Kas notiek Vācijā?

Pasaules (ne)Veselības organizācija šonedēļ pauž bažas par to, ka atkal Eiropā plosās briesmīgais vīruss. Viens no epicentriem tagad ir arī Vācija, kur reģistrēta augstākā saslimšanas līkne kopš pašas pandēmijas sākuma.

Pēdējās dienās rādītājs pārsniedz 40 tūkstošus dienā un tas ir absolūts rekords, jo līdzšinējais cipars bija pavasarī, kad aprīlī tie bija mazliet pāri 30 tūkstošiem. Tagad ir kārtējais vilnis un vēl lielāks – bet PVO kaut kā izvairās pieminēt to, ka šis ir pēc-švakcinācijas kārtējais veiksmes stāsts, jo 67% vāciešu ir pilnībā sašvakcinēti – un atkal rezultāts, kā jau daudzviet citur pasaulē, ir grandiozi sliktāks, kā pirms tam.

Un mēs atkal esam epicentrā – vaimanā PVO Eiropas boss Hanss Kluge. Viņš zīmē baisus ciparus – pie šīs trajektorijas Eiropā līdz februārim būšot pusmiljons mirušo. Nu ja tas bija švakcinatoru plāns, tad jau tā arī tam jābūt.

Loģiski, ka Vācijā injekciju katastrofa arī tiek novelta uz tiem, kas nav tās ļāvuši sev špricēt un arī tur režīms gatavs izvērst vēl vairāk terora pret viņiem, ieskaitot aizliegumu apmeklēt Ziemassvētku tirdziņus. Veselības ministrs Jens Spāns ir viens no tiem, kas uzkurina šo mītu par ‘nevakcinēto pandēmiju’, kaut tāda nav iespējama pēc definīcijas – ja ir pandēmija, tad slimo visi – nevis kaut kāda iedzīvotāju daļa un saskaņā ar visiem pēdējiem pētījumiem šīs injekcijas neko nedod, taču tas netraucē režīmiem turpināt tās uzpiest ar varu.

Arī Angela Merķele raizējas par notiekošo un domā to risināt, uzspiežot vēl vairāk ierobežojumus veseliem cilvēkiem. Un ne tikai tas – 5.novembrī Spāns apstiprināja arī booster dozas, kas jāšpricē 6 mēnešus pēc tam, kad cilvēks bijis ‘pilnībā vakcinēts’ – arī Vācija iet turpat, kur visi citi globālās afēras dalībnieki. Tur jau 2.6% iedzīvotāju ir pilnībā un pārpilnībā nošpricēti jau ar trešo dozu. Un protams, paredzēts arī lokdauns, obligāti testi un viss pārējais, neatkarīgi no injekcijas statusa. Paredzēti arī sodi tiem, kas atmasko režīma melus un uzskata, ka eksperiments ar šīm substancēm ir bīstams.

Vārdu sakot, arī Vācija cenšas attaisnot neveiksmīgo vakcīnu politiku, meklējot vainīgos tur, kur to nav un terorizējot cilvēkus – un kāpēc tur tas notiek, ir ļoti vienkārši – augstāk minētais Veselības ministrs ir viens no Klausa Švāba izveidotās “jauno globālo līderu” komandas – tā ir viņu kadru kalve, kur atrodams arī Francijas prezidents Makrons, Marks Zukurbergs un daudzi citi tā saucamie līderi jeb jaunās pasaules kārtības ieviesēji, kuriem tāds ir viņu dotais uzdevums.

Savukārt kāda Vācijas avīze Berliner Zeitung ir pievērsusi uzmanību tam, ka pēdējā laikā daudzās futbola līgās krīt un arī mirst futbolisti – ar sirdi un attiecīgām problēmām. Viņiem ir vesels saraksts ar tiem, kas pēdējā laikā ar to nogāzušies spēļu vai treniņu laikā. Sākas apskats ar Barcelona futbolistu Aguero, bet tālāk ir diezgan pamatīgs saraksts ar vietējiem Vācijas dažādu līgu spēlētājiem un daudzi no tiem ir tikai 17-18 gadus veci – ja reiz injekcija kaut kur ir efektīva, tad tieši šeit tas arī parādās.

A. Vasiļevskis

www.mainampasauli.news

3 thoughts on “Kas notiek Vācijā?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.