Jauno globālo līderu skola

Kāpēc vairāk kā 190 valstu valdības reaģē uz tā saucamo pandēmiju faktiski identiski un gandrīz neviena no tām neņem vērā pati savu vietējo specifiku,  bet visur tiek uzpiestas maskas, distance un kroņa pases? Atbilde uz to ir kādā globālistu veidojumā ar nosaukumu Jauno globālo līderu skola.

To nodibinājis neviens cits kā daudziem pazīstamais – nu jau vajadzētu – Klauss Švābs. Tas pats, kas nodibinājis arī Davosas forumu. Tieši šis veidojums ir tā apmācība, caur kuru izgājuši cauri ļoti daudzi no šodienas lielā biznesa un politikas līderiem, kuri arī nosaka šo politiku jeb dresūru. Vispirms, protams bija Pasaules Ekonomikas forums, kuru Švābs nodibināja 1971.gadā, tikai 32 gadu vecumā. Tagad tas ir pasaules jaudīgākais globālistu varas struktūras elements, kuru sponsorē teju visas transnacionālās korporācijas. Jau pašā pirmajā forumā tas spēja savākt 440 augsta ranga pārstāvjus no 31 valsts – kā to varēja izdarīt tolaik vēl maz zināmais Švābs, ja viņam jau tad nebūtu milzīgs visas šīs elites atbalsts? Tas viņam bija tāpēc, ka vēl savu studiju laikos viņam izveidojās sakari ar vienu no visu laiku lielākajiem globālistu pārstāvjiem – Henriju Kisindžeru, kurš vēl jo projām gandrīz 100 gadu vecumā aktīvi strādā un bīda lietas pasaulē.

Ja sākotnēji Davosas forums vāca tikai ekonomikas varenos, tad drīz vien tam piesaistījās arī politikas smagsvari, kā arī lielo mediju pārstāvji, kā arī slavenības. Tas ir pilns komplekts masīvai propagandai pasaules kārtības pārveidošanai.

Bet 1992.gadā tika nodibināts vēl kāds, mazāk zināms veidojums – toreiz tas saucās Rītdienas globālo līderu skola, bet 2004.gadā to pārdēvēja par Jaunie globālie līderi (Young Global Leaders) Lai tajā iestātos, notiek intensīva atlase. Jau pirmajā klasē tika apmācītas tādas figūras kā Angela Merķele, Nikolas Sarkozī un Tonijs Blērs. Ko viņi ir sastrādājuši pasaulē, to visi var redzēt – bet maz kurš zina, ka tā ir Švāba skola.

Kopumā šobrīd šo struktūru ir izgājuši apmēram 1300 cilvēki un viens no tiem ir arī patreizējais Vācijas veselības ministrs Jens Spāns –karš pret nevakcinētiem tur ir viens no viņa galveniem uzdevumiem. Tāpat šo skolu pabeigusi arī Jaunzēlandes PM Jacinda Ardern, Francijas prezidents Makrons, Žans Klods Junkers, Kalifornijas gubernators Gavins Ņūsoms. Tur ir Marks Zukerbergs un Čelsija Klintone, Džefs Bezoss un Ričards Brensons – tikai daži piemēri, lai būtu saprotams, kas par kadriem tur tiek apmācīti un kam. Visi viņi ļoti aktīvi strādā uz to, lai izplatītu pandēmijas ideju un protams, atbalsta visu iespējamo teroru pret parastiem cilvēkiem, globālu nošpricēšanu un QR kodus. Un tieši šī skola, ko gan viņi savos CV izvairās pieminēt, daudziem ir bijis sākums viņu ļoti veiksmīgām karjerām un tālākā paša galvenā uzdevuma izpildīšanā, kas notiek tagad jeb globālās verdzības ieviešanā. Un kur tad bez Rotšildu/Sorosu klana, arī tas tur pārstāvēts.

Acīmredzot, ka šie cilvēki tika izvēlēti tāpēc, ka viņi ir gatavi darīt to, ko viņiem liek un kaut kādā ziņā uz viņiem vēlāk arī varēs novirzīt sabiedrības dusmas, kad globālā nopotēšana būs izgāzusies tādā formā, kā tas tika pasniegts sabiedrībai, ka tas glābs no vīrusa izplatības – par to dabūs maksāt ne jau krīzes organizatori, bet vietējie politiķi un arī šīs lielākās figūras, bet ne paši galvenie, kas slēpjas ēnā.

Bet pagaidām visi šie absolventi ir materiāli ļoti labi nodrošināti, jo viņiem ir piekļuve milzīgajam Davosas foruma kontaktu lokam – kā nekā tur padomē sēž tādas zvaigznes kā bijusī SVF un tagadējā Eiropas Centrālas bankas prezidente Lagarda, kā arī Jordānas princese Rania, kuru Forbes nosauca par vienu no 100 pasaules ietekmīgākām sievietēm, kā arī Larijs Finks – Blackrock boss. Tā ir viena no pasaules lielākajām investīciju kompānijām, kuras rīcībā ir 9 triljoni dolāru. Varat iedomāties, cik naudas kopumā ir kovid afēras ieviesējiem un pret ko ir jāstāv mums, kas vēlas saglabāt cilvēcību?

Viņu uzdevums ir likvidēt mazo un privāto biznesu, panākt jaunas fašisma iekārtas izveidošanu, kur notiek milzīgo korporāciju saplūšana ar valdībām, izslēdzot no spēles sabiedrību un demokrātijas principus kā tādus – tie visi ir neviena nevēlēti oligarhi un magnāti, kas turpmāk grib noteikt cilvēku dzīves līdz pašiem sīkumiem. Nav jau tā, ka iepriekš tas tā nebija, bet agrāk mēs vismaz varējām nomainīt izkārtnes caur vēlēšanām – tagad arī šī, pēdējā ilūzija tiek atcelta.

Tagad tās ir milzīgās korporācijas, ieskaitot Farmu, kuras nevar tikt nekā ierobežotas vai sodītas, jo tās pārvalda visu – tāds ir viņu plāns un mums ir tikai viena iespēja, totāla nepakļaušanās. Jo vienīgais, kā tam var pretoties, ir izglītot cilvēkus un saprast, kā notiek šī totālā kontrole, jo tas pa lielam notiek tieši tāpēc, ka cilvēks to neredz un viņam liekas, ka notiekošie procesi ir kaut kādā veidā dabiski, kaut tas ir filigrāns plāns no paša sākuma, kas sniedzas desmitgadēs un pat simtgadēs pirms tas tagad ieiet savā izšķirošā fāzē, kur viņiem ir jāpaspēj to izdarīt, pirms sabiedrība atjēdzas.

A. Vasiļevskis

www.mainampasauli.news

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.