Kam kalpo politiķi?

Kas kopīgs daudziem politiķiem un augsta ranga amatpersonām, ko viņi nemitīgi apliecina ar saviem žestiem? Tā ir piederība kultam un attiecīgai hierarhijai. Pat “nācijas tēvs” to nemaz neslēpj.

Šis ir tāds laiks, par kuru viennozīmīgi var teikt tā – elle acīmredzami ir tukša, jo visi mošķi šobrīd drasē pa zemes virsu un nemaz neslēpj savus plānus, nodomus un arī simboliku, kas gan vienmēr ir bijusi pietiekoši labi redzama tiem, kas to gribēja saprast.

Arī LV režīma pārstāvji ir tajā pašā hierarhijā un ļoti labi parāda, kam tie patiesībā kalpo, galvenokārt ar saviem darbiem, bet tam komplektā nāk arī attiecīgi žesti un simbolika, ko pavisam atklāti lieto arī pašas augstākās vietējās amatpersonas. Ar to pašu demonstrējot savu piederību un pakalpību pavisam citiem spēkiem, kuri dod viņiem uzdevumus iznīcināt un sašķelt tautas, ieviest melnās hierarhijas noteikumus un degradēt visu tīro un patieso, kas vispār nosaka cilvēka statusu.

Vislabāk to var redzēt saistībā ar nupat pensijā aizejošo Merkeli, kas divdesmit gadus it kā vadīja Eiropas galveno lokomotīvi Vāciju. Bet vai tiešām vadīja? Pirms neilga laika arī LV portālā bija ziņa par to, ka viņai par godu Bavārijas ziemeļos atklāta statuja, kur viņa rāmi sēž zirga mugurā. Aplūkojiet šo pieminekli uzmanīgi un jūs redzēsiet, ka tajā ietvertais vēstījums ir dziļi simbolisks un no tā var saprast ļoti daudz.

Galvenokārt jau viņas slavenais roku žests trīsstūrī, kas tiešā veidā apzīmē masonu piramīdu un piederību attiecīgai hierarhijai. Tieši šo žestu nemitīgi lieto teju visu valstu politiķi un amatpersonas, tai skaitā arī ‘nācijas tēvs’ – visi viņi līdz ar to nemitīgi demonstrē savu pakalpību melnajai hierarhijai. Tas kopā ar visuredzošās acs simboliku jeb vienas acs aizklāšanu ir viens no plašāk izplatītākajiem un uzkrītošākajiem simboliem, kuru var redzēt pilnīgi visur, gan politikā, gan izklaides un Holivudas industrijās un tas nozīmē tikai vienu – par piedāvāto iespēju iegūt varu, slavu un naudu šiem cilvēkiem ir jādara viss, lai šai sistēmai pakļautu pēc iespējas vairāk sekotāju un visas viņu izdarības ir nekas cits, kā kalpošana šim Kultam.

Bet attiecībā uz Merķeli zirgā ir vēl skaidrāka situācija. Ko tad var simbolizēt šis zirgs? Droši vien, ka valsti – bet vai tā kāds vada zirgu? Tam nav nekādu ierīču, seglu, iemauktu, lai piespiestu zirgu klausīt bez tā visa, tad ir jābūt trenētam un spēcīgam cilvēkam, kas ar kājām spēj saspiest zirgam sānus un vadīt viņu kaut kur. Šai gadījumā tantiņa tur vienkārši ir uzsēdināta un zirgs kaut kur savā nodabā dodas pats. Ja to kāds vada, tad noteikti tā nav viņa.

Ne jau velti izvēlēts tieši šāds simbols viņas karjeras apzīmēšanai, kas diezgan skaidri rāda to, ka viņa neko tur vadījusi nav, valsts iet pašplūsmā vai arī tiek ietekmēta no ārpuses un tā kā tur joprojām atrodas 36 ASV karabāzes, tad arī nav īpaši ilgi jādomā, kas ir galvenais noteicējs gan Vācijas, gan vispār visas ES politikā. Attiecībā uz Vāciju, tur ir arī veselības ministrs Jens Spāns, kas šobrīd ir tiešā veidā totalitārisma politikas ieviesējs un obligātās šprices terora plānotājs – un viņš, tāpat kā tirāniskais Francijas prezidents un savulaik pati Merkele ir beidzis Švāba jauno līderu skolu – tas ir tā paša Davosas foruma izveidotāja vēl viens projekts, kuru absolvējuši diezgan daudzi no mūsdienu redzamākiem politiķiem un augsta līmeņa amatpersonām un tas, ko viņi dara totalitārisma ieviešanā, ir acīmredzami.

Tā ir jaunās pasaules kārtības kadru akadēmija un par to atsevišķs raksts nesen jau bija. No tā vien var saprast, ka šie tā saucamie vadītāji vispār nav nekādā sakarā ar tautas interesēm un visi viņu lēmumi ir tikai augstāk stāvošo ēnu valdību instrukciju izpilde, ko viņi arī nemitīgi apliecina ar saviem darbiem un simboliskiem žestiem – kas tieši šajā hierarhijā ir mūsu nācijas tēvs, nu šeit jāsaka, ka daudz un nesalīdzināmi augstāk tur ir bijusī prezidente Vaira, kuras dalība dažādās globālistu organizācijās jau tikusi aprakstīta diezgan daudz – Rozes krusta ordenis, Madrides klubs, Lancet globālā vīrusa komisija kopā ar Rokfellera fondu, Nizami Ganjavi fonds – tās visas ir globālistu pārstāvniecības un tur viņa ieņem pat vadošos amatus.

Patreizējais ‘prezidents’ salīdzinot ar to vispār ir tikai oficianta līmenī, kad tiekas tāda kalibra kadri, tomēr tautai pa nelaimi šobrīd arī tāds te ir ielikts un savus posta darbus dara kopā ar pārējiem viesstrādniekiem. Bet viņu simbolisms būs viņu kritiens, kad cilvēki to sapratīs un atjēgsies no viņu hipnozes.

A.Vasiļevskis

7 thoughts on “Kam kalpo politiķi?

  1. An attention-grabbing discussion is value comment. I think that you should write extra on this subject, it might not be a taboo subject but generally people are not sufficient to speak on such topics. To the next. Cheers

  2. Attractive component to content. I just stumbled upon your weblog and in accession capital to assert that I acquire actually loved account your weblog posts. Any way I will be subscribing to your feeds and even I success you access persistently rapidly.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.