Genoma uzraudzība – krīzes arhitektu plāns pēc vakcīnām

Tie, kas vērīgi seko līdzi pasaulē notiekošajam un sevišķi planetārai afērai kopš 2020.gada sākuma, jau būs ievērojuši arī vairākas metamorfozes visā šajā plānā. Ja sākumā tas bija šoks un biedēšana ar milzīgiem upuriem, tad pakāpeniski histērija pārgāja uz saslimstības izplatību jeb ‘pozitīviem gadījumiem’ un domu ka ar vīrusu būs jāsadzīvo. Bet tas ir tikai Lielā plāna pirmie soļi. Kas tad seko tālāk?

Kā ierasts, viss plāns sen patiesībā ir izstāstīts jau pirms daudziem gadu desmitiem – Orvels, Hakslijs un Velss to ielikuši savās grāmatās skaidri un gaiši. Ja tur aprakstīto totalitāro sabiedrību var uzskatīt par lielo visu plānu Vectēvu, tad laika gaitā publiskoti arī mazāka apjoma un detalizētāki vēstījumi, kā Rokfelleru fonda 2010.gada scenārijs Lock Step, kurš apraksta situāciju, kurā pasaules varas režīmi pastiprina kontroli epidēmijas aizsegā.

Un tad ir vēl sīkāki un detalizētāki ziņojumi un simulācijas, kas pavisam precīzi demonstrē globālo plānu nianses, kādas tās paredzētas jau tuvākajā laikā. Tagad atkal ir parādījies viens no tādiem dokumentiem un šoreiz tas veltīts kovid variantiem un sauc pēc aktīvas darbības vēl aiz vakcīnām.

Jūs domājāt, ka vakcīnas atrisinās ‘plāndēmiju’ un vakcinētie varēs atgriezties pie normālas dzīves,  ceļot un apmeklēt sabiedriskas vietas un tiks atcelti aizliegumi, kā agrāk? Tā taču viņiem stāsta vakcīnu propaganda. Diemžēl patiesība ir pavisam cita – vakcīnas neko neatrisinās un tas arī nav bijis paredzēts. Tagad krīzes arhitekti prezentē jau nākošo sava plāna soli. Dokuments ir ļoti īss, bet izsaka ļoti daudz. Tā autori ir Lancet žurnāla kovid komisija. Tajā tiek pasludināta jauna doktrīna cīņā ar ‘vīrusu’ un to sauc par ‘maksimālu vīrusa apspiešanu’ jeb Maximum supression.

Tas sagrauj visas vakcinēto cerības uz normālu dzīvi, aizliegumu atcelšanu un visu pārējo propagandu, ar kuru šiem naivajiem cilvēkiem skalo smadzenes varas apmaksātie mediji. Tas atklāj to, ka arī globālā vakcinācijas programma nav šīs afēras galvenais mērķis. Tas ir vēl kaut kas cits.

Iepazīsimies ar šo doktrīnu.

2020.gada beigās bija lielas cerības, ka globālā vakcinācijas programma reducēs SARS-Cov-2 uz endēmiju, ko varēs turēt zemā līmenī bez tālākas sabiedrības dzīves izjaukšanas un īpašas mirstības. Taču tagad ir jauna problēma – pasaulē izplatās vīrusa varianti un tas nozīmē, ka ir apdraudēta visu šobrīd esošo mēru efektivitāte, ieskaitot vakcīnas.

Vīrusa ģenētiskās mutācijas parādās regulāri, bet daži varianti ir atzīmēti kā svarīgi – jo tiem piemīt sekojošas īpašības. Tie var re-inficēt vakcinētus cilvēkus, kas rada nopietnas bažas par esošām vakcīnu programmām. Tiem ir augstāka izplatības spēja, kas ietekmē patreizējās sabiedrības veselības drošības metodes un tie var novest pie smagākām slimības sekām, kas savukārt ietekmē veselības sistēmas gatavību.

Šobrīd nozīmīgie mutanti ir trīs – B.1.351, kas parādījās DĀR, B.1.1.7,kas parādījās UK un P.1 Brazīlijā un Japānā. DĀR pieredze liecina, ka izslimots kovid maz palīdz pret DĀR variantu un arī AstraZeneka vakcīnas efektivitāte ir tikai 22%. Turklāt šis variants ir uz pusi efektīvāks izplatības ziņā. Un tas jau ir konstatēts 46 pasaules valstīs. Līdz ar to dokumenta autori secina, ka ne robežu kontrole, ne augsts vakcinēšanās procents kādā valstī tik un tā nespēj pasargāt no šiem ‘pašmāju’ variantiem. Un tāpēc pasaulei tiek paziņota jauna stratēģija cīņā ar vīrusu. To sauc par maksimālo apspiešanu – Maximum Supression.

