Kārtējā švakcīnu izgāšanās – pret HIV rezultātu nav

Tikko Āfrikā beidzās ‘advancētās’ HIV šprices testi un rezultāti ir tādi, ka to nav – pētnieki spiesti atzīt, ka šprice pret šo slimību pasargā ļoti minimāli.

Tās ražotājs ir Johnson&Johnson un tā ir kārtējais centiens tādu izveidot – taču izrādījās, ka tās ne tikai nepalīdz, bet viens no švakcīnas prototipiem pat palielina risku saslimt.

Cits tests tika apturēts vēl pagājušā gadā DienvidĀfrikā, jo arī tur cita eksperimentālā pote parādīja tādus pašus rezultātus. Zinātnieki atzīst sakāvi –

Pie tā laikam ir jāpierod, tomēr jūs nekad nevarat pie tā pierast – saka Dr. Glenda Gray, pētījuma galvenā izmeklētāja un Dienvidāfrikas Medicīnas pētījumu padomes priekšsēde. Jūs joprojām tajā ieliekat visus centienus un sirdi.

Viņa pie šādas potes izstrādes strādā jau 15 gadus. Mediji vēsta, ka vajadzīga jauna pieeja. Moderna augustā paziņoja, ka izmēģinās mRNS tehnoloģiju arī šādas injekcijas izstrādei. Kā redzam, tad dažu dienu laikā sanāk izstrādāt tikai kroņa potes, kamēr pret citām ligām, ko cilvēce pazīst desmitgades, arī iepriekšējie kroņa vīrusi, nekas prātīgs vis nesanāk. Droši vien tāpēc, ka tāds ir šis dabiskais process un varbūt arī to vispār nav iespējams izdarīt.

Tomēr jaunās brīnumtehnoloģijas iedabūšana cilvēkos acīmredzami neaprobežosies tikai ar kroņa poti – mums taču sola, ka visas nākotnes potes būs tieši tādas – gēnu terapija. Arī pret HIV. Bet Džonsona tests bija uz 2600 jaunām sievietēm Āfrikas valstīs un tas saucās Imbokodo. To sponsorēja arī Bila fonds – kāds pārsteigums. Pote darbojās uz adenovīrusa Ad26 bāzes, kas tika pārveidots, lai pārnestu HIV fragmentus organismā, cerībā izraisīt imūnsistēmas reakciju.

Mitchell Warren, AVAC organizācijas direktors atzīst, ka šī ir realitātes pārbaude un atgādinājums tam, ka šis HIV patogēns ir tik komplekss, kā neviens cits. Platforma strādā, bet ko mēs tajā liekam iekšā? Vīruss inficē to imūnsistēmu, kuru mēs gribam pastiprināt ar vakcīnu-  tā Mičels. Bet tests tika veikts jau kopš 2017.gada un tā dalībnieces dabūja divas šprices un tad vēl divas papildu potes gada laikā. Rezultāti vairāku gadu laikā parādīja, ka no 1109 sievietēm ar placebo poti HIV uzrādījās 63 gadījumos, bet no 1079 īsto substanci saņēmušajām ar to saslima 51. Saskaņā ar viņu aprēķiniem, tas nozīmē 25% efektivitāti.

Ja salīdzina to ar sākotnējām kroņa potes efektivitātēm, ko izplatīja šie paši propagandisti un kas bija virs 90%, tad šis izskatās pavisam slikti.

Droši vien, ka tā arī ir – nez kāpēc viņi nevar uzmodelēt HIV patogēnu ar datoru un dažās stundās uztaisīt injekciju pret to – tas tā notiek tikai ar kovid.

www.mainampasauli.news

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.