Injekcijas iedarbība – kas īsti notiek?

Kāda pagaidām vēl anonīma ārste  ar 1600 pacientiem, daudzi no kuriem ir saņēmuši injekcijas pret brīnumvīrusu, ir savākusi informāciju par to, kas ar viņiem ir noticis un arī no citiem ārstiem, medmāsām un imunulogiem.

Anonīmi tas pagaidām ir tāpēc, ka mēs visi zinām, kāpēc – šobrīd tas nozīmē momentāli zaudēt darbu un karjeru. Taču šajā analīzē var ieklausīties un šī informācija tiek izplatīta lapā ar nosaukumu Together As One un arī šis ziņojums ir izveidots īsā 4 minūšu prezentācijā, kur ir vairāk un vērtīgāka informācija, kā oficiālo mediju 20 mēnešu propagandas ietvaros. Katram pašam ir jāizvērtē, vai tur teiktais atsaucas saskaņā ar pieredzi, intuīciju un sapratni – protams, tas ir absolūtā pretrunā ar visu to, ko jums stāsta režīms. Tā jau ironija.

Tas ir par to, kā cilvēka organisms reaģē uz divām špricēm un tad uz ‘balstašprici’ jeb booster poti. Saskaņā ar šiem datiem, pirmā pote neatkarīgi no ražotāja satur vairākus toksiskus elementus, kuri ir bīstami šūnu sistēmai. Šie toksīni samazina ķermeņa imūnsistēmas spēju ražot baltos asinsķermenīšus par 50%. Un tā ir tikai pirmā injekcija.

Orgnanisms ir spējīgs saražot nākamo balto asinsķermenīšu paaudzi aptuveni 8 nedēļās un tieši tāpēc ap to laiku ir nepieciešama otra doza, lai vēlreiz nobeigtu atjaunoties paspējušos asins ķermenīšus, kamēr organisms ir jūtami novājināts. Tas savukārt samazina organisma spēju tos atjaunot vēl par 25%.

Ar katru injekciju potē samazinās salīna daudzums, bet palielinās toksīnu koncentrācija. Cilvēkam jau ir 75% balto asins ķermenīšu zudums un tas ir pirms booster dozām. Tajās savukārt ir dažādu svešu baktēriju celmi, kuras cilvēka asins šūnas nekad nav sastapušas. Tas izraisa hronisku iekaisumu.

Katram, kuram ir iepriekšējas veselības problēmas, šis vājums tiks pastiprināts caur šīm baktērijām. Ja jums ir problēmas ar gremošanas, elpceļu, vēža, ādas šūnām un stāvokļiem, tad tās arī iekaisīs un ar 25% imūnistēmas jaudas tas izrādīsies katastrofa ļoti daudziem. Nākamais booster satur 8 HIV celmus, kas pilnībā atslēdz cilvēka spēju ražot baltos asins ķermenīšus. Salīna tur vairs nav un līdz ar to visi upuri staigā apkārt ar 0 imunitāti. Šī ārste paredz 20-30% mirstību starp tiem, kas būs tos dabūjuši.

Bet tālāk ir pats trakākais – atlikušajiem katrs nākamais booster ir paredzēts tam, lai injicētās masas varētu eksistēt, tāpat, kā tas ir diabēta slimniekiem ar insulīnu. Nu un tagad, kad FDA apstiprinājusi katra bērna nošpricēšanu ar šo visu, kad Farma to sauc par papildus aizsardzību tad tajā nežēlīgā kārtā ir daļa taisnības, jo cilvēki tiek padarīti pilnībā atkarīgi no šīm papildus potēm. Tā tas arī tiek pasniegts – cilvēkiem ar vāju imūnsistēmu vajadzīga jau 4tā pote – bet paliek nepateikts, kas tad to viņiem ir sabojājis – vai tad ne iepriekšējās trīs? Un ja trīs potes to nav uzlabojušas, tad kāpēc vajag vēl?

Tagad, kad ir parādījušies jau vairāki pētījumi par to, ka šīs injekcijas ‘aizsardzība’ darbojas tikai dažus mēnešus, tad mums aizvien vairāk izgaismojas tā drausmīgā patiesība, kā šī shēma strādā. Ir tikai vēl jāsaliek kopā pēdējie puzzle gabaliņi un ja šai ārstei un daudziem citiem šajā sakarā ir taisnība, tad rodas vēlme, kaut tā nebūtu. Taču situācija pasaulē un katrs nākamais atzinums jau no ‘oficiālām’ amatpersonām skaidri apliecina, ka šeit notiek kaut kas ļoti nelāgs. Labas un īstas zāles vai palīdzību ar varu nekad neuzspiež, tas vien jau ir trauksmes zvans no paša sākuma.

Kā mēs varam pārliecināties par to – uzmanīgi pavērojot, kāpēc tik daudz ļaužu pēdējā laikā ‘pēkšņi ar kaut ko’ aiziet citos medību laukos, tostarp daudzi sabiedrībā pazīstami un arī pie mums – liela daļa no tiem savas potes saņēma jau pašā sākumā, jo viņiem vajadzēja saglabāt savu statusu un karjeras.

Ja šai ārstei ir taisnība, tad tās būs viņu iepriekšējās, saasinātās kaites, kas ir iemesls un tieši to jau faktu čakari arī stāsta un stāstīs, tikai paliek nesaprasts tas velnišķīgais mehānisms, kā šī injekcija īsti darbojas, pastiprinot tieši tās. Tādejādi tas nozīmē arī to, ka iziešana no sistēmas, ja cilvēks pēkšņi atsakās no kārtējās dozas, viņam nozīmēs to pašu, ko diabēta slimniekam insulīna iztrūkums vai narkomānam dozas atņemšana. Tieši tāpēc pati svarīgākā izvēle cilvēka dzīvē šobrīd ir vispār neiekrist uz to, kas te ir paredzēts. Izdzīvosim kā nebūt, bet veselība un brīvība ir svarīgāka par narkomāna atkarību.

Nu lūk, kārtējā sazvērestība vai realitāte, skatieties paši, kas jums apkārtnē notiek.

A.Vasiļevskis

www.mainampasauli.news

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.