Jūs izliekaties, ka ir pandēmija – mēs izliekamies, ka jums ticam!

Es saprotu, ka nav nekādas pandēmijas principā un mediķi, kuri to sludina, arī saprot, jo neticu, ka var pēkšņi tā izbirt no galvas pilnīgi visi postulāti uz kuriem medicīna balstās pēdējos vismaz 100 gadus!

Nu tad lūk, ja mēs visi zinām, ka pandēmijas nav un principā, ka arī vakcìnas neko daudz neko nemainīs, jo nekā jau patiesībā nav un tas viss tiek darīts tikai, lai varētu saņemt covidnaudas … un man neskauž, tak priecājaties, beidzot uz jūsu ielas arī svētki!

BET …, kāpēc gan mēs visi nevarētu sarunāt tādu miermīlīgu līdzās pastāvēšanu – jūs saņemat savas covidnaudas, izliekaties, ka jūs testējat, vakcinējat, ka mēs staigājam maskās un visu ievērojam …, mēs savukārt – izliekamies, ka jums ticam un visu ievērojam. Nu jūs taču zināt kā notiek tā “atrakstīšanās” priekšniecībai, kad vajag!

Tātad, vakcinējas tas, kurš tiešām vēlas, testus arī taisa pēc izvēles, nekādi piespiedu testi randomā visiem darbiniekiem, tikai, ja ir simptomi, maskas velk tikai tie, kuriem puņķi līdz zemei, vai tie, kas vēlas un mēs savukārt – pieveram acis uz jūsu covidnaudām un visām citām muļķībām, kuras jūs esat jau pa šito laiku sarunājuši un sastrādājuši! Tā Jūs vismaz cilvēku acīs saglabāsiet kādas cieņas paliekas un nesapelnīsiet ļaunas karrrmas!

Citādi lasu, ka elpas trūkums astmas slimniekam nekādā gadījumā neesot no maskas, bet dēļ iedomām, vai no nepietiekošas līdzestības medikamentu lietošanā!!! Ak tad apgrūtinoša elpošana ar masku, esot subjektīva sajūta, ko!? Nopietni, tagad astmas kontrole ir nevis rūpes par brīviem elpošanas ceļiem, svaiga, kvalitatīva gaisa piegāde, lieku stresa faktoru novēršana, lieku alergēnu un psihosomātisko faktoru novēršana utml, kas VISS var būt maskas lietošanas blakusefekti, sevišķi bērnam ar astmu!!!, bet nepietiekama medikamentu lietošana!? Jūs kā to vispār saprotat – uzvelc masku un, ja nevari paelpot, tad piepūt klāt ventolīnu, vai iedzer nervostrongu, prednizalonu, zolaftu!? Kā vispār kaut ko tādu var uzrakstīt bērnu mediķis?

Ārsti, tiešām, lūdzu saņemieties, nu lūūūdzu, un beidziet sevi pataisīt par muļķiem, kādi jūs patiesībā neesat! Pat PVO rekomendē nopietni izvērtēt masku nēsāšanu bērniem un slimniekiem ar hroniskām elpceļu un sirds- asinsrites slimībām!

t.me/brivibasplatforma/182

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.