Karmas padome un pateicība

Mīļie draugi Kā jums klājas? Vai izbaudāt vasaru un sauli?

Pēc saulgriežiem daudz kas ir sakustējies, vecais brūk un rodas kas jauns.
Šodien vēlos padalīties ar divām spēcīgām praksēm, kas spēcīgi var transformēt katra ikdienu.

Vai esat kādreiz dzirdējuši par tādu Karmas padomi (Karmic Board)? Man par to ir gadījies kādreiz dzirdēt, bet īpaši tam nebiju pievērsusi uzmanību līdz uzgāju ļoti jauku, starojošu sievieti, parapsihologu Poļinu Suhovu. Varat piesekot viņas youtube kanālam šeit: www.youtube.com/channel/UCuktMXbuNitipEGQXDCzEzQ

Viņa brīvi dalās ar savām zināšanām un no viņas patiesi staro gaišums, vieglums un sirsnība.

Jau kad aizsākās visa lielā drāma ar jauno situāciju, viņa ieteica cilvēkiem vērsties pie šīs Karmas padomes, lai tiek izskatīta šī lieta, jo tika pārkāpta cilvēku brīvā griba un daudzas citas lietas, ko es arī izdarīju. Poļinai raksta ļoti daudz cilvēku un viņa parasti dalās ar to kā viņiem iet savā telegram grupā, izmantojot dažādas viņas metodes, un vienu reizi mani uzrunāja kāds no tiem ierakstiem. Kāda mamma bija uzrakstījusi, ka viņas meitai nozaga telefonu. Kā tas notika, viņa uzreiz vērsās pie šīs Karmas padomes, vispirms sevī saprotot, izanalizējot kopā ar meitu kāpēc tas tā varēja notikt.
Viņa iztēlojās kā viņa dodas pie šīs Karmas padomes un nodod tādu kā vīstoklīti ar lūgumu, lai atgriež meitai telefonu, jo viņa saprata kāpēc tas notika un Tavu brīnumu! Tas telefons bija viņai atpakaļ jau tajā pašā dienā! Tas mani aizķēra un es domāju pag, man arī jāizmēģina šitā metode kā viņa strādās, taču ne par katru sīkumu, tad, kad notiek kas svarīgs, kur Tu jūti, ka šitā nu gan nevajadzēja būt.

Pēc kāda laika man radās iespēja šo izmēģināt. Situācija bija tāda, ka mēs īrējam mazdārziņa zemi un mums apkārt ir divi kaimiņi. Meitiņai mums ir iekārts zars kokā, kur šūpoties un mēs to katru reizi noliekam zemē. Kādu rītu atbraucam un viņš tur vairs nav. Kaspars aiziet paskatīties vai nav kur citur un kā nu ne, tas stāv kaimiņu dārzā! Tie cilvēki ir redzējuši, ka mēs uzstādām šūpoles un paši arī brauc uz dārzu ar maziem bērniem spēlēties, kuriem arī ir šūpoles. Es sadusmojos un mēģināju saprast nu kāpēc tā tas notika, īsti neatradu tam izskaidrojumu un tad atcerējos par Karmas padomi.

Ravēju dobes un devos pie viņiem ar lūgumu, lai notiek viss pēc taisnīguma principa. Vakarā braucām otrreiz uz dārziņu un ziniet? Tiem bērniem bija savas šūpoles, kas karājās uz resna bērza, kas bija pienaglots pie koka un tas bija pārlūzis uz pusēm! Man bija tāds oho, tas nu gan strādā! Izmēģināju vēl vienu reizi un atkal nostrādāja! Bet saprotu, ka to var izmantot tad, kad patiešām nav citas izejas.


Otra lieta ar kuru es gribēju padalīties ir pateicība, bet pavisam citā gaismā un šo metodi arī iemācījos no Poļinas. Viņa praktizē pateicību visas dienas garumā. Kā tas notiek? Piemēram, Tu ēd brokastis un tajā brīdī izjūti pateicību par to, ka Tev ir ēdiens, par veikalu, kur to iegādājies, par cilvēkiem, kas to izaudzēja, par transportu, kas to atveda utt., pateicība pavisam citā līmenī. Visa diena tiek piesijāta ar šo pateicību un var sākt notikt brīnumi!

Es ikdienā praktizēju pateicību, bet ne tik dziļā līmenī kā viņa, tāpēc izlēmu izmēģināt, efekts bija satriecošs un kā blakus produkts man parādījās tas, ka es eju un atrodu naudu 😄 iepriekš nekas tāds nebija bijis, es labi, ja pa 5 gadiem atrodu 1 vai 2 centus, a te sākās, ka es katru nedēļu atradu pa eiro, 50 centiem, protams visas sīkās monētas un man tas bija tāds patīkams pārsteigums.

Izmēģināt arī jūs un padalieties komentāros kā jums gāja ar šo, ko sajutāt, kādas izmaiņas!

Varbūt arī jums ir kāda spēcīga prakse, kas palīdz transformēt lietas? Tad noteikti ielieciet to šeit komentāros!

www.facebook.com/AvokadoKodols/ www.facebook.com/groups/218880649190887/

4 thoughts on “Karmas padome un pateicība

  1. Tā visa ir velna māžošanās! Ne velti viņš uzdodas par Gaismas eņģeli! Velns spēj cilvēkus padarīt par muļķiem un tos apmāt, padarot pat cilvēku uz brīdi mirušu un tad atkal atgriezt pie apziņas, it kā tas būtu piecelts no nāves. Tāpat velns var kaitēt jūsu redzei vai kādam loceklim, bet pēc tam atjaunojot veselību, viņš jums liek ticēt, ka noticis brīnums… ka tas saistīts ar kaut kādu „karmu”, kas ir totāls velna izdomājums, lai tikai dabūtu cilvēku prom no patiesi glābjošā Dieva vārda. Pat patiesi brīnumi var būt kā sods tiem, kas nepievērš uzmanību Dieva patiesībai.. velns izdara tā, ka visādi sīkumi, ko cilvēks vēlas viņam piepildās – vienu, otru, trešo reizi. Tā velns paņem cilvēku savā varā, bet tad pienāk brīdis, kad cilvēkam nekas vairs no šiem „brīnumiem” neizdodas. Cilvēks sāk krist izmisumā, depresijā –skrien pie dziedniekiem, astrologiem un parapsihologiem, lai noņem lāstu un atjauno „karmu”, bet beigās izrādās, ka paliek tikai sliktāk un sliktāk.. Tad velns tikai priecājas, ka tam atkal kādu ir izdevies novest līdz bezdibeņa malai. Tā velns ņirgājas par Dieva radības kroni –cilvēku. Bet velns to var darīt tikai tik ilgi kamēr cilvēks nesastopas ar Dieva patiesību un nemeklē Kristu. Kā cilvēks pieņem Kristu, tā Dievs velna muļķībām dara galu, jo cilvēks caur Evaņģēlija gudrību arī pats sāk lieliski atšifrēt velna viltības un tām vairs nepakļaujas. Tāpēc jābūt ļoti uzmanīgiem! Pa to brīdina arī Sv. Jānis: „Mīļie, neticiet katram garam, bet pārbaudiet garus, vai viņi ir no Dieva, jo daudz viltus pravieši ir izgājuši pasaulē.” (Jņ.1.vēst.4:1

  2. Labdien:)
    Paldies par padomu. Es tikai nesaklausīju 5 vārdus.
    Piekrītu, pieņemu, ļoti labi, pateicos.
    Sanāk 4 .
    Būšu kaut ko palaidusi garām?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.