Kovid vakcīna – bumba ar laika degli?

Zinātnieki sen zina par tām nopietnajām problēmām, kas saistās ar korona vīrusa vakcīnām un kas nogalināja dzīvniekus testos jau kopš 2003.gada, kad parādījās pirmais SARS.

Saskaņā ar Brīvo vārdnīcu (Free Dictionary), SARS ir elpceļu slimība ar nezināmu izcelsmi, kuras pieņemtā izcelsmes vieta ir Ķīna – tai raksturīgs drudzis, klepus un apgrūtināta elpošana. Tā var būt arī nāvējosa. Vai kaut kas pazīstams?

Tad 6 gadus vēlāk bija ‘cūku gripa’, kuru Britu enciklopēdija apraksta kā H1N1, pirmo 21.gadsimta gripas epidēmiju, kas pazīstama ar savu straujo izplatību un augsto infekciozitāti. Vai atkal kaut kas pazīstams?

Šajā laika periodā bija centieni izstrādāt vakcīnas pret šiem vīrusiem, taču radās nopietnas problēmas – mira testu pērtiķi. Tad šīs vakcīnas tika apturētas, izņemot cūku gripas un parastās gripas vakcīnas. Taču tagad, pēc 11 gadiem lielā Farma pēkšņi steidz ieviest pat 200 jaunas vakcīnas, ieskaitot mRNA tehnoloģiju, kuru nesen atzina par drošu gan CDC, gan daudzu valstu valdības. Taču mēs jau zinām, ka tie ir meli – šo vakcīnu testi notiek tieši šobrīd, tai skaitā to klīniskie testi, nerunājot jau par globālu medicīnisku eksperimentu, kurā piedalās visi tie, kas piekrituši vakcinēties.

Dr. Šerija Tenpenija ir ASV sertificēta ārste ar 40 gadu vakcīnu izpētes pieredzi. Un viņa brīdina par ļoti nopietniem šo mRNA vakcīnu efektiem, kas parādīsies ilgākā laika posmā. Tās var iznīcināt dabisko ķermeņa dziedināšanās spēju, nogalinot II tipa makrofāgu šūnas.

Tās ir balto asins ķermenīšu šūnas, kuras absorbē un attīra no visa tā, kas nesatur veselam organismam specifiskos proteīnus. Šo procesu sauc par fagocitozi.

Šie fagocīti ir tie, kas patrulē un meklē svešķermeņus. Citiem vārdiem sakot, tās ir organismam vitāli nepieciešamas šūnas, lai tas vispāŗ varētu cīnīties ar slimībām un to ierosinātājiem. Taču attiecīgo makrofāgu iznīkšana tika novērota jau iepriekšējos korona vakcīnu testos. Tas arī ir iemesls, kapēc šie testi tika pārtraukti.

Tāpēc Tenpenija paredz to, ka šāds process tiks iedarbināts arī tiem cilvēkiem, kuri ir vakcinēti ar jaunajām kovid vakcīnām – tad, kad viņi sastapsies ar kādu no tiem 7 korona vīrusiem, kas eksistē jau sen pirms kovida. Savā video no 17.minūtes viņa paskaidro, ka makrofāgiem ir divi veidi – pirmais veido iekaisuma reakciju, uzbrūkot infekcijai, bet otrs savukārt nodarbojas ar netīrumu savākšanu. Viņa apgalvo, ka ģenētiski veidotās antivielas, kas veidojas no šīm mRNA vakcīnām, kas uzbrūk pīķa proteīnam, nogalina šos makrofāgus.

Tas tika demonstrēts jau 2002.gada korona vīrusu vakcīnu testos, kad dzīvnieki mira no tā, ka viņu plaušas piepildīja iekaisušās pirmā tipa makrofāgu šūnas. Bet nevakcinētiem dzīvniekiem plaušās bija abu tipu šūnas. Ja šis process notiek ar cilvēkiem tuvākajā nākotnē, tad sekas būs ļoti bēdīgas – gan autoimūno saslimšanu epidēmija, gan neauglība. Protams, Farmai jau ir gatavas kārtējās tabletes arī pret šiem uzliesmojumiem un problēmām.

Daļa cilvēku mirs no vakcīnas īsā laikā, bet liels skaits kļūs ļoti slimi un viņiem parādīsies autoimūnās saslimšanas gada laikā – saka Šerija.

Viņa pauž arī bažas par to, ka nezinošie ārsti un pārējie ‘eksperti’ vienkārši norakstīs šīs pazīmes uz kaut kādiem jauniem vīrusa mutantiem un turpinās aģitēt par papildus injekcijām.

Un visbeidzot viņa rekomendē iepazīties ar šo pētījumu, kurā aprakstīts tieši tas process, kad antivielas izraisa plaušu traumas, izkropļojot makrofāgu reakciju.

Paskatīsimies tā uzmanīgi apkārt un izdarīsim secinājumus, vai mēs jau redzam to, par ko brīdina šī ārste? Vai šāds varētu būt lielais plāns, novājināt cilvēkus, apturēt dabisko imunitāti un tad iedarbināt vēl kādu korona vīrusu, vai tā saucamo mutāciju?

A.Vasiļevskis

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.