Ko Krievijas prezidents Vladimirs Putins atbildēja uz ASV prezidenta Džo.Baidena klaji nediplomātisku rupjību!?

"16. martā ASV prezidents Džo Baidens pārraidītā intervijā telekanālam ABC apstiprinoši atbildējis uz žurnālista jautājumu, vai viņš uzskata, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins ir slepkava, kā arī norādījis, ka, viņaprāt, Putinam nav dvēseles." Tā raksta Delfi. 

Avots:  Baidens uzskata Putinu par slepkavu un cilvēku bez dvēseles 

Ko uz Baidena izteiktajiem apgalvojumiem atbildējis Krievijas prezidents Vladimirs Putins? Lasiet zemāk!

“Kas attiecas uz mana Amerikas kolēģa paziņojumu. Mēs patiešām esam esam personīgi pazīstami. Un ko gan lai es viņam atbildētu, es viņam atbildētu: Esiet vesels! Es vēlu viņam veselību. Saku to bez ironijas un jokiem! Tas ir pirmkārt.

Un otrkārt, runājot plašāk par šo tēmu, lūk ko es vēlētos teikt – katras valsts vēsturē ir ļoti daudz smagi un asiņaini notikumi. Bet, kad mēs vērtējam citus cilvēkus, tautas un pat valstis, mēs vienmēr skatāmies it kā spogulī. Un mēs vienmēr redzam tur sevi, jo vienmēr pārliekam uz otru cilvēku to, ar ko paši elpojam, to, kas mēs paši esam pēc būtības. Un es, ziniet, atceros bērnībā, kad mēs sētā strīdējāmies ar draugiem, mēs teicām: „Kas uz citiem saka, tas pats tāds ir!”. Un tas nav nejauši, tas nav tāds bērnu skaitāmpantiņš un joks, jo jēga tur ir ļoti dziļa. Psiholoģiski, mēs vienmēr otrā cilvēkā redzam paši savas personīgās īpašības un domājam, ka viņš ir tāds pats kā es, izejot no sevis paša personīgās vērtību skalas mēs vērtējam otru cilvēku.

Kas attiecas uz amerikāņu esteblišmentu, ne amerikāņu tautas kopumā, kuri pamatā vairākumā ir godīgi, kārtīgi, dvēseliski cilvēki, kuri grib dzīvot ar mums mierā un draudzībā un mēs zinām par to, ļoti augstu novērtējam un nākotnē balstīsimies arī uz viņiem. Bet kas attiecas uz amerikāņu establišmentu – amerikāņu valdošo klasi, tad viņu apziņa ir formējusies pavisam ne parastos apstākļos, jo Amerikas kontinenta apgūšana no Eiropiešu puses, bija saistīta ar vietējo iedzīvotāju iznīcināšanu, jeb kā šodien saka, ar genocīdu! Tiešu Indiāņu cilšu genocīdu!!! Pēc tam sekoja ļoti smags, garš un cietsirdīgs verdzības, jeb vergturu periods. Ļoti cietsirdīgs. Un tas viss iet līdzi vēsturē, līdz pat mūsdienām tas pavada Amerikas savienoto valstu dzīvi, jo citādi, no kurienes gan būtu radusies „Black Lives Matter” (melno dzīvēm ir nozīme) kustība!? Līdz pat šim brīdim afroamerikāņi saskaras ar netaisnību pret viņiem un pat viņu iznīcināšanu. Lūk, tieši šādā veidā ASV valdošā klase parasti tiek galā ar iekšpolitikas un ārpolitikas jautājumiem. ASV ir vienīgā valsts pasaulē, kura ir pielietojusi atomkodolieročus, piedevām pret valsti, kurai nav kodolieroču – pret Japānu – Hirasimu un Nagasaki. Nekādas, absolūti nekādas militāras jēgas tam nebija. Tā bija tieša mierīgo civiliedzīvotāju iznīcināšana!

Un kāpēc es par to runāju – mēs zinām, ka ASV vadība kopumā ir noskaņota būt ar mums labās attiecībās tikai tajos jautājumos, kuros viņiem tas ir izdevīgi un uz viņu noteikumiem. Mēs, kaut viņi arī domā, ka esam tādi paši kā viņi, patiesībā esam pavisam citi cilvēki, mums ir cits ģenētiskais un kultūr-tikumiskais kods. Bet mēs protam aizstāvēt savas personīgās intereses un mēs strādāsim ar viņiem, bet tikai uz tiem noteikumiem un tajos apstākļos, kuri būs mums izdevīgi, un viņiem nāksies ar to rēķināties! Viņiem nāksies ar to rēķināties, neskatoties uz visiem mēģinājumiem apstādināt mūsu attīstību, neskatoties uz sankcijām un apvainojumiem, viņiem nāksies ar to rēķināties!

Un mēs, ņemot vērā mūsu nacionālās intereses, turpināsim attīstīt mūsu attiecības ar visām pasaules valstīm, ieskaitot ASV.”

t.me/brivibasplatforma/376

8 thoughts on “Ko Krievijas prezidents Vladimirs Putins atbildēja uz ASV prezidenta Džo.Baidena klaji nediplomātisku rupjību!?

  1. 859133 268475Aw, it was an extremely great post. In thought I would like to set up writing comparable to this additionally – taking time and actual effort to create a very very good article but exactly what do I say I procrastinate alot and also no indicates manage to go done. 857672

  2. 424111 489090 I discovered your weblog internet site on google and check a couple of of your early posts. Continue to maintain up the very very good operate. I just additional up your RSS feed to my MSN News Reader. Seeking forward to reading far more from you later on! 722759

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.