Injekcijas bīstamākas par vīrusu

Vecākā ASV armijas ārste paziņo, ka švakcīnas karavīru veselībai ir bīstamākas par vīrusu. Tas noticis pēc tam, kad viņai personiski nācies apturēt 3/3 karavīriem vienā pašā rītā nopietno blakņu dēļ.

Lt.Col Theresa Long ir augsta līmeņa ASV gaisa spēku medicīnas speciāliste, kura nesen liecināja arī ekspertu panelī, kas bija veltīts injekciju radītiem bojājumiem un kuru organizēja ASV senators Rons Džonsons no Viskonsinas štata. Tas notika Vašingtonā D.C šī gada 2.novembrī.

Ārste ir atkārtoti brīdinājusi par šiem riskiem, kas rodas no mRNS potēm un vēl septembrī iesniedza protest Baidena administrācijai par šo obligāto injekciju armijā.

Viņa arī sniedza 15 minūšu liecību par šīm blaknēm, ko armijnieki jau piedzīvojuši un nosodīja armijas vadības centienus to noslēpt.

Esmu pārliecināta, ka šī vakcīna ir bīstamāka karavīra veselībai un kaujas gatavībai, kā pats vīruss – viņa paziņoja panelim. Viņi tiek izmantoti kā laboratorijas žurkas un ultimāts potēties vai atstāt dienestu atstāj nopietnu iespaidu uz armijas kaujas gatavību.

Liecība sākas ar nosodījumu tai rīcībai, kāda tiek izvērsta pret ASV karavīriem, kurus piespiež injicēties ar draudiem, liekot atstāt dienestu. Attiecībā uz kaujas spējām, tas ir tieši tas pats, kas zaudēt viņus karā. Vairāk kā 200 tūkstoši ir atteikušies no injekcijas, bet vadība turpina šantāžu, ignorējot morālo un kaujas spēju gatavību, ko tas viss ietekmē. Mēs nekad neesam zaudējuši 200 tūkstošus dažos mēnešos – saka Terēza.

Maijā viņa apmeklēja arī ASV armijas preventīvās medicīnas līderu kursus, kur izteica šīs pašas bažas augstākā līmeņa vadībai par sasteigtajiem injekciju testiem un steidzamo uzspiešanu armijā.

Mēs izlaidām 2 gadus klīnisko testu, mēs esam zaudējuši tikai 12 aktīvā servisa karavīrus no vīrusa un mēs riskējam ar visas armijas veselību, kam bija tikai 2 mēneši testu? Atbilde bija sekojoša – jā, tāpēc jūs viņus visus špricēsiet, lai to noskaidrotu.www.youtube.com/embed/kujhvpw0hFc?start=3&feature=oembed

Tie, kas skatījušies ieroču stobros, piedalījušies karos un palaiduši garām savu bērnu dzimšanu, tagad tiek izmantoti kā žurkas šajos eksperimentos – viņa neslēpj sašutumu. Viņas pirmā saskarsme ar injekciju blaknēm bijusi, kad viņas kolēģe ar vēlmi pasargāt savus vecākus injicēja sevi ar šo substanci, pēc kā tika paralizēta roka uz vairāk kā nedēļu. Tā bija pirmā reize, kad es pievērsu uzmanību VAERS sistēmai, lai noskaidrotu, vai tādas lietas ir bieži sastopamas. Un jā – tikai dažos mēnešos šeit jau reģistrētas vairāk nāves, kā no visām pārējām vakcīnām kopā pēdējos 10 gados.

Longai nācies uzklausīt arī daudzas liecības no tiem, kas tikuši piespiesti pieņemt šo injekciju, ar draudiem, šantāžu un pazemojumiem, kas ir pretrunā ar medicīnas ētiku un Nirnbergas kodeksu. Turklāt armijas vadība pat neuzskaita šos gadījumus, viņa atrod. Vēl ir visa veida propaganda, kuras laikā medicīnas profesionāļi tika izmantoti, lai šīs zāles reklamētu Farmas vajadzībām. Un tas viss tiek darīts peļņas dēļ. Nobeigumā par trim pilotiem, kurus nācās atstādināt – runa ir par sirds slimībām – tas pats bēdīgi slavenais perikardīts un miokardīts, bet trešajam galvassāpes un un panikas lēkmes.

