Kas notiek profesionālajā sportā?

Notiek kaut kas dramatisks. Saskaņā ar Steve Kirsch aprēķiniem, šogad sportistiem dažādas veselības problēmas notiek 60 reizes biežāk, kā jebkad agrāk. Neviens to negrib skaidrot un saistīt ar injekciju programmu, ko gandrīz visi viņi ir saņēmuši.

Daudzi saka, ka tas notiek visu laiku un cilvēki profesionālajā sportā ļimst ar sirdīm un arī mirst. Jā, tā notiek un esam to redzējuši, arī mūsu sporta vēsturē ir tāds gadījums ar Sergeju Žoltoku, kas aizgāja pašā spēku pilnbriedā un arī pasaulē tā mēdza gadīties ar citiem. Taču nekad tas nav noticis tādos apjomos, kā šobrīd. Šogad ir noticis kaut kas tāds, kas ir izmainījis šos rādītājus un turklāt dramatiski. Kas tas varētu būt?

Jā, tas kaitina švakcīnu advokātus, viņiem nav racionāla izskaidrojuma un viņi var tikai lietot ad-hominem taktiku vai cenzēt šo tēmu. Bet mūsdienu laikmetā katrs šāds notikums tiek fiksēts un apkopots. Oficiāli nekur netiek pieminēts cilvēka injekcijas statuss, taču šobrīd visi taču zina, ka profesionālā sportā tā gandrīz visur ir obligāta prasība. Sausie fakti ir tādi, ka pēdējos 4 mēnešos ir bijis vairāk šādu gadījumu, kā pēdējos 20 gados. Tas ir tieši tāpat, kā ar injekciju blaknēm visās ziņošanas sistēmās. Tie tad arī ir minētie 6000% jeb 60 reizes vairāk, kā tas bija agrāk, ja mēs to uzskatām par normālu, tad ir pamatīgi jautājumi, kurš ir normāls un kurš ne. Lai vai kā faktu čakari cenšas to noliegt, bet VAERS un citas sistēmas skaidri rāda to, ka šīs substances ir ārkārtīgi bīstamas.

Bet zinātniskie pētījumi par to tiek cenzēti – piemēram, nesenais darbs par miokardītu tika pēkšņi izņemts no žurnāla Elsevier – jo tajā bija skaidrs secinājums, ka šī problēma nav tikai 16 gadīgiem. Tas attiecas uz visiem un tā ir ilgtermiņa problēma. Un viņi negrib, ka mēs to saprotam. Nevienam no šiem sportistiem nav konstatēts vīruss, jo viņus nemitīgi testē. Un ja oficiāli tās nav švakcīnu sekas, tad kas tas ir? Daži saka, ka tas esot no marihuānas lietošanas – tas varot palielināt efektu daudzumu par 7%. Bet te taču ir runa par 6400%.

Turklāt runa nav tikai par atlētiem. Jau kopš šī gada janvāra VAERS rāda, ka notiek kaut kas traģisks. Daudzi nemaz nezina, kas tur rakstīts un turpina ticēt čekistiem, kuri stāsta, ka šiem datiem neesot nozīmes un tie neko nepierāda. Bet tas, ka atlēti krīt mūsu acu priekšā, arī neko neparāda? Bet visas oficiālās veselības iestādes neko par to negrib ne dzirdēt.


Taču šī ir medicīnas trauksme – nekad tā nav bijis, taču iestādēm pat neinteresē, kas notiek. Protams, ka viņi to labi zina, bet atklāt patiesību nozīmē atklāt arī to, kas sagaida daudzus no tiem, kas šo injekciju ir ļāvuši sev iepotēt.

A. Vasiļevskis

www.mainampasauli.news

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.