Kauna maskas viduslaikos un šodien

Lai saprastu lielos plānus, ir jāsāk ar mazāko detaļu izpratni. Tā arī šoreiz vēl nedaudz par maskām. Ja gribam redzēt visa šī kovidšova patieso jēgu, ir jāpaceļ sava domāšana nedaudz augstāk par to, ko var redzēt un dzirdēt pa TV vai izlasīt parastajās ziņās. Kāda tad īsti ir šo masku vardarbīgās uztiepšanas dziļākā nozīme?

Protams, ka te nav runa par kaut kādām epidemioloģiskajām īpašībām, masku efektivitāti vīrusu apkarošanā un tamlīdzīgām lietām. Šeit jautājums ir par to, kāpēc tās joprojām tiek uztieptas par katru cenu, neskatoties uz to, ka nav nekādu pierādījumu to efektivitātei? Tādā gadījumā uz to ir grūti atbildēt- cilvēki to lielāko tiesu dara tikai tāpēc, lai izvairītos no soda, bet varas struktūras nekādus zinātniskus datus par to efektivitāti nespēj sniegt.

ja uz to paskatās no cita skatu punkta, tad arī jautājums ir citāds – bet par kādu efektivitāti vispāŗ ir runa? Ja par kaut kādu vīrusu apturēšanu, tad, protams, nekādas efektivitātes nav.Taču, ja mēs atceramies to, kāda vēsturiski vispār ir bijusi masku/uzpurņu vardarbīgas uztiepšanas nozīme, tad redzam, ka tās ir pat ļoti efektīvas.

Eiropā tā saucamās kauna maskas tika izmantotas, lai pazemotu un sodītu cilvēkus līdz pat 18. gs. Tikai toreiz tās tika gatavotas no auksta metāla un tām bija daudz un dažādas formas. Kaut arī smagā maska pati par sevi bija pietiekošs spīdzināšanas līdzeklis, bet tās patiesais nolūks bija pazemot cilvēku, cik vien tas ir iespējams. Tāpēc tās veidoja dažādās muļķīgās formās, ar ēzeļa ausīm vai cūkas šņukuriem, garām mēlēm vai pat tādas, kuras izdeva jocīgas skaņas, cilvēkam elpojot.

Vācijā tās sauca par “schandmaske” Bet tās tika lietotas arī Jaunajā Pasaulē.Visa šī pasākuma mērķis bija ļoti vienkāršs – pazemot un sodīt cilvēku, ierādīt viņam vietu un kontrolēt viņa uzvedību.

Tas bija sociālās inženierijas viens no elementiem gadsimtiem ilgi. Šādas maskas bieži spieda nēsāt tieši sievietes, lai sodītu viņas par pļāpīgumu. Te ir vesels apraksts par vienu šādu eksepmplāru Vācijas muzejā – par to, kā ebreju kultūrā sieviešu teikšana bija minimāla un tieši viņu mēģinājumi kaut ko teikt tika sodīt ar šādu masku nēsāšanu. Viens no galvenajiem šo kauna masku elementiem ir tieši īpašas formas pagarināts deguns.

Vai tad šodien kaut kas ir mainījies šo masku nēsāšanas patiesajā jēgā? Nē, tās arī šodien nozīmē tieši to pašu. Protams, cilvēki, kuri nezina šo vēsturi, okultos rituālus un maskarādes dziļo jēgu, to nevar zināt. Viņi nezina, ka tās ir kauna maskas un ka viņi piedalās Jaunās kārtības iniciētā rituālā, ja noticējuši kaut kādam vīrusam un tam, ka šīs puņķu lupatas var viņus no tā pasargāt. Protams, tas īpaši attiecās uz tiem, kuri šodien paši sevi izķēmo, taisot dažādus uzpurņus un pat cenšoties tos pielāgot savai garderobei jau kā ikdienas aksesuāru.

Šāda sevis pazemošana iet aizvien tālāk. Lūk, ir kāda kompānija, kura piedāvā šādus uzpurņus – salīdziniet tos ar visduslaiku eksponāta degunu un Jums viss būs skaidrs.

Cik zemu šie cilvēki gatavi krist savā vēlmē atteikties no Cilvēka statusa un kļūt par primitīviem dzīvniekiem? Plāndēmijas un sociālās inženierijas arhitekti ļoti labi zina, ko viņi dara un kāpēc ir vajadzīgi visi šie epidemioloģiski bezjēdzīgie aizliegumi. Tas ir ilgstošāka perioda dresūra, kuras nolūks ir izdzēst cilvēkam viņa pašcieņu un pārprogrammēt viņu par derīgu jaunajā normālajā. Te nu mēs redzam, par ko patiesībā ir šis stāsts.

A. Vasiļevskis

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.