Globālisti paziņo – vakcīnas ir bezjēdzīgas – kas tālāk?

Kas notika pēc globālās ‘maksimālās apspiešanas’ plāna izziņošanas, par ko runājām pagājušajā video? Pareizi – globālistu pakalpiņi visā pasaulē tūlīt pat metās to izpildīt, paziņojot, ka švakcīnas nav risinājums – lokdauni un aizliegumi turpināsies. Uz ko tagad cer švakcinētie?

2 thoughts on “Globālisti paziņo – vakcīnas ir bezjēdzīgas – kas tālāk?

  1. Ir jābūt akliem, nejūtīgiem un truliem, lai nesaliktu kopā to puzli un nesaprastu to , kuri ,cik sen un kā , veido to kas bija, to kas ir un to kas būs! Lai pret to reāli cīnītos ir jākļūst par otru grupējumu -pretspēku Pasaules īstajiem “Valdniekiem”. Tikko bija sācies COVER ID -19 ,Lietuvieši piedāvāja kameras ,kuras atpazīst sejas ar maskām! Cik ilgi pirms tam ir jāstrādā, lai to noorganizētu un cik pravietiski tie jau zin ,ka masku nēsāšana būs ilgstoša… Un vēl pārdomām, ir sena taktika , ļaut pabļaut un izteikties citādi domājošiem, lai zinātu kuri jālikvidē! Ticu Dieva apsolījumam un Kristus otreizējai atnākšanai un tam ,kas tagad notiek , pirms tā visa ir jau uzrakstīts scenārijs! Lai jums visiem ĪSTAJIEM – Ticība, Cerība , Mīlestība!

    1. Tu lo*s? Acu atpazīšanas tehnoloģija pastāv jau ļoti ilgi, acis ir kā pirkstu nospiedums un katram tā ir unikāla. To jau varēja novērot 1990 gadā. Jābūt aklam, lai rakstītu šitādu murgu. Statistiski, tavi kristieši mirst daudz vairāk nekā ateisti, jo ateistiem laikam pietiek smadzene saprast, ka nedzīvojam Harija Potera pasaulē un par savu veselību jārūpējās pašam, nevis jāmetās ceļos un jāpielūdz mākoņi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.