Injekciju kulta psiholoģija

Visām tirāniskām sistēmām vajadzīgs prāvs fanu pulciņš, bez kura tās nevar eksistēt un plaukt. Tie ir izmantojami, bet uzticami ļautiņi, kuri evaņģelizē pārējās masas ar vajadzīgo ideoloģiju un nodrošina režīma kontroli. Bez viņiem totalitārs režīms nevar ilgi būt pie varas.

Šobrīd Rietumos tie ir kreisie radikāļi. Viņi izmanto cilvēktiesību un vienlīdzības lozungus, bet realitātē notiek pavisam kas cits. Viņi reklamē un atbalsta katru drakonisko režīma aizliegumu, ko vien korporatīvās elites un valdības spēj izdomāt. Viņi atbalsta cenzūru, lokdaunus, mazo biznesu likvidāciju un visu pārējo Reseta paketi un protams, bezjēdzīgos uzpurņus un injekcijas. Protams, vēl ir attiecīgās pases, kuru nodoms ir sadalīt sabiedrību un vienu tās daļu atslēgt no ekonomikas, iedzenot viņus nabadzībā un kaut kādā primitīvā eksistences stāvoklī. Tāds katrā zinā ir šis viņu plāns.

 Šos ļaudis mēs zinām pēc dažādiem nosaukumiem – globālisti, marksisti, sociopāti un tamlīdzīgi. Tā ir ļaužu grupa, kura mīl plāndēmiju un burtiski atplaukst, ja viņiem rodas iespēja terorizēt līdzcilvēkus. Viņi ir tie, kas nevar atbildēt ne uz vienu loģisku jautājumu, piemēram, kāpēc ir jāšpricējas pret vīrusu ar 0.15% mirstības rādītāju, no kurām lielākā daļa ir aprūpes namos, ļaudīm cienījamā vecumā ar citām kaitēm. Kaut kādu iemeslu pēc viņiem galvās joprojām ir 2020.gada janvāra simulācijas ar 3.4% mirstību.

Vecuma grupā līdz 65 un bez hroniskām kaitēm pat saskaņā ar oficiālo statistiku nav nekāda pamata uztraukumam. Tas varētu rasties tikai tad, ja esat virs 70, jau slims un atrodaties aprūpes centrā. Bet arī tad tas visdrīzāk nebūs vīruss, bet ‘cīņa’ ar to, kas piebeidz šos ļaudis.

Vārdu sakot, arī oficiāli statistiski nav nekāda satraukuma, bet neskatoties uz to, ir radies vesels bars šo apmāto, kuri vēlas baidīties paši un grib nobiedēt arī visus citus. Lūk, šis ir fenomens, kas ir jāpēta, nevis kaut kāds vīruss. Viss šis neprāts vislabāk redzams neskaitāmos soctīklu video, kur šie dīvaiņi lielās ar savu injekciju statusu tā, it kā tā būtu kāda izredzēto zīme vai Dieva pieskāriens. Un tas jau robežojas ar psihisku saslimšanu.

Tas viss varētu būt tikai viņu problēma, bet normālu cilvēku problēma ir tajā, ka tieši šo ļaužu grupu atbalsta valdības, režīmi un mediji. Viņus, ne veselos. Jūs taču neesat redzējuši absolūti nevienu rakstu vai ziņu par to, ka kaut kur kāds dzīvo veselīgi, neslimo ar šmovid un viņam nav vajadzības potēties? Tādi cilvēki sabiedrībā it kā vispār neeksistē.

Savukārt ziņu slejās eksistē tie, kuri savā ikdienā balstās uz varas režīmu savas ‘normālās’ sajūtas veidošanā. Tā ir bijis visu laiku, tapēc injekcijas pielūgšana vai piekrišanai tai bez domāšanas ir viņu cerība uz ierastās komforta zonas saglabāšanu. Tikai viņi nesaprot, ka pasaule vairs nekad nebūs tāda, kāda bija agrāk. Ir lūzuma punkts, bet virziens vēl nav noteikts.

Jāsaprot, ka šie kreisie liberāļi vienmēr sevi pozicionē kā vairākumu, kaut tā nav. No šejienes visas manipulācijas ar sabiedrības labumu un vajadzību terorizēt citus mistiskam tās labumam. Tas tiek pamatots ar to, ka šis vīŗuss esot bīstams visiem un tāpēc ir jādara visas šīs neprātīgās lietas, taču pilnībā tiek ignorēts tas, ka tas it nemaz nav bīstams visiem un faktiski par to būtu jāsatraucas absolūti minimālai cilvēku daļai.

