Izraēla – Pfizer testa subjekts?

Interesanta informācija parādījusies Izraēlas medijos. Tās bijušais premjers Jehuds Baraks saka, ka Pfizer un citi vakcīnu ražotāji lieto Izraēlas populāciju kā testa subjektus saviem izstrādājumiem un tās valdība ir labprāt piekritusi šādiem eksperimentiem ar savu tautu.

Saskaņā ar Baraku, tad ne jau tagadējais premjers Netanjahu ir panācis to, ka Izraēlā ir tik daudz šo vakcīnu dozu, kamēr citām, lielākām valstīm ir jāgaida. Patiesībā Pfizer ir izvēlējies šo valsti kā perfektu testa vietu.Viņš apgalvo, ka Izraēlas valsts apmaksātajiem veselības apdrošinātājiem ir desmitiem gadu ārstēšanās un vakcinācijas dati gandrīz par katru no izraēļiem.

Līdz ar to, ja kāds riska grupā mirst no vakcīnas, tad to daudz vieglāk ir norakstīt uz kādu no iepriekš zināmām kaitēm.Šādi dati ir Pfizer zelta krātuve. Ar tiem viņi var parādīt, ka ir vakcinējuši visus riska kategorijas cilvēkus un mirstībai nav nekāda sakara ar vakcīnām. Baraks atzīst, ka kovid krīzes kontrole ir bijusi izgāšanās visos līmeņos.

Par vakcinēšanās kampaņu viņš saka tā – “visumā es apsveicu visus iesaistītos. Bet nesajauciet – Netanjahu nedabūja šīs vakcīnas, Pfizer šeit izvēlējās savu poligonu.Ir pieejami veselības dati par vakcinētajiem cilvēkiem par pēdējiem 40 gadiem – 2/3 manas vecuma grupas ir šajos datos”

Nekas tāds nav citur pasaulē un tas ir liels dārgums Pfizer – jo tas ļauj viņiem demonstrēt, ka šajā grupā bieži mirstošiem cilvēkiem tas nav no vakcīnas, bet no viņu citām slimībām, par kurām kompānija zina.Un tieši tāpēc Izraēlā notiek masveida visas valsts vakcinēšana.

Tur Pfizer parādīs, ka ir to izdarījuši, visas riska grupas un nekur nebūs mirstības saiknes ar vakcīnu.Tā darbojas šī programma, vienas manipulācijas visos iespējamos veidos.

www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/294410

 
Rakstu sagatavoja: Aivis Vasiļevskis
Patiesība ir visapkārt – atver acis.

Apmeklēt www.aivisvasilevskis.info


Komentāri (0)

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar E-pastu vai Facebook