Kā injekcija ietekmē menstruālos ciklus – pētījums sākas tikai tagad

Atcerieties, kā režīmi visā pasaulē skandē par absolūti drošām un efektīvām švakcīnām, kas ir pilnīgi drošas jebkuram iedzīvotājam pasaulē?

Arī šobrīd notiek tas pats. Tai pat laikā ASV Nacionālais veselības dienests ir uzsācis 1.67 miljonus dolāru vērtu pētījumu tajā, vai gadījumā šīs injekcijas neatstāj kaut kādu nevēlamu iespaidu uz reproduktīvo veselību.

Tikai tagad? Jā, tikai tagad. Pēc tam, kad tās ir pieejamas jau vairāk kā pusgadu un daudzās valstīs nošpricēta pat lielākā daļa iedzīvotāju.

Protams, jau pirmajos mēnešos sākās ziņojumi par to, ka daudzām sievietēm sekoja neregulāras mēnešreizes, spontānie aborti un citas problēmas. Ar to ir pilni sociālie tīkli un alternatīvie mediji, bet nu jau šī informācija pamazām parādās arī lielajos medijos. Jau aprīlī bija ziņas žurnālā Lily, kas ir Washington Post sieviešu sadaļa, tika publicēts kādas Shana Clauson stāsts par to kā izmainījās viņas cikli –  pēc injekcijas tie kļuvuši smagāki. Par to neviens nerunā un nav diskusijas, nenotiek arī pētījumi – kāpēc, vai tāpēc, ka tā ir sieviešu problēma – tā jautā šis aprīļa raksts.

Un tagad NIH aģentūra kaut ko ir sadzirdējusi un 30.augustā paziņoja, ka plāno veikt šādu pētījumu uz pusmiljonu sieviešu, iekļaujot arī pusaudzes un pat transgenderus. Tas būs pētījums, kas ilgs veselu gadu un vēros, kādas izmaiņas notiek sākotnēji nepotētās sievietēs pēc tam, kad viņas saņem savu dozu.

Kā paziņoja Diana Banchi – NIH sieviešu veselības nodaļas vadītāja – mūsu mērķis ir nodrošināt ‘menstruāciju cilvēkus’  – jā, tā tagad sauc sievietes – ar informāciju par to, kas viņus sagaida. Neviens negaidīja, ka šprice var ietekmēt menstruālo sistēmu, jo tāda informācija nemaz netika ievākta sākotnējos injekciju testos.

Ko viņi tur atradīs, tas ir cits jautājums – ciklu izmaiņas varot būt saistītas ar daudzām citām lietām, dzīvesveida izmaiņām plāndēmijas laikā, stresu un dažādām saslimšanām. Tomēr iepriekšējā vakcīnu pieredze liecina, ka švakcinēšana var ietekmēt menstruālo ciklu, jo imūnā sistēma un reproduktīvā ir cieši saistītas.

Tomēr svarīgākais atzinums ir tas, ka šādi pētījumi notiek tikai tagad un tie ilgs vēl vismaz gadu, lai varētu izdarīt kaut kādus secinājumus. Tikmēŗ jau ir sašpricētas miljoniem sievietes un pa šo laiku būs vēl vairāk. Paradokss ir tajā, ka visu laiku mums stāsta par drošām un pārbaudītām injekcijām, bet realitātē tas viss ir milzīgs eksperiments un kā redzat, viss notiek procesa gaitā.

Viss tas, kam bija jānotiek pirms injekcijas palaišanas sabiedrībā un kam vajadzēja gadus šo pētījumu, tagad notiek vienlaicīgi ar masveida špricēšanos. Un kas notiks tad, kad pētījumi atradīs to, ko šīs injekcijas patiesībā nodara veselībai, kas par to atbildēs? Mēs taču zinām jau iepriekš, ka neviens – izņemot pašu cilvēku, kas piekritis šim eksperimentam.

A. Vasiļevskis

t.me/brivibasplatforma/1385

www.mainampasauli.news

5 thoughts on “Kā injekcija ietekmē menstruālos ciklus – pētījums sākas tikai tagad

  1. Nu ko Jūs te cepaties ? Veselības ministrs Daniels Pavļuts dalījies ar jauniem par ģimenes pieaugumu – viņš kļuvis par tēti dvīņiem. “Tuvākajās dienās izmantošu tēviem pienākošos paternitātes atvaļinājumu, vienlaikus sekojot būtisko jautājumu virzībai darbā un “pieslēdzoties”, kad situācija to prasa. Man ir lieliska komanda,” piebilda Pavļuts”

    ha, ha ha. Nu kur a nu vēl , ja ne Latvijā, kad covids uzņem apgriezienus un situācija nopietna, ministrs tā ar vieglu roku ies paterniātes atvaļinājumā……. Par to viņa jāpiešklir NOBELA prēmija, bet es viņu pilnībā saprotu, jo ejot paternitātes atvaļinājumā saņem smuku pabalstu……….Un ja nu viņu nocēļ Saema nost no ministrēšanas, tad pabalstu nesaņems……….

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.