Īstais drauds ir ID2020 agenda

Kas visvairāk apraud cilvēkus un tautas, vai tas ir vīruss, vai potes, vai varbūt režīms? Tie visi ir tikai līdzekļi kāda cita plāna sasniegšanai un tam ir arī nosaukums. Protams, tas ir daļa no Reseta, ko aplūkosim atsevišķi, jo mediji jau to nedara.

Iedomājieties uz mirkli, ja pasaulē kaut kur būtu īsta žurnālistika, vai vietējā Rebaltika darītu to darbu, ko viņiem teorētiski vajadzētu darīt. Tad viņi varētu jums pastāstīt to, kas tad īsti ir Agenda ID2020 un kāpēc par to masu medijos nav ne miņas. Diemžēl tā saucamie žurnālisti nodarbojas ar savu Jūdas grašu atstrādi un tāpēc par šīm lietām ir jāmeklē pašiem, ja gribat saprast to, kas notiek.

Īsumā sakot, tieši šis mehānisms ir tas, kas paredz šaurās elites grupiņas totālu kontroli pār visiem un pār katru no planētas iedzīvotājiem, lai cik to būtu atlicis pēc šīs eitanāzijas programmas. Tas nozīmē kontroli pār visu – veselības statusu, bankas kontiem un pats galvenais – pār uzvedību. Jo absolūta vara nav tā, kas ir pār materiālām lietām – absolūta vara ir tā, kas ir pār sociāli –garīgo sfēru. Šo lomu līdz šim pildīja reliģijas, bet tagad arī tās tiek transformētas un Romas pāvests principā tagad ir lgbt-tehno-bio-eko jauno dievu pārstāvis, kam nekāda sakara nav ar reliģiju tās sākotnējā formā un kur nu vēl ar garīgo izaugsmi.  Ja viss šis varēja likties kā sazvērestības teorija vēl pirms dažiem gadiem, tad šodien tā ir mūs visus apdraudoša prakse.

ID2020 ir elektroniska platforma, kas izmanto injekcijas statusu kā pieslēgumu šai sistēmai, kam klāt tiek pievienoti arī citi dati par cilvēku, kas viss k0pā veido digitālu identitāti. Šis ir pamats visām tām kroņa pasēm, kas tiek uztieptas šobrīd un piemēram, Vācijas Bundestāgā jau pagājušā gada 29.janvārī šī agenda tiešā veidā arī tika ratificēta. Tā ir tiešais Bila Geitsa rūpju bērns un daļa no ‘vakcinācijas komplekta’, kuru atbalsta gan Rokfelleru fonds, gan Accenture, gan Davosas forums, gan GAVI alianse, gan visi citi lielie globālistu veidojumi – faktiski grūti būtu atrast kādu no tiem, kas to neatbalstītu.

Protams, ka šī ideja neradās kā ‘atbilde pandēmijai’, kā to mēģina pasniegt, tā tika lolota jau gadiem pirms tam. Tiešais lēmums to palaist darbībā tika pieņemts 2020.gada janvārī tai pašā Davosā, kad pandēmija vēl nemaz nebija pasludināta. Un visi šie klani, ieskaitot arī Rotšildus, Farmas gigantus un visus citus, stāv un atbalsta šo projektu ar visām četrām – protams, ar miljardiem dolāru. Turklāt pats galvenais šeit ir tas, ka visi personiskie dati ir nevien ārpus paša cilvēka kontroles – tā vairs nav pat valsts un valdība, kas tos iegūst un ar tiem operē – ja nu kāds vēl uzticās režīmam un domā vecajās kategorijās, ka mūsu dati jau tāpat ir pieejami dažādām valsts institūcijām un dienestiem. Tagad šie dati tiek nodoti šim privātajam sektoram jeb attiecīgajām korporācijām un tās var darīt, ko vien tās vēlas – tagad tie grib būt viņi, kas pārņem gan valstu, gan reliģijas un cilvēku ikdienas kontroles funkcijas.

Tieši tāpēc šis projekts ir daudzkārt bīstamāks par jebkādu vīrusu un pat pašām injekcijām, jo tās ir tikai instruments šī mērķa sasniegšanai, kāpēc arī notiek visa histērija – tas ir ID2020 projekta dēļ. Tam ir arī sava mājas lapa, kur uzreiz var skaidri redzēt un izlasīt tā būtību – tur ir karte un paziņojums, ka pasaulē joprojām dzīvo 1.1 miljards cilvēku bez nekādiem digitāliem ierakstiem, tātad viņi nav izsekojami un tā ir problēma, ko arī apņemas risināt šis veidojums. Turpat lasāms arī tas, ka neviena valsts atsevišķi nespēj realizēt tādu grandiozu projektu, kāpēc ir nepieciešama globāla koordinācija un virsnacionālas struktūras – tas arī ir viņu ieplānotais ceļš uz vienu pasaules valdību un laimīgo sabiedrību, kas ir ultra-kontrolēta biomasa ar čipiem zem ādas vai numuru ausī, kam regulāri ‘jāuzlādē’ baterijas ar kārtējo Farmas boosteri vai tableti.

Farmas veikto eksperimentu patiesā būtība šobrīd ir nevis rūpēties par jūsu veselību, bet atrast tā saucamo ‘g spot’  – saldo punktu, pie kura viņi spēj noturēt sabiedrību hroniski slimu ilgstošā laika periodā. Tas vajadzīgs gan tāpēc, lai nebūtu iespējams pierādīt saikni ar injekcijām, gan padarītu atkarīgus no vēl citiem viņu produktiem. Faktiski situācija ir tāda pati, kā ar autismu – to joprojām noliedz kā vakcīnu sekas, jo tas jau nerodas uzreiz. Tas, ka daudzi mirst un tiek izkropļoti salīdzinoši īsā laikā pēc šīm potēm – tas jau nav īsti galvenais mērķis – bet eksperiments var iznākt visāds. Idealā variantā tam vajadzētu būt vairāku gadu periodam, kamēr pakāpeniski pasliktinās veselība un tur jau ar šīm potēm vairs nebūs nekāda sakara – klimata pārmaiņas un viss kas cits.

Šis ir tas gads, kad viņi uz to spiedīs vēl jaudīgāk, kā jebkad. Un vienlaicīgi tas ir gads, kad var notikt cilvēces atmošanās un maksimāla pretestība – jo kur tad mums vairs atkāpties, ja ir skaidri definēts viss, ko viņi grib ieviest?

A. Vasiļevskis

www.mainampasauli.news

8 thoughts on “Īstais drauds ir ID2020 agenda

  1. Hello there. I found your site by way of Google at the same time as looking for a comparable topic, your web site got here up. It appears to be great. I have bookmarked it in my google bookmarks to visit then.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.