Kā banksteri izposta cilvēci

Kā tad izskatās klimata klaunu šovs Glazgovā, uz kuru salidojušas privātās lidmašīnas no visas pasaules nostūriem?

Šeit savākušies ‘pasaules līderi’ no gandrīz 200 valstīm, kas piedalās ANO klimata mainīšanas programmā ar nosaukumu UNFCCC. Viņi jau līdz tam ir slēguši dažādas norunas un līgumus, kam nav nekādas praktiskas nozīmes, kā Parīzes vienošanās. Bet šī gada pasākuma ar nosaukumu COP26 vadītājs skaitās Boriss Džonsons un viņš sevi reklamē ar īsām un spēcīgām frāzēm – tās ir patiesi Levitam līdzīgas pērles par to, ka šis ir patiesības brīdis cilvēcei, tas ir iespēja apturēt klimata izmaiņas, lai tas neiziet ārpus kontroles un pagrieziena punkts pasaulei. Kā saka Tunberga – bla bla. Un protams, enerģijas taupīšana sākas ar pagulēšanu turpat konferencē.

Bet tikmēr viņš ir pieņēmis budžetu, kas paredz bezprecedenta tērēšanu un milzīgus nodokļu pieaugumus, kas faktiski izposta UK ekonomiku – taču būs trīs peniju atlaide alus pintei. Ne vien tas, bet viņš arī paredzējis izpostīt lauksaimniecību ar oglekļa nodokli gaļai un pienam, lai ‘glābtu planētu’ Un neviens no šiem klimata karotājiem tā arī nepiemina, ka runājot par Co2 izmešiem, tad 40% un vairāk no tiem šobrīd ražo Ķīna, taču tās pārstāvji te nemaz nepiedalās un tā ir paziņojusi, ka negrasās samazināt neko līdz pat 2060 gadam. Savukārt pati UK no tā visa ražo tikai 1%.

Taču premjers izplata tos paziņojumus, ko viņam sagatavo viņa sieva Carrie Džonsone, bet tas ir nekas cits, kā baiļu propaganda. “Net Zero” uzstādījums nozīmē prasību tērēt 100 triljonus dolāru uz ‘jauno zaļo līgumu’ Bet tas faktiski ir turpinājums milardieru glābšanai pēc 2008.gada krīzes, kas nekad tā arī nav beigusies. Toreiz Federālās rezerves amatpersonas mierināja sabiedrību, ka tie pasākumi ir tikai ārkārtas stāvokļa nepieciešamība, taču tas praktiski notiek visu šo laiku. Tās pašas elites nemitīgi uztur bailes ar dažādu krīžu palīdzību, vīruss, klimata izmaiņas, kiberuzbrukumi un izdomās kaut ko vēl, kas viņiem ļaus drukāt vēl vairāk naudas un sašķelt sabiedrības.

Tāpēc ir jāsaprot, ka nav nekādas klimata krīzes un nav nekādu ‘epidemioloģisko drošības pasākumu’ – visā pasaulē notiek intensīvs augstāko slāņu banksteru uzbrukums vidējam slānim un parastajiem cilvēkiem, nolūkā atņemt tiem visu un pārsūknēt visu esošo kapitālu uz piramīdas augšu, slēdzot visu mazo un vidējo privāto biznesu – vienalga kāda iemesla pēc, vai tas būtu ‘epidemioloģiski nedrošs’ vai neatbilstošs Co2 izmešu daudzumiem. Vidējā klase jeb sīkā buržuāzija šobrīd atrodas pilnīgas iznīcināšanas priekšā un visiem vajadzētu piecelties kājās un iesākt masveida streikus – runa nav tikai par UK, bet par visu Rietumu civilizāciju.

Jo visas brīvības tiek pilnībā atņemtas, globālisti caur vietējiem režīmiem tagad jau kontrolē ikvienu mūsu dzīves aspektu – ne tikai injekcijas statuss nosaka cilvēka vietu šai sabiedrībā, bet pārvaldīts tiek absolūti viss – ēdiens caur tautsaimniecības likvidāciju, pārvietošanās – pārāk daudz Co2, aizvien vairāk ierobežojumu un aizliegumu, sodu un tirānijas ikdienas dzīvē – tas taču nekad nebeigsies pats no sevis. Kas tā ir par tādu pandēmiju, kurā nemitīgi notiek uzbrukums veseliem cilvēkiem nolūkā izgudrot mums aizvien jaunus sodus, pazemojumus un izslēgt vispār no jebkādām iespējām eksistēt? Un beigās tas viss tik un tā attieksies uz visiem, pamēģiniet tikai neiešpricēt režīma kārtējo dozu.

Šīs krīzes ir absolūti mākslīgas un Davosas forums tieši tādas tās arī paredzēja – te nevar būt nekādas vārda vai vispār jebkādas brīvības. Un nav iespējams sasniegt nevienu no šo zaļo klaunu izvirzītiem mērķiem – var sasniegt tikai Rietumu civilizācijas totālu bankrotu un sabrukumu – pasaulē 60% elektrības ražo no fosilā kurināmā. Līdz ar to, šis COP26 ir tikpat daudz par planētas glābšanu, kā globālā nošpricēšana ir par veselību – taisnība ir tikai tajā, ka pasaule patiešām ir nonākusi kritiskā punktā, bet ne tādā, kā to sludina šie āksti. Bet tajā, ka jūs tiekat cenzēts un bloķēts, ja jūsu viedoklis par kaut ko neatbilst mistiskai zukurborga vai dorsija komūnai un viņu propagandai, vai vietējā režīma patiesības sargsuņu uzstādījumam. Tajā, ka nemitīgi jāapliecina padevība režīmam, pakļaujot savu veselību riskam tikai tāpēc, lai varētu strādāt un pelnīt uz zālēm, lai ārstētu to pašu sabeigto veselību.

Tad gaidīsim krīzes nākamo etapu un tas ir mākslīgs bads, masveida izlikšana uz ielas tiem, kas vairs nespēs maksāt režīma uzliktās klaušas – varbūt tad vēl kāds pamodīsies un sāks saprast, kas īsti notiek.

A. Vasiļevskis

www.mainampasauli.news

4 thoughts on “Kā banksteri izposta cilvēci

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.