Izskaidrots: kādēļ 97% Covid testi ir viltus pozitīvi

Nesen Nīderlandes ārste Dr.Elke Deklerk paziņoja, ka 89-94% koronavīrusa PCR testi ir nekorekti. Šeit zemāk ir detalizēts skaidrojums viņas apgalvojumam. Fanču profesora Didier Raoult (attēlā) pētījumi pierāda, ka pie PCR cikla sliekšņa 35 faktiski 97% testi ir viltus pozitīvi.

Tātad, kā saprast, vai vīruss ir infekciozs? 
Jūs veicat PCR testu. Ja vīruss tiek atrasts, šo vīrusu pēc tam būtu injicē šūnu kultūrā. Ja, injicējot šo vīrusu šūnu kultūrā, vīruss nespēj šūnās vairoties, šis vīruss vairs nevar nevienu inficēt. Tas nozīmē, ka pat tad, ja esat Covid-19 pozitīvs, jūs vairs neesat lipīgs, tas ir, vīruss, kas jūsos atrodas, vairs nav aktīvs jeb infekciozs.

Šajā grafikā aizēnotā zona parāda, ka vīruss ir infekciozs apmēram 10 dienas pēc inficēšanās. Bet tad joprojām vīrusu ir iespējams konstatēt, tomēr tas vairs nav infekciozs. Šādā veidā PCR varētu būt pozitīvs, taču tas nenozīmē, ka vīruss ir virulents vai infekciozs, drīzāk tas nozīmē, ka “neaktīvo” vīrusu RNS joprojām var noteikt ar PCR metodi.

Franču profesora Didier Raoult pētījuma grupa nesen parādīja, ka pie cikla sliekšņa (ct) 25 aptuveni 70% paraugu šūnu kultūrā palika pozitīvi (t.i., bija infekciozi); pie cikla (ct) 30, 20% paraugu palika pozitīvi; pie cikla (ct) 35, 3% paraugu palika pozitīvi; un pie ct virs 35 neviens paraugs šūnu kultūrā nepalika pozitīvs (infekciozs) (sk. diagrammu) –

Tas nozīmē, ka, ja persona iegūst “pozitīvu” PCR testa rezultātu pie cikla sliekšņa 35 vai vairāk (kā to lieto lielākajā daļā ASV laboratoriju un daudzās Eiropas laboratorijās), iespēja, ka persona ir infekcioza, ir mazāka par 3%. Iespēja, ka persona saņēma “viltus pozitīvu” rezultātu, ir 97% vai lielāka.

(Ņemiet vērā, ka precīzie skaitļi ir atkarīgi no attiecīgā testa un laboratorijas un ka, ja paraugs jau bija pozitīvs pie zemāka cikla sliekšņa (piemēram, 20), infekcijas iespējas ir daudz lielākas.)

Kalifornijas Universitātes Riversaidas virusoloģe Džuljeta Morisone laikrakstam New York Times paskaidroja: “Jebkurš tests ar cikla slieksni virs 35 ir pārāk jutīgs. Esmu šokēta, ka cilvēki domāja, ka pie cikla sliekšņa – 40 varētu būt runa par objektīvi pozitīvu testu. Saprātīgāka robeža būtu no 30 līdz 35. ” Saskaņā ar New York Times datiem līdz 90% pozitīvo testu pie cikla sliekšņa 40 būtu negatīvi pie 30 ct.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

PCR ir termiskās ciklēšanas metode, ko izmanto, lai izveidotu līdz pat miljardiem konkrēta DNS parauga kopiju, padarot to pietiekami lielu, lai studētu. PCR ir neaizstājama tehnika ar plašu pielietojumu klāstu, ieskaitot biomedicīnas pētījumus un kriminālistiku.

Pēc PCR metodes izgudrotāja K.Mullisa domām, PCR nekad nedrīkst izmantot kā instrumentu “infekcijas slimību diagnostikā”.

Vai Tu veiksi testu, ja parādīsies Covid jeb saaukstēšanās simptomi?

The post Izskaidrots: kādēļ 97% Covid testi ir viltus pozitīvi appeared first on #MaināmPasauli.

3 thoughts on “Izskaidrots: kādēļ 97% Covid testi ir viltus pozitīvi

 1. The very next time I read a blog, Hopefully it does not disappoint me as much as this one. After all, Yes, it was my choice to read through, nonetheless I actually thought
  안전놀이터
  you would have something interesting to talk about. All I hear is a bunch of complaining about something that you can fix if you were not too busy looking for attention.

 2. First of all I want to say fantastic blog! I had a quick question that I’d like to ask if you do not mind.
  I was interested to find out how you

  토토center yourself and clear your thoughts prior to writing.
  I’ve had trouble clearing my mind in getting my ideas out.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.