pārējais.

Un smieklīgākais ir tas, ka visus šos dokumentus un pamācības afēristiem var brīvi izlasīt pašu valdību mājas lapās – bet tik un tā tas viņiem strādā un cilvēki uz to iekrīt, kā mazi bērni.

Te taču ir gatavi materiāli kriminālai lietai par biedēšanu, maldināšanu un atklātu psiholoģisko mobingu globālā mērogā.

A. Vasiļevskis

www.mainampasauli.news

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.