Jauns pavērsiens kovidšovā – tagad tā ir asinsvadu slimība.

Šī gada 30.aprīlī publicēts pavisam jauns pētījums, kas atrod, ka kovids nav vis elpceļu saslimšana, bet gan bojā asinsvadus. Tas publicēts Circulation Research žurnālā.

Ja iepriekš bija zināms par to, ka šī vīrusa pīķa proteīns ir tas, kas inficē veselas šūnas, tad tagad izrādās, ka šim pašam proteīnam ir liela nozīme arī pašā slimībā. Pētījumā izskaidrots, kā vīruss bojā asinsvadu sistēmu šūnu līmenī un tajā pausta doma, ka tas palīdzēs saprast līdzšinējās problēmas un atrast jaunus risinājumus ārstēšanā.

Daudzi domā, ka tā ir elpceļu saslimšana, bet tā ir asinsvadu slimība – saka Uri Manor, viens no pētījuma autoriem.

Tas izskaidro to, kapēc cilvēkiem ir sirdslēkmes, insulti un trombi –tam visam ir saistība tajā, ka visas šīs kaites ir asinsvadu problēma.

Šajā pētījumā demonstrēts mehānisms, kādā veidā pīķa proteīns ietekmē asinsvadu šūnas. Tas, ka tā notiek, bija redzams jau sen, bet tagad ir saprasts, kā tieši tas darbojas. Pētījumā tika izveidots pseidovīruss ar kovid pīķa proteīniem, bet tas nesatur īstu vīrusu-  neskatoties uz to, saskarsme ar šo veidojumu nodarīja kaitējumu dzīvnieku modeļa plaušām un artērijām. Tādejādi tika secināts, ka to spēj paveikt tikai pīķa proteīns viens pats. Sākās artēriju šūnu iekaisuma process.

Tad process tika atkārtots laboratorijā, saskaroties pīķa proteīnam ar veselām artēriju šūnām. Arī šeit tas nodarīja kaitējumu, savienjoties ar ACE2, izjaucot molekulāro signālu, kā rezultātā tika bojāti šūnu mitohondriji.

Līdz ar to, nav vajadzīgs vīruss un tam nav jāreplicējas – pilnīgi pietiek ar šiem pīķa proteīniem, lai izraisītu šūnu bojājumus.

Tāda ir šī pētījuma doma. Un tagad rodas loģisks jautājums – šis pats pīķa proteīns bez vīrusa taču ir tieši tas, ko sāk ražot pats organisms pēc attiecīgo instrukciju saņemšanas  – tāds ir mRNS vakcīnu darbības princips. Tagad iznāk pētījums, kurā apgalvots, ka ar to pilnīgi pietiek, lai sabojātu šūnas un izraisītu asinsvadu problēmas. Jāatzīmē, ka šis ir tādu zinātnieku pētījums, kas acīmredzami uzskata, ka kovids ir īsts – lai gan šeit nekur nav atrodams izolēta vīrusa esamības fakts. Kā redzam, tad visi pētījumi, PCR testi un viss notiekošais vispāŗ neprasa vīrusa esamību. Arī vakcīnas tika izveidotas bez tā un tikai dažās stundās, ģenerējot nepieciešamos datus datorā.

No vienas puses tas tad arī izskaidro visas tās trombozes un sirdslēkmes pēc vakcinēšanās. Bet tādā gadījumā tas nozīmē to, ka faktiski visiem sapotētajiem lielākā vai mazākā apjomā tiek nodarīti šādi bojājumi asinsvadiem un tas jau izklausās pavisam nelāgi. Šāds pīķa proteīns dabā neeksistē, nav pierādīts arī pats vīruss – tad kāpēc vajadzīgas maskas – no kā tās vispār var pasargāt? Jo dziļāk mežā, jo vairāk malkas. Šobrīd vienīgais veids, kā vesela šūna var nonākt saskarsmē ar šo pīķa proteīnu, ir tieši mRNS vakcīna, kas instruē šūnu tādu ražot.

3 thoughts on “Jauns pavērsiens kovidšovā – tagad tā ir asinsvadu slimība.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.