Kapitāla pārsūknēšana.

Tiem, kas vēl nav sapratuši, kas ir Lielais Restarts – ir vēl viens vienkāršs un vizuāls veids, kā to parādīt.

Tas, par ko tika rakstīts un stāstīts, reālajā dzīvē izpaužas šādi – vispirms tiek iztukšoti un slēgti mazie, ģimenes uzņēmumi, tad vidējās kompānijas, privātbizness pamazām tiek kriminalizēts.Tas jau notiek pilnā sparā, tikai cilvēki vēl to nav sapratuši, kas ir patiesais iemesls tam, kāpēc viņi vairs nedrīkst strādāt atsevišķās sfērās, kuras tiek sagrautas vispirms – lētā tūrisma un viesmīlības bizness kā pirmais, jo tas taču mājas arestā nav vajadzīgs.

Tālāk sekos arī citas sfēras un tieši tāpēc tagad cilvēkus intensīvi radina pie domas, ka viņiem nav jāpērk kaut kādas lietas, preces, izņemot kā tikai pašu primitīvāko pāŗtiku. Tas tiek darīts tāpēc, ka Lielais Restarts paredz arī finanšu sistēmas restartu – vienā brīdī var tikt anulēti visi bankas konti ar visiem uzkrājumiem – tas ir tikai dažu podziņu jautājums. Padomājiet par to, ko Jūs darīsiet tad un kas ir patiesās vērtības – sēdēšana savā alā un riešana uz tiem, kas cīnās par brīvību, vai apvienošanās un spēja izdzīvot, savstarpēji palīdzot viens otram.

Tagad jūs redzat, kas ir tie, kuri ir varenāki par pašu ASV prezidentu – tie, kuri nosaka, ko sabiedrībai domāt un kam runāt nav ļauts.Un viņi nepaliek bagātāki tāpat vien, sakritības pēc – šeit notiek intensīva kapitāla pārsūknēšana no piramīdas apakšas uz augšu, tā, lai cilvēkam parastajam nekas nepaliek un nekas nepieder -tieši tā, kā to paredz Lielais Restarts. Tik, cik izsūc un atņem mazajam cilvēkam, par tik arī paliek bagātāki miljardieri – tāds vienmēr ir bijis kapitālisma pamata princips, tikai nekad tas nav bijis redzams tik atklāti, kā šodien.

ASV parastie strādnieki zaudējuši 1.3 triljonus savu ienākumu, bet ASV miljardieri kļuvuši par triljonu bagātāki. Kāda dīvaina sakritība, tā taču parasti notiek epidēmiju laikā, vai ne?Tagad kapitālismam nav iemesla slēpties un vilināt cilvēkus ar skaistām izkārtnēm – tagad tas parāda mums visiem, kas tas ir un ko tas var izdarīt ar katru, ja mēs to joprojām atsakamies saprast un ticam kaut kādai plāndēmijai, bet neredzam patiesos procesus, kas šobrīd ir palaisti darbībā.

Bet viss, kas ir nepieciešams, atvērt acis un nesadarboties ar viņiem.

Atcerieties, ka tie, kuri Jums stāsta par ierobežojumiem, vakcīnām un uzpurņiem, paši tos neievēro un vakcinēties pa īstam netaisās.

Tie, kas Jūs biedē ar klimata izmaiņām un jūras līmeņa celšanos, paši pērk villas pie jūras.

Patiesie ‘kovid’ simptomi ir nabadzība, bezdarbs un depresija – bet tos pieļauj paši cilvēki, cerot, ka viņu mazo cietoksnīti šis Restarts neskars – tie ir lielākie maldi, kādos vien cilvēks var dzīvot – tas noslaucīs mūs visus, ja mēs nevaram apvienoties pat mazākajās brīvības izpausmēs. Taču es ceru, ka mēs tomēr to spējam.

Šeit galvenais ir saprast to, ka mēs nedrīkstam būt atkarīgi no šīs sistēmas, kuras vienīgais uzdevums šobrīd ir panākt to, lai visi dzīvo bailēs pazaudēt to vienīgo, kas viņiem ir – kaut kādu atalgojumu no tās.

Tie, kuri bailēs par to trīc, arī ir gatavi pārkost rīkles citiem un to mēs labi redzam, kā šobrīd rīkojas varas struktūru pārstāvji pret brīvajiem cilvēkiem.Bet izeja no šī ir savas kopienas, savas ekosistēmas, sava pašapgāde.

Tad, kad cilvēki paši spēj nodrošināt sev jumtu, siltumu un ēdienu arī bez atkarības no sistēmas atmestajiem grašiem vai tā universālā ienākuma, ko paredzēts piedāvāt, tad mēs arī varēsim iztikt bez viņiem – šeit sabiedrība vēl atcerās, kā tas bija 90to sākumā, toreiz dibinājās visādi kooperatīvi un tamlīdzīgas lietas.

Tas viss ir jāatceras un tikai tā var pārlaist šo sabrukuma posmu, kas neizbēgami tuvojas ar katru dienu.Jo šī sistēma sabruks tuvākajos gados jebkurā gadījumā, jautājums tikai ir par to, kas nāks vietā, brīvo cilvēku idejas, vai šis tehnokrātiskais fašisms. Es par pirmo, kā domājat Jūs?

 
Rakstu sagatavoja: Aivis Vasiļevskis
Patiesība ir visapkārt – atver acis.

Apmeklēt www.aivisvasilevskis.info


Komentāri (0)

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar E-pastu vai Facebook