Globālie plēsoņas un to medījums

Ir iznākusi vēl viena grāmata par šo vīrusa afēru un tiem, kas to vada un kāpēc. Tās autori ir Breginu laulātais pāris un tā saucas Kovid un globālie plēsoņas – medījums esam mēs.

Šis ir diezgan episks darbs uz 547 lpp, balstīts uz daudziem datiem par to, kā šie plēsoņas ir veidojuši visu notiekošo un kas tie ir – daudzus mēs zinām, Švābs, Bils, Blumbergs, ASV un arī Ķīnas valdība ar visiem saviem zinātniekiem. Un protams, viens no galvenajiem trubadūriem dakters Fauči kopā ar lielo Farmu.

Visi viņi ir ļoti lieli ieguvēji un ir kļuvuši ievērojami bagātāki un varenāki. Tikmēr tiek nežēlīgi apspiesti vienkāršie cilvēki visā pasaulē. Mazliet iepazīsimies ar to, kas tur rakstīts, jo doto plēsoņu apraksts perfekti atbilst arī vietējās huntas izdarībām un psiholoģiskais tips ir tieši tas pats.

Kad mēs sākām savus pētījumus kovid praksēs un politikā, mums bija milzīgs pārsteigums, ka tur nav pilnīgi nekādas racionālas zinātnes, lai attaisnotu lokdaunus un aizliegtu drošas un labas medicīnas lietošanu. Amerikā tas bija Fauči, kas vadīja šo procesu. Viņš reklamēja lokdaunus, maskas, sociālo distanci, noliedza citus preparātus un ir atbildīgs par visiem tiem tūkstošiem, kas nomira tieši tāpēc, ka viņiem tie bija liegti. Kā kaut ko tādu var darīt cienījams ārsts, būtu tas viņš vai jebkurš cits ‘eksperts’, jo tādi mazi faučēni ir katrā valstī? To var saprast tikai tad, kad viņus sāk redzēt par to, kas tie ir – globālistu plēsoņas arhetipi, kam nav nekādu emocionālu saistību ar viņu nācijām un nav nekādas morāles, izņemot pilnīgu sava stāvokļa veltīšanu savas varas nodrošināšanai, kalpojot globālistu plānam.

Autori pievērš uzmanību tam, ka jau 2016/17 gadā miljardieri un attiecīgās korporācijas, kā Moderna un Pfizer nez kāpēc sāka investēt mrns tehnoloģijās un attiecīgo injekciju izstrādē, lai tās varētu ražot industriālos apjomos.

Kāpēc tad Fauči tik ļoti reklamē un uzstāj uz šīm bīstamām vielām, ieskaitot Remdesvir un jaunās eksperimentālās injekcijas? Jo viņš vienkārši pilda pavēles, kas nāk no Bila un Ķīnas komunistiem. Tikai tā var izskaidrot visu notiekošo un tā paša Remdesvir intensīvo lietošanu – tas ir toksisks, nepalīdz pret slimību, bet tā cena ir 3000 dolāru par kursu. Taču Fauči izdabūja cauri to, ka tieši šo preparātu apstiprināja lietošanai FDA, vienlaicīgi noliedzot ivermektīnu un HCQ.

Bet šobrīd krīze tiek menedžēta tā, lai veidojas totalitārisms – kurā valsts kontrolē katra dzīvi, katru tās aspektu un visa opozīcija ir aizliegta – brīvi ir tikai miljardieri. Tāds ir secinājums šai grāmatā un tas precīzi atbilst tam, kas notiek visur, arī pie mums.

Gandrīz katrs no šiem miljardieriem ietilpst šajā plēsoņu klubā un viņu bagātības strauji pieaug, kamēr parastie cilvēki kļūst aizvien nabadzīgāki un nespēj vairs savilkt kopā savu dzīvi finansiāli, nonākot pilnībā atkarībā no režīma un šiem plēsoņām. Rietumu demokrātija tiek nomainīta uz Ķīnas parauga totalitārismu. Arī šeit tiek pieminēta Švāba grāmata par Resetu, kur mums nekas nepiederēs – globālisti ir gatavi sadarboties un apzeltīt ikvienu, kas gatavs īstenot kontroles un cilvēku paverdzināšanas plānus un tāpēc naudas tam visam netrūkst  – kolaborantu rodas tikai vairāk un vairāk.

Ja ir pieejamas drošas un efektīvas zāles, tad nedrīkst apstiprināt ārkārtas stāvoklī neko, kas ir eksperimentāls un potenciāli bīstams – taču tas vairs nestrādā un tieši bīstamās substances tiek uzspiestas ar varu. Protams, ka tiek pilnībā ignorēta visa straujā mirstība pēc tām, kaut agrāk būtu pieticis ar simto daļu no tā, kas ir tagad, lai apturētu jebkādas zāles un vakcīnas – tā ir bijis, bet vairs tā nav.

Ir aplūkots viss tas process, kad no šīm mrns injekcijām sākotnēji mira dzīvnieki un tas viss tik un tā aizgāja ražošanā. Jā, mēs jau to visu it kā zinām un to vajadzētu lasīt un iegaumēt normālas dzīves tīkotājiem, bet tik un tā ir labi, ka tādas grāmatas ar pamatotiem argumentiem vismaz vēl iznāk un nav vēl aizliegtas, jo drīz jau varam sagaidīt arī to, ka paliek tikai viena režīma taisnība un viss pārējais ir aizliegts, kas faktiski gandrīz tā ir jau šobrīd. Problēma jau ir tajā, ka liela daļa sabiedrības vēl neredz, ka ir šie eksperti un ierēdņi un viņi domā, ka patiešām notiek kaut kāda cīņa ar pandēmiju, kamēr tās aizsegā notiek šaušalīga totalitārisma ieviešana.

A. Vasiļevskis

www.mainampasauli.news

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.