Kanādas ārsts: Koronavīrusa histērija ir lielākā sabiedrības mānīšana

“Pastāv pilnīgi nepamatota sabiedrības histērija, ko bīda mediji un politiķi,” sacīja doktors Rodžers Hodkinsons, paskaidrojot: “Maskas ir pilnīgi bezjēdzīgas. Nav nekādas pierādījumu bāzes par to efektivitāti. Papīra maskas un auduma maskas ir vienkārši paklausības apliecinājums.”

EDMONTONA, Alberta, 2020. gada 19. novembris – slavens un sabiedrībā atzīts kanādiešu ārsts ar pagājušajā nedēļā atklātā pilsētas sanāksmē Kanādas rietumos izteicās ļoti tieši, uzspridzinot valdības noteiktos COVID-19 pasākumus, nosaucot maskas par “pilnīgi bezjēdzīgām” un sakot ka vīruss nav “Ebolas vīruss”.

“Es esmu medicīnas speciālists patoloģijā, kas ietver virusoloģiju. Es mācījos Kembridžas universitātē Lielbritānijā … secinājums ir vienkārši šāds: pastāv pilnīgi nepamatota sabiedrības histērija, ko vada mediji un politiķi. Tas ir nežēlīgi. Šobrīd notiek vislielākā mānīšana, kāda jebkad vērsta pret sabiedrību. Šī vīrusa ierobežošanai praksē neko nevar darīt, ”sacīja doktors Rodžers Hodkinsons Edmontonā, Albertas pilsētas domes Sabiedrisko pakalpojumu un sabiedrisko pakalpojumu komitejas sanāksmē, kas notika 13. novembrī (plkst. 8:25:58).

“Būtu jāaizsargā vecāki, mazāk izsargāti cilvēki, kas notiek nav nekas cits kā slikta gripas sezona. Šī nav Ebola. Tas nav SARS. Tā ir politika, kas slēpjas aiz medicīnas, un tā ir ļoti bīstama spēle. ”

Savā komentārā komitejai doktors Hodkinsons pilnībā noraidīja masku valkāšanu, sakot, ka tās ir ne tikai neefektīvas, bet arī maskas nelieto pareizi “lemingi” (susļiks), kas tās uzliek.

“Maskas ir pilnīgi bezjēdzīgas. Nav nekādas pierādījumu bāzes par to efektivitāti. Papīra maskas un auduma maskas ir vienkārši paklausības apliecinājums. Lielāko daļu laika maskas pat netiek pareizi valkātas,” sacīja Hodkinsons.

“Tas ir pilnīgi smieklīgi. Redzot šos neveiksmīgos, neizglītotos cilvēkus – redzot, kā šie cilvēki staigā apkārt kā susļiki, pakļaujas bez jebkādas zināšanu bāzes, lai uzliktu masku uz sejas.”

Hodkinsons ieguvis medicīnisko grādu Kembridžas universitātē Lielbritānijā un bijis arī Kanādas Karaliskās ārstu koledžas eksaminācijas komitejas un patoloģijas priekšsēdētājs Otavā, Ontario.t.

Pašlaik viņš ir Western Medical Assessments izpilddirektors Edmontonā, ir Karaliskās koledžas sertificēts patologs Kanādā, strādājis Albertas universitātē un vada Ziemeļkarolīnas molekulārās diagnostikas uzņēmumu ar nosaukumu MutantDx.

Hodkinsona komentārā tika pieminēta arī Lielā Baringtonas deklarācija, kuru līdz šim ir parakstījuši vairāk nekā 12 000 medicīnas speciālistu, kuriem ir bažas par “valdošās COVID-19 politikas kaitīgo ietekmi uz fizisko un garīgo veselību”.

Hodkinsons tā saukto sociālo distancēšanos atspēkoja kā “bezjēdzīgu”, jo, pēc viņa teiktā,

“COVID izplatās aerosola veidā, kas pirms nokrišanas uz zemes pārvietojas apmēram 30 metrus”.

“Lokdauni ir izraisījuši tik briesmīgas neparedzētas sekas. Rīt būtu jāatver visur, kā arī tika teikts Lielās Baringtonas deklarācijā, kuru es izplatīju pirms šīs sanāksmes, ”sacīja Hodkinsons.

Hodkinsons sacīja, tas, kas pašlaik būtu nepieciešams, lai apturētu COVID-19, ir lai cilvēki paliktu mājās, ja viņiem ir slikta dūša, apēd kādu “vistas nūdeļu zupu” un pārliecinietos, ka neaizsargātajiem tiek ievadīts D vitamīns.

“Nav nepieciešama cita veida darbības, izņemot to, ko parasti cilvēki dara, kad viņi jutās slikti. Mēs palikām mājās, paņēmām vistas nūdeļu zupu, neapmeklējām vecmāmiņu un izlēmām paši, kad atgriezīsimies darbā. Mums nevajadzēja, lai kāds mums to saka,” sacīja Hodkinsons.