Tapēc šeit tīri psiholoģiski ir manipulācija un tieksme pēc kontroles – visiem jādara tā, kā sakām Mēs. Tā kā šo viedokli mēs nemitīgi redzam visos medijos un varneši atbalsta tikai to, tad rodas ilūzija, ka tā patiešām domā vairākums, jo normālu un ikdienas cilvēku domas un sajūtas taču mums neviens nerāda, to redzam tikai savā apkārtnē. Vairākums tomēr gluži nestaigā divās maskās pat mežā vieni paši.

Kur vispār ir problēma visā šajā ‘antivakseru zākāšanā’, kāpēc kovid kultam ir tik ļoti liela daļa par to, lai visi špricējas? Ja to izdarījuši viņi, tad viņiem jābūt pilnīgi drošiem no mums, ja mēs tiešām mirsim ar briesmīgu vīrusu, tad viņi varētu apmierināti nosmīkņāt, ka mēs jums taču teicām. Nu un viss. Bet kaut kādu iemeslu pēc tā nenotiek.

Varbūt histērijas cēlonis ir pavisam kas cits, varbūt viņi tomēr jūt, ka viņiem nav taisnība un arī īsta zinātne neapstiprina kaut vienu no šīs histērijas elementiem?

Labās ziņas ir tās, ka visi šie špricēšanas plāni pasaulē nekur īsti nesasniedz paredzētos rezultātus. Jā, ir sašpricēti simti miljoni un dažās valstīs pat lielākā daļa. Taču tas ir nieks pret planētas iedzīvotāju skaitu. Tāpēc visi mediji tagad ir pilni ar uzbrukumiem ‘antivakseriem’ un brēcieniem pēc sodiem un kaut kādas rīcības.

Tāpēc ir šīs manipulācijas, kukuļošana, kārdināšana un draudi, viss kopā. Bet ko viņi var izdarīt, ja cilvēki vienkārši vairs tajā visā neklausās un mierīgi dzīvo savu dzīvi? Tad atliek atklāta vardarbība un piespiedu injekcija ar likumdošanu. Taču vispirms globālistiem tomēr vajag lielāko daļu sapotēt it kā labprātīgi. Taču patreizējā histērija rāda, ka viņiem tādas lielākās daļas pagaidām nav un cerams, ka arī nebūs.

Tomēr arī viņi negrasās savus plānus atmest tāpat vien un tāpēc vēl krietnu laiku šī cīkstēšanās starp cilvēci un tās iedomātiem saimniekiem vēl turpināsies un puse ir jāizvēlas katram. Iespējas jau ir tikai divas, vai nu špricējies, vai ne. Tas vienlaicīgi ir tests katram, cik viņš ir atkarīgs no esošās sistēmas.

Bet kas teica, ka šāda sistēma ir mūžīga un vienīgais veids, kā cilvēki var dzīvot un veidot sabiedriskās attiecības?

A. Vasiļevskis

www.maināmpasauli.news

21 thoughts on “Injekciju kulta psiholoģija

 1. 303700 2622Spot on with this write-up, I really suppose this internet site needs rather much more consideration. most likely be once far more to learn a lot more, thanks for that info. 986494

 2. 546773 207862This really is such a great resource that you are offering and you supply out at no cost. I appreciate seeing websites that realize the worth of offering a perfect useful resource entirely totally free. I genuinely loved reading your submit. 246089

 3. Hmm it seems like your site ate my first comment (it
  was super long) so I guess I’ll just sum it up what I wrote and say, I’m
  thoroughly enjoying your blog. I too am an aspiring blog
  writer but I’m still new to everything. Do you have any
  tips for beginner blog writers? I’d definitely appreciate it.
  scoliosis surgery 0401mm.tumblr.com/ scoliosis surgery

 4. I like the helpful info you provide in your articles.
  I will bookmark your weblog and check again here frequently.
  I am quite certain I’ll learn lots of new stuff
  right here! Good luck for the next!

 5. Hmm is anyone else having problems with the pictures
  on this blog loading? I’m trying to find out if
  its a problem on my end or if it’s the blog. Any feed-back
  would be greatly appreciated.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.