Veselības ekspertiem un valstu līderiem ir jāfokusējas uz pasākumiem, kas maksimāli apspiež vīrusa izplatību, lai novērstu vēl vairāk mutantu parādīšanos. Tas jādara caur visu to pašu metožu pielietošanu, kādas jau ir –lokdauni, sociālā distancēšanās un maskas plus vakcīnas. Līdz ar to var nesapņot par kaut kādu ierobežojumu atcelšanu vai robežu atvēršanu – tas tiem, kas grasījās kaut kur ceļot un uzskata, ka vakcinēšanās to atļaus.

Nākamais punkts paredz līdzvērtīgu vakcīnu sadali visām valstīm – bagātajām valstīm jāatbalsta Covax programma un jāziedo savas liekās vakcīnas nabadzīgākajiem reģioniem.

Trešais punkts ir sabiedriskās veselības stiprināšana un iejaukšanās cilvēku uzvedībā –maskējot to ar izplatības riska mazināšanas prasībām. Tajā skaitā vajadzība nēsāt divas maskas, karantīnas termiņa pagarināšana, revakcinācija un tamlīdzīgi.

Plāns paredz arī steidzamu otrās paaudzes vakcīnu izstrādi, masveida testēšanu uz jaunajiem variantiem un citas metodes. Taču pats galvenais un bīstamākais slēpjas vienā īpašā punktā, kas netiek īpaši izcelts, bet saprotot tā jēgu, ikvienam vajadzētu celt trauksmi pilnā balsī.

Tas saucas ģenētiskā materiāla uzraudzība – genomic surveillance programmes. Šis punkts paredz iespējas meklēt ‘jaunos paveidus’  jau cilvēku ģenētikā. Citiem vārdiem sakot, tā ir jaunā, nākošā prasība, kas tiek uzstādīta cilvēcei pēc vakcīnām. Tā ir ģenētiskā materiāla ņemšana, genoma kartes veidošana un visas tās lietas, ar ko pēdējā laikā nodarbojas tādi ģenētisko manipulāciju milži kā Ķīnas BGI.

Vai tagad saprotat, kāpēc pie mums klusi un nemanāmi jau kopš 2019.gada darbojas šīs Ķīnas kompānijas filiāle? Pašā Ķīnā šī gēnu atpazīšanas sistēma jau tiek pielietota praksē, diskriminējot vietējos etnosus, kā uiguri – tieši tā ir šī pasākuma patiesā jēga. Tā ir pilnīga kontrole pār cilvēkiem, izmantojot gēnu datu bankas un iejaukšanās ikviena organismā ar prasību meklēt tur kaut kādus neesošus vīrusus vai to variantus. ASV nesen izvērtās skandāls par to, ka arī tur šī kompānija grasījās ievākties un vākt cilvēku datus. Kaut gan ar to jau krietni sen tur nodarbojas arī citas ar Ķīnu saistītas un arī vietējās kompānijas. Jau šodien BGI rīcībā ir 11 miljonu cilvēku un dzīvnieku DNS datu paraugi. Tā ir visa informācija par cilvēka būtni, ar kuru var operēt kāds cits, kas paver plašas iespējas izmantot šos datus dažādās atpazīšanas sistēmās. Kompānijas plānos ir ieviest aŗi pavisam jaunu medicīnas formu – tā saucamo ‘pieskaņoto’ medicīnu, kur katram cilvēkam iespējamās nepilnības tiek novērstas jau gēnu līmenī. Tad kļūst iespējama dažāda gēnu modifikācija un bērnu īpašību pasūtīšana, pirms tas vēl dzimis kaut kādā laboratorijā. Īsta Hakslija realizācija dzīvē. Bet tas jau klauvē pie durvīm.

Ja mēs saprotam to, ka visu šo pasākumu mērķis ir totāla kontrole, tad nav jābrīnās par to, ka viss notiek soli pa solim.

Kas attiecas uz tiem, kuri noticēja varas propagandai un tam, ka aizliegumu ievērošana vai pat vakcinēšanās novedīs pie atgriešanās iepriekšējā dzīvē, tad viņiem var tikai izteikt līdzjūtību.

Izlasot šo projektu, ir absolūti skaidrs, ka globālistu plānos ir vēl vairāk ‘variantu’, aizliegumu un terora – nekas netiek atcelts, vakcīnas ir tikai kopējās paketes viens no elementiem. Tagad tam klāt nāks vēl urķēšanās cilvēka genomā un prediktīvā vīrusa meklēšana jau pašā cilvēka organismā ar dažādu manipulāciju palīdzību.

Pēc iepazīšanās ar šo projektu ikvienam vajadzētu saprast, ka to var apturēt tikai apzināta pašu cilvēku rīcība.

Genoma uzraudzība – krīzes arhitektu plāns pēc vakcīnām

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.