Kovidšova okultā nozīme

Amerikāņu autori Michael Hoffman un James Shelby bija pirmie, kuri sāka runāt par tādu jēdzienu kā “cilvēces alķīmijas pārstrāde caur publisko psihodrāmu”. Izklausās kaut kas sarežģīts un nesaprotams,

bet šī procesa nozīme ir tajā, ka galvenā viduslaiku slepeno kultu un alķīmistu ideja bija ne jau transmutēt metālu, bet gan cilvēci. Ārējā dzīšanās pēc zelta bija tikai aizsegs milzīgai sociālai programmai, kura sevī ietvēra monarhijas demontāžu, paredz kristīgās reliģijas un arī visa veida patiesa garīguma demontāžu un pasaules pārstrukturizāciju ne pēc dabiskiem un garīgiem likumiem, bet pēc cilvēka gribas un patikas.

Tas tika aprakstīts jau 2001. gadā izdotā grāmatā.
books.google.lv/books/about/Secret_Societies_and_Psy chological_Warfa.html?id=5CRSAAAACAAJ&redir_esc=y

Tas ir tas pats process, kas sākās jau pirms gadsimtiem un ļoti intensīvi turpinājās 20.gs otrajā pusē, bet šobrīd ir sasniedzis savu kulmināciju. Tas ir process, kurā viss dabiskais, harmoniskais un garīgais tiek izkropļots – to jūs varat tagad vērot ikvienā dzīves sfērā, kur tradiconālās ģimenes, vīrieša un sievietes dabiskās lomas aizstāj viendzimuma laulību, feminisma un agresijas propaganda, dabisku saskarsmi aizstāj mākslīgais intelekts, kristīgo reliģiju Eiropā pārņem islāms, tautu saknes tiek pārrautas, veidota kaut kāda dzīvnieku patērētāju dažādu rasu un kultūru biomasa elektroniskā koncentrācijas nomentē, kā arī citi, sabiedrību degradējoši procesi, ieskaitot baltās rases likvidāciju kā sugu.

Alķīmijas process paredz atrast to, kas spēj izjaukt dabisko lietu kārtību, tad materiāls tiek pārvērsts pirmmatērijā un tad no šīs masas alķīmiķis veido sev vajadzīgo. Attieciniet šo procesu uz šodienas sabiedrību un jūs redzēsiet šo procesu darbībā – sabiedrību cenšas pilnībā degradēt un iedzīt haosā, lai veidotu ‘jauno normālo’ – lai to varētu izdarīt, ir jāpiespiež cilvēkus atteikties no ‘vecā normālā’ – no visām tām īpašībām un tiesībām, kādas bija pirms tam- lūk jums arī kovidšovs, kam seko transhumānisms un slepeno pārvaldītāju mērķis ir sasniegts – būs jauna sabiedrība, kam nebūs nekādu cilvēkam raksturīgu īpašību – tad viņi būs sasnieguši savu nolūku pārvaldīt to pēc saviem noteikumiem, nevis pēc Sirds vai Augstākā principiem. Ja vien, protams, sabiedrība laicīgi neatjēgsies, kas šis ir par procesu savā patiesajā, okultās alķīmijas nozīmē.

Slepeno pārvaldnieku galvenā zināšanu, simbolisma un pārvaldes sistēma ir Kabala – no tās atvasinātas pārējās reliģijas kā kontroles mehānismi – galvenā valoda šeit ir ebreju.

Un it visi procesi pasaulē ir saistīti ar šīm zīmēm, simboliem, okultismu – tas viss paliek nemanāms ikdienas cilvēkam, kā tiek izspēlētas šīs spēlītes, it kā sakritības, dažādi datumi, skaitļi, simbolu valoda, kādā sazinās šis sātanistu kults- bet, ja sāk uzmanīgi tajā visā ieskatīties, tad izrādās, ka neko viņi neslēpj un viss ir pietiekoši atklāti redzams – visas darbības ir parādītas iepriekš.

Vai nu kaut kādās grāmatās, vai simbolos, vai filmās, klipos – tāpat šis kovidšovs tika burtiski spiests apziņās no visām pusēm jau ilgi pirms to palaida darbībā.

Bet par to es esmu rakstījis jau gana daudz, šoreiz par ko citu.

Ko tad nozīmē pats vārds Covid? Oficiāli pēc PVO skaidrojuma tā izziņoja šo nosaukumu 11.02.2020, kas nomainīja vairākus iepriekšējos, pamatojot ar to, ka tas izvēlēts, lai nebūtu saistīts ne ar kādu ģeogrāfisku vietu, ne etnisku grupu. Tā, lai neviens tur nebūtu aizvainots. It kā tas nozīmē Corona Virus Disease un 19 ir gads, kad tas tika atklāts. Un tā kopš šī brīža ļaužu apziņās tiek zombēts bez mitas -covid, covid, covid.

Bet ja to apgriež otrādi -tad iznāk – Divoc. Ebreju valodā tas formē šādu burtu salikumu דיבוק. Un ko tad tas nozīmē, ja vispār kaut ko nozīmē? Tad tas apzīmē kaut ko, kas angliski tulkojas kā dybbuk – tas ebreju tradīcijās ir ļaunais gars, kas apsēž un izmanto cilvēku par savu barības avotu – kaut ko, kas piesaistās nelaimīgiem un depresīviem cilvēkiem. Līdzīgi, kā to dara šis te vīruss, saskaņā ar oficiālo versiju, piesaistoties šūnai, caurdurot to ar savām proteīna adatām.
en.wikipedia.org/wiki/Dybbuk

Vārdu sakot, tas apzīmē apsēstību. Pat, ja cilvēks netic ļauniem gariem un neinteresējas par smalko pasauli, enerģijām un savu patieso esību, tad to, ka baiļu un stresa nomocīti cilvēki ir daudz uzņēmīgāki pret jebkuru slimību, problēmu un viņiem strauji pazeminās imunitāte – to jau saprast vajadzētu ikvienam.

”The Dybbuk” mākslas ilustrācijā attainojis Ephraim Mosh Lilien

Un lūk, tādā veidā apstiprinās tas, ko es esmu teicis ne reizi vien – kovid ir masu psihoze un garīga rakstura traucējumi, nevis kaut kāds vīruss.

Tas īpaši attiecas uz tiem, kuri no tiesas noticējuši šai afērai, karstā laikā nēsā bezjēdzīgas maskas, kad tas pat netiek spiests ar varu, elpo savus mikrobus, mocās ar skābekļa trūkumu un vēl bļauj uz apkārtējiem – tā ir tīrākā apsēstība, nekas vairāk. Tie arī būs tie ‘jaunie normālie’. Tieši to arī tas kovid nozīmē un nešķīstās alķīmijas process ir jāaptur.

Cita starpā, arī klonētās aitas Dollijas apgrieztā nozīme ebreju valodā ir ne mazāk simboliska – tas bija atslēgas notikums Kulta centieniem pārņemt Augstākā lomu un radīt kaut ko savu ārpus Dabas likumiem.

Aivis Vasiļevskis

aivisvasilevskis.info

25 thoughts on “Kovidšova okultā nozīme

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.