Injekciju tumšā puse – abortēto bērnu šūnas

Kas īsti tika izmantots kovid pošu tapšanas stadijā, no kurienes un kā radās šūnu līnija HEK 293?

Kopš kovid injekciju palaišanas un tam sekojošās piespiedu uztiepšanas, daudzi ļaudis meklē iespēju no tām atkratīties, izmantojot reliģiskos motīvus – daudzās valstīs tas var kalpot par argumentu. Un šīs prasības pēc izņēmuma balstās pamatā uz to, ka injekciju tapšanas procesā izmantotas abortēta bērna šūnas.

Šajā sakarā šī gada janvārī tika publicēts visai interesants raksts par šo tēmu – tā autore ir Anna Maria Cardinalli un tas saucās Katoļu apziņa un kovid vakcīna.

Tajā detalizēti aplūkota šī problēma, kas saistās ar HEK 293 šūnu līniju – tā tika izmantota Pfizer un Moderna injekciju testēšanā.

Cardinalli raksta sekojošo:

Mēs zinām, ka Pfizer un Moderna nelieto savās potēs abortētu bērnu šūnas pašā ražošanas procesā. Tas ir, mēs zinām, ka mums pa tiešo tādas nešpricē, lai gan par citiem ražotājiem ir atsevišķa tēma. Mēs zinām un dzirdam, ka šādas šūnas tikušas izmantotas tikai testēšanas procesā un tam vajadzētu mūs kaut kā nomierināt, tomēr arī tas nozīmē, ka šīs potes, kas nesot mums labumu, ir atkarīgas no aborta iesaistīšanas. Mums saka, ka tā šūnu līnija, ko izmanto testēšanā, ir no aborta, kas veikts pirms vairākām desmitgadēm. Jā, tā tas ir, bet tā nav visa informācija.

Tālāk ir nezināmais. Pazīstamākā šūnu līnija saucas HEK 293 un tā nāk no 70tajos veikta aborta. Numurs ir tāpēc, ka tik daudz reizes bija eksperimentālu mēģinājumu iegūt strādājošu šūnu līniju. Kaut arī eksperiments un aborts nav viens pret viens, tomēr šajā procesā ir iesaistīti daudzi desmiti abortu. HEK nozīmē human embryonic kidney – tātad embrija nieres. Lai to iegūtu, bija nepieciešams vesels bērns, kuram nieres jau bija pietiekoši attīstītas – viņš bija jāizņem ar ķeizargriezienu un tad jāizgriež vēl nieres. Turklāt bez anestēzijas, jo tas varētu samazināt nieru kvalitāti.

Jo spontāns aborts šeit neder, no tā nevar radīt šūnu līniju, jo nieres tur nesaglabājas pietiekoši ilgi, lai tās būtu derīgas. Un tas nav arī nekāds zinātnes vārdā ziedots bērns, kurš tik un tā nebūtu dzīvojis. Šeit notika tieši tā, kā rakstīts – tā bija apzināta slepkavība un orgānu izgriešana, šīs līnijas gadījumā tā bija kāda meitenīte. Tas bija dzīvotspējīgs bērns, kurš tika upurēts ‘zinātnes vārdā’ Un acīmredzot, ka ne viens, bet daudzi.

Tālāk Cardinalli raksta, ka viņa satraucas par to, ka svētais tēvs pāvests nav zinājis par to, kad špricējās ar šīm potēm. Ja mēs pārbaudam Vatikāna atzinumu, ka tas ir morāli pieņemami lietot šādas potes, kurās ir izmantotas abortētu bērnu šūnas to veidošanas un testēšanas procesos, tad notiekošais tam neatbilst. Šim atzinumam ir jāskan tā – ir morāli pieņemami saņemt kovid injekciju, kurās izmanto šūnu līniju, kura veidota, nogalinot dzīvu cilvēku, izņemot viņam orgānus  – bet Baznīcas morālās mācības ir pilnīgā pretrunā ar kaut ko tādu.

Līdzīgi kā starptautiskais tribunāls cenšas atmaskot cilvēktiesību pārkāpumus Ķīnā, kur nevēlamos ļaudis, reliģiskos un politiskos disidentus nogalina un izķidā orgānos, tā arī šī meitenīte, kuras šūnas deva iespēju ražot kovid injekcijas, ir brutāli noslepkavota šim mērķim un arī citi bērni pirms viņas.

Lūk kā – ja Cardinelli raksta patiesību, tad šeit nav runa tikai par reliģisku izņēmumu – jebkurš saprātīgs cilvēks atteiktos no tādas potes – šeit ir nepieciešams tribunāls visai šai izpētes līnijai un veiktajiem noziegumiem, kas notikuši gadu desmitiem un kā rezultātā tapuši daudzi mūsdienu Farmas produkti. Tas būtu tad, ja pasaulē triumfētu veselais saprāts, diemžēl šobrīd vēl tā nav.

Bet uz to jāiet.

A. Vasiļevskis

5 thoughts on “Injekciju tumšā puse – abortēto bērnu šūnas

 1. I don’t know whether it’s just me or if perhaps everybody else
  encountering problems with your site. It seems like some of the text on your content are running off the screen. Can someone else please provide feedback and let
  me know if this is happening to them too? This may be a issue with my web browser
  because I’ve had this happen previously. Appreciate it

 2. Great post. I was checking constantly this blog and I’m impressed!
  Very helpful info specially the last part 🙂 I care for such
  info much. I was seeking this certain info for a long time.
  Thank you and good luck.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.