Koorporatīvais nacisms

Kas ir tas, ar ko īsti mums ir darīšana pēdējos gandrīz divos gados un kas būs tas, ar ko patiesībā būs jācīnās arī nākamgad? Tas ir nacisms.

Protams, tūlīt pat var sākties iebildumi par to, ka tas nevar būt, kāds te sakars ar to un tas vispār bija totalitārs režīms kādreiz Vācijā un tikai. Oficiāli tas tika uzvarēts un nosodīts, bet vai tā tiešām bija?

Tie, kas rūpīgāk seko līdzi visiem šiem procesiem, diezgan labi zina to, ka nekur jau nepazuda ne šī ideoloģija, nedz arī daudzi fiziskie tās īstenotāji – pēc II pasaules kara tūlīt pat sāka formēties citi bloki, NATO un ES, kur daudzi no viņiem ieņēma vadošus amatus, ātri vien tika atbrīvoti arī bijušā I.G Farben bosi, tūkstošiem bijušo nacistu tika nogādāti ASV un daudzi arī turpināja darboties Rietumvācijas militārajās un politiskajās struktūrās. Un šeit mēs nonākam pie ļoti būtiska jautājuma un sapratnes par to, kas tad īsti notika toreiz un kas notiek šodien – kas tad ir tas ļaunums, kas izpaudās caur šo ideoloģiju, caur valsts iekārtu, caur tiem cilvēkiem, kas to realizēja, būdami psiholoģiski apstrādāti caur propagandas mašīnu?

Lai to saprastu, ir jāredz tās struktūras, kuras to visu organizēja, finansēja un atbalstīja. Un tie bija tieši tie paši korporatīvie klani, dzimtas, korporācijas, kuras eksistē arī šodien – kaut tas pats Rokfelleru klans, kas toreiz bija cieši saistīts ar I.G Farben un bīdīja viņu akcijas uz Volstrītas tirgiem. Tās sastāvā tika iekļauta arī Bayer kompānija, kuras darbinieki veica medicīniskus eksperimentus koncentrācijas nometnēs. Arī šodien tā pati kompānija nodarbojas ar tādiem pašiem eksperimentiem, tikai šodien to atbalsta visu valstu valdības, ne tikai Vācijas. IBM, kas piegādāja ieslodzīto uzskaites sistēmas III Reiham, arī šodien piedalās digitālās verga pases izstrādē. Rokfelleru fonds ir iesaistīts praktiski visas ‘veselības’ aprūpes sistēmās, digitālo pasu, testēšanas, špricēšanas un pārējo bio-totalitārisma ieviešanas procesu finansēšanā. Astra Zenekas viens no galvenajiem potes izstrādātājiem Adrians Hils ir saistīts ar Galtona institūtu, kas ir tā pati britu eigēnikas kustība, kuras idejas par nepilnvērtīgo fizisku likvidāciju īstenoja gan ASV 20.gs sākumā, gan vēlāk arī III Reihā.

Tur ir neskaitāmi piemēri tam, kas ir jāredz – nevajag nacismu asociēt ar politisku sistēmu vai ideoloģiju, valsts iekārtu vai Vērmahtu/SS. Ja tā, tad uz papīra, protams, tas skaitās uzvarēts, šī ideoloģijas simbolika oficiāli skaitās aizliegta un organizācijas izformētas. Taču, ja ieskatās dziļāk un saprot to, kas tad īsti aiz tā visa stāv, kas to visu organizē, tad ir acīmredzami, ka nekas tur uzvarēts nav un šobrīd notiek to pašu spēku revanšs. Turklāt šoreiz tas notiek gandrīz visā pasaulē – bet Eiropā atkal tās ir šīs ‘ass’ valstis, kas visaktīvāk likvidē pilsoņu tiesības un brīvības – Vācija, Austrija un Itālija. To viņi izdarījuši labāk, kā spēja to laiku diktatori. Tikai šoreiz problēma ir tajā, ka tā saucamajās nacisma uzvarētāju valstīs notiek tas pats un pat Krievijā ir šis centiens ieviest fašisma diktatūru bez atklāta kara. Tāpēc nav nekāda spēka, kas varētu tagad ieiet šajās valstīs un apturēt totalitārus režīmus no to īstenotā genocīda pret savām tautām.

Šoreiz tās ir pašas tautas un tie, kas spējuši pamosties, ieraudzīt un saskatīt to, kas ir patiesā nacisma sakne – ne jau velti Davosas forums tik ļoti grib atjaunot tieši šo pārvaldes modeli, jo tajā režīms ir tikai lielo korporāciju izkārtne un domā tikai par viņu interesēm un peļņu. Pie tādas sistēmas par cilvēkiem nedomā neviens, neviena režīma iestāde un arī veselības aprūpe, tas viss ir caurvīts ar to pašu propagandu un nepieciešamību aizstāvēt korporāciju vajadzības. Tas arī ir īstais fašisms, nacisms, vai vienalga kā šo diktatūru sauc – kovid, zaļais vai zilais – veselības diktatūra ir tikpat labi izmantojama, kā jebkura cita, tā faktiski ir ģeniāls ierocis viņu rokās, ja reiz cilvēki vairs nav spējīgi paši būt atbildīgi par to un savu dzīvi kā tādu, tad to pārņem režīms un dod norādes līdz pat tam, kur drīkst iet un kādus radus drīkst apciemot.

Līdz ar to nākamais gads ir izšķirošs daudzās jomās, tā sanāk, ka daudzās valstīs tieši 2022. ir paredzētas vēlēšanas, arī pie mums – arī no tā tiešā veidā ir atkarīgs, kas notiks tālāk. Ne jau tāpēc, ka vēlēšanas īpaši kaut ko ietekmē, ja visu vada attiecīgās korporācijas, taču tās vismaz formāli vēl ir pēdējā demokrātijas pazīme un iespēja cilvēkiem kaut daļēji piedalīties procesā.

Bet mazie nacistiņi tikmēr lien ārā no pažobelēm un jūs tos varat redzēt visur – no veikala apsargiem līdz augstākajām valsts amatpersonām un vispārējā tendence ir acīmredzama- nevis valdība ir atbildīga pilsoņu priekšā, bet cilvēki padarīti par atbildīgiem režīmam un spiesti tam paklausīt, citādi seko izrēķināšanās.

Nākamais gads acīmredzot vēl ir pēdējā iespēja šo procesu apturēt, tāpēc tas lai arī izskan kā novēlējums šī gada pēdējā rakstā. Lai top Gaismas uzvara!

5 thoughts on “Koorporatīvais nacisms

  1. You’ll be able to start to inform people what you want and what
    you don’t desire, when you’re available and you’re not obtainable, then you can set
    only a little composition around how you among others talk.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.