“Viss, kas būtu jādara, ir aizsargāt gados vecākos un dot viņiem visos pansionātos 3000 līdz 5000 D vitamīna vienības, kas ir pierādījis, ka tas radikāli samazina infekcijas iespējamību.”

Nobeigumā Hodkinsons nosodīja pārmērīgo COVID-19 testēšanu, kas, pēc viņa teiktā ir “bizness”, sakot, ka pozitīvs rezultāts nenozīmē “infekciozitāti”.

The post Kanādas ārsts: Koronavīrusa histērija ir lielākā sabiedrības mānīšana appeared first on #MaināmPasauli.

 
Rakstu sagatavoja: Mainām Pasauli
Mainām pasauli news ir neatkarīgo ziņu medijs par svarīgo Latvijā un pasaulē.

Apmeklēt www.mainampasauli.news


Komentāri (17)

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar E-pastu vai Facebook
Ilona Ziedina 3. Aug 2020
Te ir ļoti nopietna tēma mums visiem pārdomām. https://www.youtube.com/watch?v=oO7YSwb-rG4&feature=youtu.be
Tumsas Tausteklis 3. Aug 2020
Jau 1935. gadā atklāja, ka tēlefons ir kaitīgs! Aizliegt tēlefonu! Glābiet sievietes, bērnus un Ciekuru no tēlefona! Mikroskopiskas dzīvas būtnes!
Marcis Martinovs 3. Aug 2020
Nu ja nesaprot ka nevaig lai skruve augšā tikai kadam ari ir jaskruve nost vai janometā ar akmeniem lai minusi tam 5 g sudam ir
Aivars Aivars 2. Aug 2020
Kroplais kapitālisms.
Dēļ peļņas gatavi pat sev rokas nocirst.
Iveta Kalniņa 2. Aug 2020
Loģiski ka 5G ir kaitīgs veselībai. Fuj
Aivis Upenieks 3. Aug 2020
Neaizmirsti izmest mobilo telefonu arī pie reizes kuru ikdienā lieto.. :) tas arī pāraida viļņus,tā pat kā interneta rūteris kurš atrodas katrm 3 jam ar ieslēgtu wifi,tas jau jau noteikti mazāk kaite,un vel daudz iekārtu.. gribi veselīgi dzivot cel mežā būdu..tur būs veselīga gaisotne..
Iveta Kalniņa 3. Aug 2020
Aivis Upenieks strenčos būs izlaidums 😀
Sandra Kukare 2. Aug 2020
Ministres vārdiem fuij. Bērni raudāja un tika psiholoģiski traumeti- UN VISS ESOT KARTĪBĀ🤬
Gints Leoke 2. Aug 2020
Nenotiks , manipulē ar vārdiem, lai sākumā paceļ algas eiropas standartos ViSiEM! Nevis pēterim jo sekretārs..bet visai sabiedrībai..jo tā dzīvo eiropā un vergo pa kapeikām...
Mille Hill 1. Aug 2020
Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas Bāriņtiesas lēmuma izpildē " bāriņtiesas darbinieku neprofesionāla rīcība netika konstatēta"! ! ! ! ! Kam vēl vajadzēja notikt, lai VBTAC saskatītu to pilnībā vardarbīgo, bērnus traumējošo rīcību. Absurds. Un policija stāv blakus un noskatās uz acīmredzamu vardarbību! Reforma ir vajadzīga ne tikai bāriņtieņtiesām, bet arī VBTAC un policijai
Martins Verdins 1. Aug 2020
Jāpagaida, kamēr tante no Nigērijas paziņos, ka ir veikusi pētījumu ar 450 cilvēkiem un atzīs 5g par drošu. 'Gaismas tīmeklim' Covid19 gadījumā tie ir visi pierādījumi, kas nepeciešami.
Natalja Polakova 1. Aug 2020
Natalja Polakova 21. Jul 2020
Jaunas telekomunikaciju antenas ir uz Rietumu bankas, ka ari uz renovetas majas jumta netalu no Valdemara un Stabu ielu krustojuma
JDat Deface 30. Jun 2020
Kapēc tur jānorāda telefona numurs?
Ditta Godland 29. Jun 2020
Burvīgi, liels paldies, jau 10 gadus aicināju datorvīrus tādu tāfeli uztaisīt, bet bez rublīša nekustējās. Uzdevumi Covid realitātē, pieliec, Steidzams iesniegums Satversmes Tiesai par garu rindu nekonstitucionālu un nezinātnisku likumu izsludināšanu, kas rada teroru un reketu. 5G arī tur klāt piespraudīsim - pret konstitucionālas tehnoloģijas.