K.A.Kariņš atlaidīs nepotētos no darba? Eita nu! – tā ir «sazvērestības teorija»…

Lūgtum, te pavēle par darba uzteikšanu, mis infekciozā! Foto: gorod.lv

Krišjāņa Artura Kariņa valdība, kurai 13. Saeimas silesrukši ir uzšķiņķojuši visu savu varu, beidzot ir īstenojusi sava vadoņa sapni, ko viņš līdz pat pēdējam brīdim centās noliegt. Proti, valdība ir atbalstījusi likumprojektu, kas darba devējam atļauj atbrīvot no amata darbinieku, kurš līdz 15. septembrim nebūs ieguvis “Covid-19” sertifikātu

Matīss Miers, īpaši InfoTOP.lv

Visus, kas pavisam nesen bažījās par šādu iespēju, kovidreliģijas adepti apsaukāja par sazvērestības teorētiķiem, tāpēc jādomā, ka Saeimas deputāti, kuriem šis likums formāli vēl jāpieņem, to pēdējā brīdī noraidīs – kaut vai tāpēc, lai kovidadeptus, uz kuriem tak šobrīd turas sociālais miers un kārtība valstī, nepadarītu par meļiem un liekuļiem.

Protams, tā ir ironija, jo nav nekādu problēmu izgudrot labu labos aizbildinājumus – sak, valdība jau neko tādu nebūtu darījusi, ja cilvēki būtu kādu nieku apzinīgāki un saprastu, ka jārūpējas par apkārtējo cilvēku veselību… 

Lai nu kā, Latvija kļūst par pasaulē otro valsts pēc Tadžikistānas, kur nepotētajiem iestāsies profesiju aizliegums sākumā dažās nozarēs – proti, vakcinēšanās būs obligāta (paldies, ka vēl ne piespiedu, bet arī šī sazvērestības teorija tikpat labi varētu būt ar derīguma termiņu) ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs.

Visbīstamākā ir šī piebilde “un citās” – ar tās palīdzību obligātu potēšanos iespējams bez problēmām padarīt vispārnacionālu. Un citās tikpat labi var transformēties visās.

Interesanti, ja jaunā un dedzīgā izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece – lai viņai garas dienas un vēl garākas naktis – likumprojektā ir iestrādājusi prasību pēc sadarbspējīga sertifikāta arī tiem cilvēkiem, kas nav tieši iesaistīti izglītības pakalpojuma sniegšanā, bet “līgumattiecību izpildes laikā izglītības pakalpojuma sniegšanas vietā nonāk saskarē ar izglītojamajiem” – tātad visiem tehniskajiem darbiniekiem (ieskaitot, piemēram, apkopējas), kuri vienkārši laiku pa laikam parādās izglītības iestādes sienās. 

Pēc tam, kad Saeima šo likumprojektu būs pieņēmusi, Valsts prezidents izsludinājis (vai jūs šaubāties, ta tas notiks?), par epidemioloģiski drošiem pakalpojumiem tiks uzskatīti tikai tādi, kurus sniegs personas ar “Covid-19” sertifikātu.

Tikai nesakiet, kas tas viss netiek darīts sabiedrības labumam un tautas nākotnei!

K.A.Kariņš atlaidīs nepotētos no darba? Eita nu! – tā ir «sazvērestības teorija»…

t.me/brivibasplatforma/1046

www.infotop.lv

One thought on “K.A.Kariņš atlaidīs nepotētos no darba? Eita nu! – tā ir «sazvērestības teorija»…

  1. Jau sen neuztveru MK lēmumus kā leģitīmus, jo pēdējā laikā MK ir kļuvis par bezprecedenta noziedzīgu ideju ģeneratoru. Viss, ko tie izdomā un lemj ir klaji prettiesisks un pretrunā ar visām vietējām un starptautiskajām likumdošanas normām un tiesību aktiem. Uzskatu tos par organizētu noziedznieku grupu, kuri ar naudas un dezinformācijas palīdzību ir iekārtojušies tur, kur tiem nekad nevajadzētu būt. Cietumam ir jākļūst par viņu mājām, pie tā arī Mums visiem vajadzētu piestrādāt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.