Vēl 2021.gada jūnijā CDC bija sanāksme par to, ka 16-24 gadniekiem pastāv augstāks šo problēmu risks, kā domāts  – taču armijā injicēšana pat netika pauzēta.

Tādas saprāta balsis vēl ir sastopamas ārstu un armijnieku vidū, kamēr pie mums vispār tāda doma pat nevienam prātā neienāca, padomāt par to, kādas sekas tad šīs injekcijas atstāj uz veselu cilvēku sirdīm, ja reiz sportisti pēdējā laikā krīt kā mušas, tad kas notiks ar armijas cilvēkiem un vai tā nav tīša nacionālo armiju kaujas spēju sabotāža, kas notiek apzināti visā pasaulē?

A. Vasiļevskis

www.mainampasauli.news

3 thoughts on “Injekcijas bīstamākas par vīrusu

 1. Jo mēs nekā nespējam pret patiesību, bet tikai par patiesību.
  2. korintiešiem 13:8

  Lūgšana pret Dieva tautas vajātājiem

  Dievs Kungs, Tu atriebējs Dievs, Tu atriebējs, parādies!
  2 Celies, Tu pasaules tiesnesi, atmaksā lepnajiem viņu darbus!
  3 Cik ilgi, Kungs, bezdievji, cik ilgi bezdievji priecāsies?
  4 Cik ilgi viņi runās, pārgalvīgi lielīdamies, cik ilgi visi ļaundari daudzinās sevi?
  5 Viņi samin, ak, Kungs, Tavu tautu un apspiež Tavu mantojumu.
  6 Viņi nokauj atraitnes un svešiniekus, viņi nogalina bārus
  7 un saka:” Tas Kungs to neredz, un Jēkaba Dievs to nemana.”
  8 Lieciet to vērā, jūs bezprātīgie tautā un jūs nelgas; kad beidzot jūs paliksit gudri?
  9 Kas ausi ir dēstījis, vai tas nedzird? Kas aci ir veidojis, vai tas neredz?
  10 Kas tautas audzina un pamāca, vai tas lai nesoda – Viņš, kas cilvēkiem māca atziņu?
  11 Tas Kungs zina cilvēku domas, ka tās ir tikai dvesma.
  12 Svētīgs tas cilvēks, ko Tu, Kungs, audzini un ar Savu bauslību pamāci,
  13 lai viņš paciešas ļaunajās dienās, kamēr bezdievim bedri izraks,
  14 jo Tas Kungs neatstums Savu tautu un neatstās Savu mantojumu,
  15 un pie taisnības atgriezīsies Viņa tiesa, un Viņam sekos visi sirdī skaidrie.
  16 Kas mani aizstāv pret netaisniem? Kas stāv man klāt pret ļaundariem?
  17 Ja Tas Kungs nebūtu mans palīgs, tad jau sen mana dvēsele dusētu klusēšanas zemē.
  18 Katrreiz, kad es domāju: mana kāja slīdēs,- tad Tava žēlastība, ak, Kungs, mani saturēja;
  19 kad man ir daudz sirdēstu, tad Tavs mierinājums arvien iepriecina manu dvēseli.
  20 Vai Tev par sabiedroto būtu kļuvis ar nelaimi apdvests netaisna tiesneša krēsls, kas pazudina cilvēku, sagrozīdams likumu un tā taisnības vietā radīdams netaisnību?
  21 Viņi vēršas visi kopā pret taisnā dzīvību un notiesā uz nāvi nenoziedzīgas asinis.
  22 Bet Tas Kungs man ir kļuvis par stipru pili un mans Dievs par klinti, kur paglābties;
  23 Viņš liks krist viņu bezdievībai atpakaļ uz viņiem pašiem, tiešām, Tas Kungs, mūsu Dievs, viņus izdeldēs! (94.Psalms)

  www.youtube.com/watch?app=desktop&v=3RU-Fpjw4Ns&feature=youtu.be

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.