Kas ar to Ivermektīnu?

Lai saprastu to, kāpēc oficiālā Farma, režīms un mediji tik ļoti to necieš, bet ir tik daudz ārstu un lietotāju, kuri apgalvo pretējo, ir mazliet jāiedziļinās tēmā.

Mēs zinām, ka tās patiesībā ir zāles pret parazītiem un tikai – nekāda sakara tur nevajadzētu būt ar vīrusiem un televīrusiem jo īpaši. Tā cenzori arī saka.Bet kāpēc tad tas palīdz un pret ko? Un vispār, kā tas iespējams, kas tad ir šis ‘kovid’ ja to var āŗstēt ar parazītu zālēm un tik daudz kur pasaulē tas tiek darīts?Daudzi varbūt ir dzirdējuši, daudzi varbūt ne – bet profesionālu veterināru aprindās ir viedoklis, ka tās zāles, kuras paredzētas dzīvniekiem, cilvēks var droši lietot gandrīz visas, kamēr cilvēku zāles dzīvniekus var noindēt.

Mūsdienās diemžēl tas, visticamāk, tā arī ir.Jautājumā par to,kas tad ir šī saslimšana, tad ir jāsaprot nedaudz smalkākas lietas – cilvēks ir kompleksa būtība. Un mūsos mīt neskaitāms daudzums mikrobu, parazītu un iekšējā zarnu trakta mikroflora līdz ar to veido gluži savu, autonomu apziņu, kas spēj ietekmēt gan veselību, gan pašsajūtu un diktēt cilvēkam noteikumus, prasot lietot tās vai citas vielas – faktiski tas ir viens no noslēpumiem, kapēc cilvēkiem vispār ir atkarības no kaitīgām vielām, ja šī mikroflora/apziņa ir netīra un piesārņota. Faktiski cilvēkam ir trīs apziņas – zināmajai apziņai klāt pieskaitāma arī šī vēdera apziņa un protams, Sirds apziņa, kas gan nepiemīt visiem.

Jūs noteikti esat dzirdējuši tādus izteicienus, kad kāds ir sava vēdera vergs – nu lūk, viņu vada šie parazīti.Tā ir viena no lietām, kāpēc vispār cilvēki arī slimo un tas ir tiešā veidā atkarīgs no dzīvesveida, ko liekam vēderos – mūsdienās arī no piesārņojuma, kas ir visapkārt, ķīmiskām trasēm, Wifi un visa cita.

Ja cilvēks ir pilns ar šiem parazītiem, tad loģiski, ka viņš saslims un tam nebūs nekāda sakara ar kovid, bet ar visu šo apstākļu kopumu, kas vienlaicīgi pazemina arī imunitāti, plus stress, bailes un psihosomatika, par kuru daudzi sen aizmiruši, kā tas strādā, uzkurinot histēriju, saslimšanas kļūst īstas – tieši plaušās tas atsaucas visvairāk, jo tās ir visbriesmīgākās bailes, nespēt ievilkt elpu – bez tās cilvēks dzīvo tikai dažas minūtes. Tur ir ļoti daudz, ko šai sakarā stāstīt, kāpēc daži tik smagi saslimst un kas viņos katrā ir mitis pirms tam.

Atgriežoties pie parazītu zālēm, tagad atbilde ir skaidra – ja tiek pamatīgi iztīrīta mikroflora, strauji uzlabojas iekšējā tīrība un līdz ar to paaugstinās arī imunitāte. Līdz ar to, saprotams, ka šīs zāles un citas līdzīgas tiešā veidā jau kovidu neārstē, jo tāda nemaz nav – bet tās nodrošina apstākļus, kuros organisms uzlabo savas spējas būt veselam kompleksi.

Tieši tāpēc visas šīs zāles ir grūti dabūjamas, dārgas un pat uzpurnis jāpērk pašam, kamēr režīma šļuru varat dabūt par velti un vēl ar pātagu, ja neņemsiet ar labu. Neviens nav atcēlis zelta likumus, ka veselā miesā vesels gars un tīrā organismā slimības nedzīvo.

A.Vasiļevskis

7 thoughts on “Kas ar to Ivermektīnu?

  1. Paldies Aivi par rakstu.
    Varu piemetināt par šo pašu tematu,vēdera mikro floru vēl labāk ir iztīrīt ar mg sulfātu jeb angļu sāli.Par to ir labi aprakstīts dabīgās medicīnas autoru grāmatās.Tas ,ka šī saucamā mikro flora spēcīgi mūs ,mūsu domāšanu un uzvedību ietekmē ir ikkatram pašam pārbaudāms fakts.Par piemēru veicot attīrīšanās procesu pēc M.Oganjanas metodikas manā gadījuma parādījās tāda interesanta parādība,kad ar 2-3 glāzēm svaigas sulas vairs nemazinājās ķermeņa svars ne par gramu,kas pierāda šo patiesību,ka mūsu organismam reāli nav vajadzīgas šīs daudzās baktērijas un citas sīkbūtnes ,kas iemācījušās dzīvot simbiozē ar mūsu organismiem un ietekmēt mūsu sajūtas,domas un uzvedību.Kā saka,mēs neesam kungi paši pār savu organismu.Bet šo jautājumu risinot un apgūstot cilvēks pamazām ari mēģina kļūt par cilvēku ,un tas nemaz nav tik viegli,jo kā saka ,jo dziļāk mežā,jo vairāk malkas.Jautājumi tikai rodas ,jo daudzas lietas izrādās stipri vien savādākas ,kā mēs bijām spējīgi iedomāties.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.