Inta Dižā – ko nozīmē būt par brīvu, suverēnu cilvēku šodien. Izskatīsim dokumentus.

“Es esmu Savas dzimtas dzīvais pārstāvis. Es esmu Augstākās varas pārstāvis Latvijā, saskaņā ar Latvijas Satversmes 2. Pantu. Saskaņā ar 115. Pantu, Man ir tiesības dzīvot tīrā un nepiesārņotā vidē”

Tā apliecina Inta Dižā – mana sarunas biedrene tiešajā ēterā piektdien, 27.novembrī, plkst 10:30

Brīvības Platformā jau var izlasīt pirmo – 18. novembrī publicēto interviju ar Intu Dižo – pašnoteikušos brīvu cilvēku – valsts “Suverēnā Pasaule” pilsoni un teritoriālās pašpārvaldes “Suverēnā Latvija” pilnvaroto pārstāvi. www.brivibasplatforma.lv/inta-diza-skaidro-ko-nozime-but-par-brivu-suverenu-cilveku/

Runāsim, kas mēs esam, kas ir sistēma, un, kā rīkoties šajā turbulences laikā, kad, šķiet – nekas vairs nav tā, kā tas izskatās!
Cilvēkiem noderēs Intas sagatavots “PRAKTISKS PADOMS SAVAS VESELĪBAS UN DZĪVĪBAS AIZSARDZĪBAI”:

“Patiesībā ir spēks!”Komentāri (4)

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar E-pastu vai Facebook
Ināra Gailīte 28. Nov 2020
Ir aspekti, kas sarunā nav apskatīti.
Visumā jauka saruna, man patika.

1) Gravetta testaments.
2) Peļihovai ir daudz video, par kuru saturu derētu padomāt arī mums.
3) Nav apskatīti garīguma aspekti, jo Cilvēka statusu nenosaka ar pašpasludināšanos video uzrunā vai pašdrukātiem papīrīšiem. Cilvēks ir tad, ja tam harmoniski strādā visas apakšējās 4 čakras, sirds čakru ieskaitot. Beznosacījuma mīlestība, tas ir kritērijs Cilvēka statusam Dieva priekšā, lai virzītos tālāk uz augšu garīgajā attīstībā.
Mārīte Liepa 28. Nov 2020
Paldies Intai un Andrim! Biju domājusi, ka divas stundas būs par daudz, bet varētu klausīties vēl un vēl!
Andri, ja domā, ka tev pieder nekustamais īpašums (ne konkrēti tev, bet kā jau mums daudziem), tad pamēģini nenomaksāt NĪN un tad sapratīsi kā īpašums tas ir :))
Алдис Рамма 25. Nov 2020
Pastiprinoties plāndēmijas presingam no tā saucamās valsts, būs aktuāls daudziem izdzīvošanas un savstarpējās palīdzības jautājums. Būs ļoti svarīgi Cilvēkiem barteroties ar precēm un pakalpojumiem. Taču kamēr ir skaidra nauda un bezskaidra nauda, būs arī naudas starpniecība savstarpējos darījumos. Šajā sakarā interesē jautājums- kā noformēt vai apzīmēt darījumus nesuverēniem cilvēkiem, kuros ir iesaistīta nauda, lai tā saucamā valsts nepiesienas ar šādas darbības apzīmēšanu par biznesu un attiecīgām ne visai patīkamām sekām ?