Izmaiņas tirdzniecībā – mazo uzņēmēju graušana un Resets turpinās

Ar šodienu valdošais režīms ir ieviesis kārtējos aizliegumus un tirdzniecībā stājušies spēkā vēl absurdāki noteikumi. Tos savā ierakstā apskatījis Henriks Danuseviča kungs, kuru nesen intervējām arī Brīvvalsts TV raidījumā.

Dažas rindkopas no viņa vakardienas ieraksta FB.

“Nav saprotams, kāpēc represēto grupā iekļuvuši veikali ar precēm bērniem, par kuru atvēršanu nobalsojuši sociālos tīklos jau vairāk kā 10 tūkstoši pircēju. Iepirkumu centri ir ērta vieta, kur ģimenes ar bērniem var piebraukt ar auto un noparkot to bezmaksas. No auto droši un ērti var aiziet līdz veikalam ar bērnu uz rokām, pie rokas vai ratos”

“Mazie tirgotāji gaida atbildi uz lēmumu, kas grauj viņu uzņēmējdarbību – kāpēc noteikti “nesamērīgi un kaitnieciski tirdzniecībai 25m2”?. Tajā pat laikā kabinetos, kur uzturas visu dienu, prasība ir 15m2, nerunājot par sabiedriskā transporta 0,5m2”

“Diemžēl, šis lēmums, ko izstrādāja LTRK vadībā un apstiprināja Ekonomikas ministrijas, iznīcina mazos tirgotājus. Ekonomikas ministrija pirms svētkiem atteica arī virzīt valdībā atbalsta palielināšanu mazajiem uzņēmējiem”

Jā, tie ir pareizi secinājumi un attiecīgi jautājumi. Bet visas atbildes uz tiem var atrast Davosas forumā un Klausa Švāba grāmatās, kurā paustās tēzes tiek aktīvi ieviestas paklausīgo valstu sabiedrībās.

Šai sakarā atgādināšu 4. marta vēsti, par kuru arī tika runāts mūsu TV. Proti, tā ir propagandas kampaņa, ko īsteno tā pati EM, piešķirot 118.000 eiro kādai PR kompānijai

“Turklāt jāveic ne tikai informēšanas funkcija valstiskā mērogā, bet arī jāīsteno centieni mainīt iedzīvotāju uzskatus par iepirkšanos ar mērķi mainīt viņu uzvedību un iepirkšanās paradumus, uzsverot, ka iepirkšanās nav izklaide un brīvā laika pavadīšana ģimenei ar bērniem tirdzniecības vietās, uzskata EM”

Šeit ir atbilde uz to, kapēc ir aizliegumi pavadīt laiku veikalos ar ģimenēm un bērniem – jo režīma dresūra paredz mainīt paradumus un nestaigāt apkārt.Savukārt mazā biznesa sagraušana un tam sekojošā privātīpašuma demontāža, uzsēdinot visus uz universālā ienākuma un švakcīnām – nu mīļie, par to taču tiek rakstīts un stāstīts jau vairāk kā gadu. Tas ir Lielā Reseta pati esence.

Taču cilvēki to visu acīmredzami nav spējīgi uztvert tikmēr, kamēr paši tiešā veidā beidzot ar to saskaras un saprot, ka drīz var nonākt uz ielas pēc zupas šķīvja, tapēc ka šis režīms nedomā atkāpties un tas darīs visu, lai ilgtermiņā iznīcinātu gan mazo, gan vidējo, gan arī nosacīti lielāko biznesu.

Alkohola veikali atvērti, sporta veikali un zāles slēgtas. Jautājumi vēl ir?

Ja visi šie uzņēmēji vēl cer uz kaut kādu varas žēlastību un terorizē savus pircējus ar bezjēdzīgiem aizliegumiem un dresūru cerībā, ka viņus beigās pasaudzēs – nu tad neko viņi joprojām nav sapratuši un līdz bankrotam arī nesapratīs. Ir taču tikai viena izeja – vsiem apvienoties grupās, visām organizācijām un kamerām beidzot uzsākt īstu spiediemu uz šo ārprātīgo Švāba pakalpiņu brigādi ar visiem tiesiskiem un psiholoģiskiem līdzekļiem un panākt tā aizvākšanos.

Vai cilvēki būs gatavi vēl vairāk pazemoties un stāvēt mežā pēc tām savām precēm cauru gadu?

Drīz arī ALiExpress pasūtījumi tiks aplikti ar lielo nodokli un arī tie prieki beigsies. Nu, ko tad tauta vēl cer sagaidīt? Ja veikalnieki sasparotos un atvērtu visu vaļā, bet cilvēki ietu tur bez uzpurņiem, tad režīms būtu bezspēcīgs – tikai tas jādara daudziem tūkstošiem vienlaicīgi, kā citās valstīs.

Te to gaidīt laikam ir utopija. Tāpēc nelielās kopienas un saprātīgie ļaudis drīzumā būs atraduši veidus, kā savstarpēji mainīties ar precēm un lietām, atjaunosies dažādi kooperatīvi – tas jau notiek un tā ir pozitīva tendence. Lielie veikali ar saviem uzpurņiem un režīms ar saviem nodokļiem varēs iet trīs mājas tālāk.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.