Kas ir īstie dezinformatori?

Ir tāds teiciens, ka pūļa atmiņa ir ne vairāk, kā divas nedēļas. Droši vien tieši to arī izmanto masu mediji, nemitīgi tiražējot vienus melus aiz otriem, cerībā, ka cilvēki neatceras to, kas tika rakstīts pirms mēneša vai vēl senāk.

Un to vislabāk apliecina tie fakti, kas bija redzami, dzirdami un lasāmi atklātos avotos  – ko teica visi dižākie ‘eksperti’ par drošajām un efektīvajām injekcijām? Viņi teica, ka tās aptur vīrusu un cilvēki neslimos –  ka tas apturēs pandēmiju. Visa esošā ‘veselības politika’ tika balstīta tieši uz šo paradigmu. Tagad mediji par to vairs nerunā, viņi ir pārmetuši kažoku uz otru pusi un centīgi maļ citu mantru, ka injekcijas nav domātas vīrusa apturēšanai, bet tikai smagas saslimšanas novēršanai, kas arī nav taisnība. Bet sākās viss pavisam citādi. Katrs no pasaules dezinformācijas dūžiem ir izteicies tieši pretēji tam, ko viņi saka tagad. Pateicoties tam, ka internetā nekas nepazūd, to visu var atrast un pārliecināties. Protams, vislielākie muldoņas ir paši galvenie afēristi. Šī gada aprīlī CDC direktore Valenska paziņoja sekojošo–

Mūsu dati liecina, ka vakcinētie cilvēki nepārnēsā vīrusu, nesaslimst un tie nav tikai klīniskie dati, bet reālās pasaules statistika.

Savukārt dakters Fauči šī gada maija vidū teica tā –

Kad jūs esat vakcinēts, jūs ne tikai pasargājat sevi un savu ģimeni, bet jūs arī piedalāties sabiedrības veselības aizsardzībā, apturot vīrusa izplatību. Citiem vārdiem sakot, jūs esat vīrusa ceļa gals. Un kad jūsu ir daudz, tad tam nav kur izplatīties. Tā mēs nonākam pie mērķa, kad jūs esat apturējuši vīrusa izplatību.

Džo Baidens jūlijā,turklāt šis vispāŗ bija unikāls gadījums, kad pat CNN faktu čakari atļāvās palabot Džo un paziņot, ka viņš izplata viltus ziņas.

Jūs nedabūsiet kovid, ja esat vakcinēts ar šīm potēm.

ASV Nacionālā veselības institūta NIH direktors Francis Collins, šī gada augustā:

Vairāk cilvēkiem jādabū šīs potes sev plecos, lai samazinātu kovid gadījumus.

Tāpat arī Pfizer šefs Alberts Bourla atkārtojis tos pašus melus, ka injekcijas aptur vīrusa izplatību un saslimšanu, turklāt 100% – sākot ar šī gada aprīli, runājot par DĀR klīniskiem testiem.

Un viņam piebalsoja arī BioNtech boss Ugurs Sahins vēl nupat, šī gada novembrī:

Es esmu pārliecināts, ka vīrusa pārnese starp cilvēkiem tiks samazināta, pateicoties šīm ļoti efektīvām potēm.

Bija jau arī citi, bet šie būtu tie galvenie – kurš no viņiem tad nesīs atbildību par viltus ziņu izplatīšanu? Un tagad viņi turpina darīt to pašu, uzspiest injekcijas un vēl vairāk dozas, tikai par saviem solījumiem apturēt vīrusu vairs nerunā. Tagad injekciju jēga apturēt pandēmiju vispār ir noņemta no dienas kārtības un atgriešanās ‘normālā dzīvē’ līdz ar to – bet vai vietējā režīma bezkaunīgā propagandas kampaņa, kas balstījās tieši uz tādiem solījumiem, tagad tiks atzīta par dezinformāciju? Nē, tie būs cilvēki, kas par visu šo balagānu brīdināja jau kopš tas sākās. Visa šī politka ar uzpurņiem un lokdauniem taču arī balstās uz ideju ‘apturēt’ vīrusu, bet tas nav iespējams un nekad arī nav bijis paredzēts, tā ir tirānijas ieviešana un nu jau laiks šo divu gadu pieredzi pārvērst kaut kādās zināšanās un sapratnē, ka tikai masveida pretošanās apturēs ‘vīrusu’, kas dzīvo režīma plānos un medijos.

A. Vasiļevskis

www.mainampasauli.news

6 thoughts on “Kas ir īstie dezinformatori?

  1. Tas tikai apstiiprina potèßanas jeb, pareizàk, gènu terapijas ìstos mèrķus. Meli, viltìbas, agresija, diskriminàcija…jau gandrìz divu gadu garumà. Visvairàk brìnos, ka starp mums joprojàm ir cilvèki, kas akli tic…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.