Kovid (ne) vakcīnu testa subjekti netiek brīdināti par iespējamu smagāku saslimšanu kā bez potes.

Šāds pētījums iznāca vēl pagājušā gada septembrī, pirms tika apstiprināta kāda no šobrīd esošām injekcijām. Bet par to nerakstīja neviens medijs un arī šobrīd intensīvā špricēšanas propaganda to pilnībā ignorē.

Kas tajā teikts? Pētījuma mērķis ir noskaidrot, vai šo injekciju gadījumā tiek ievēroti medicīnas ētikas standarti un testu subjektiem tiek sniegta pilnīga informācija par iespējamiem riskiem. Turklāt tas attiecas ne tikai uz pašu klīnisko testu dalībniekiem, kas pieteikušies brīvprātīgi, bet arī uz visiem tiem, kas šīs potes saņem jau kā gatavu produktu. Vai eksistē pietiekoši daudz zinātniskās literatūras, uz ko balstoties mediķiem būtu jāatklāj specifiskie riski saistībā ar šīm jaunajām injekcijām par to, ka tās var pasliktināt cilvēka stāvokli saskarsmē ar dabā cirkulējošiem vīrusiem.

Pētījumā tiek aplūkota šāda literatūra un arī klīniskie injekciju protokoli, lai pārliecinātos par to, ka šie riski ir apzināti un izklāstīti to dalībniekiem.

Rezultātā tika secināts sekojošais. Šīs injekcijas patiešām var padarīt špricētos par uzņēmīgākiem un viņi var saslimt smagāk nekā tie, kas nav potēti. Tieši par to arī brīdina tik daudzi ārsti un virusologi, ieskaitot Nobela prēmijas laureātu franču profesoru Luku Montanjē. Un arī šeit atklāts tas pats vēl pirms masveida nopotēšanas kampaņas sākuma. Nekad nav apstiprinātas vakcīnas pret SARS, MERS vai RSV un to izpētes dati liecina par ļoti nopietnu problēmu – šīs vakcīnas, būtu tās veidotas ar novājinātu vīrusu, vai tikai izmantojot pīķa proteīnu, neatkarīgi no to piegādes sistēmas organismā, var pasliktināt cilvēka stāvokli, radot tā saukto ADE – antivielu atkarības pastiprinājumu. Šis risks nav pietiekoši aplūkots ne klīniskajos pētījumos, ne arī šobrīd, kad injekcijas jau palaistas darbībā.

Pētījums piemin arī datus par mēģinājumiem izveidot vakcīnu pret SARS. Toreiz dzīvnieku testos vakcīnu prototipi uzrādīja antivielu izstrādāšanos, bet saskarsmē ar dabisko vīrusu pēc tam sākās plaušu pataloģijas. Tieši tas bija iemesls, kāpēc šīs vakcīnas tā arī netika līdz cilvēku testiem.

Bet šīs gan ir tikušas un tiek intensīvi potētas, absolūti neinformējot cilvēkus par šiem iespējamiem riskiem, kas var notikt saskarsmē ar īstiem vīrusiem vai kādu no neskaitāmiem ‘variantiem’ no kuriem kāds var izrādīties īpašs bioloģisks ierocis. Un tad sāksies kārtējais vilnis un tieši sapotētie pārpildīs slimnīcas.

Varbūt, ka tieši tāds arī ir viss šis afēras plāns?

A. Vasiļevskis

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.