Kopā mēs izveidosim pasaules vienotības vilni!

Paredzēts, ka 7. martā plkst. 14:30 - 15:45 pēc Latvijas laika  pulcēsies 10 miljoni cilvēku, lai pasaulē radītu Vienotības vilni.
Preses relīze:

Pasaules Vienotības diena

Pulcējas 10 miljoni cilvēku, lai pasaulē radītu Vienotības vilni

Šrī Prītadži un šrī Krišnadži uzsākuši masveida globālu pasākumu, kas norisināsies tiešsaistē. Tā nolūks ir izraisīt milzīgu Vienotības vilni cilvēces apziņā.

Šrī Prītadži un šrī Krišnadži ir apgaismoti un viedi mūsdienu mistiķi un filozofi. Ar viņu vecāku šrī Ammas un šri Bagavāna svētību abi ir radījuši Ekam. Ekam ir
īpaša celtne Indijā (netālu no Čenajas), kas veidota ar nodomu pamodināt cilvēci un ievest to apgaismotajos apziņas stāvokļos, kā arī tuvināt cilvēci Dievišķajam.

Šrī Prītadži un šrī Krišnadži uzskata, ka visu problēmu pamatā- politisko, ekonomisko, vides problēmu pamatā – ir cilvēces apziņa, kas pārņemta ar šķelšanos un nošķirtību. Viņi saka: “Ja cilvēce atmostos vienotības stāvoklim, domātu un rīkotos, jūtoties vienoti ar citiem, vienoti ar pasauli, vienoti ar dabu un Dievišķo, tad notiktu strauja cilvēces garīgā izaugsme. Mēs varam kopīgi rast risinājumus savām problēmām un izveidot brīnišķīgu planētu mūsu nākamajām paaudzēm.”

Tādējādi, 7. martā no plkst. 14:30 līdz 15:45 pēc Latvijas laika vairāki miljoni cilvēku tiešsaistē pulcēsies uz īpašu “Dikšas meditāciju”, lai savā apziņā pieredzētu garīgu atmodu. Dikšas laikā dalībnieki varēs pārraidīt vienotības stāvokli pasaulē.
Kopā mēs izveidosim pasaules vienotības vilni!

Lai izmērītu Dikšas meditācijas ietekmi uz cilvēces apziņu, norises dienā, veicot mērījumus, piedalīsies arī Heartmath Institūts un citi pētniecības institūti no visas pasaules.

Lai radītu šo vienotības vareno vilni, šrī Prītadži un šrī Krišnadži 21 dienu veic Maha Tapas. Maha Tapas ietver askēzi un dzīvošanu ļoti augstos apziņas stāvokļos. Viņu Maha Tapas nopelni tiks pasniegti kā ieguldījums pasaules vienotībai.

Ikviens, kuram ir degsme pievienoties, var būt daļa no šīs Pasaules Vienotības viļņa. Arī tu vari dot savu ieguldījumu, pievienojot savas Tapas pasaules vienotībai. Tu vari apņemties meditēt jau no šodienas, skandējot vienotības mantru – Hamsa Soham Ekam -, kas nozīmē: ‘Es esmu tu, tu esi es, mēs esam viens’. Daudzinot šo mantru tik reižu, cik vien iespējams, radīsies vienotības atbalss, kas izplatīsies visā cilvēces apziņā. Šobrīd jau vairāki tūkstoši mantras skandētāju apņēmušies daudzināt to 1008 reizes dienā.

Pievienojies 2021. gada 7. martā un veicini pasaules vienotību!
Noklikšķini, lai kļūtu par daļu Pasaules Vienotības vilnī
ekam.me/omc

t.me/brivibasplatforma/212

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.