Sākums » Covid19 realitāte » Pasaulē
    Atbildes Pārskati Pēdējie
  Masku valkāšana
No: Maija Ancīte on Mon, 03 August 2020
4 2779 Sat, 21 November 2020 13:06
No: be_the light
  covid19 testu iepirkumi un cenzūra
No: Maija Ancīte on Wed, 23 September 2020
1 3152 Fri, 20 November 2020 21:41
No: be_the light
  Covid 19 - Krievijas "Patērētāju aizsardzības līgas" prezidents - diversijas otrais etaps
No: Gints Zalitis on Mon, 02 November 2020
0 982 Mon, 02 November 2020 17:41
No: Gints Zalitis
  Lidojuma ar Norwegian pieredze: Rīga-Oslo, 22.10.2020
No: Aija Demberga on Wed, 28 October 2020
0 754 Wed, 28 October 2020 16:13
No: Aija Demberga
  Covid 19. Kā gatavoja šo diversiju
No: Gints Zalitis on Sun, 25 October 2020
0 841 Sun, 25 October 2020 20:04
No: Gints Zalitis
  Covid 19...Kas tiek gatavots...
No: Gints Zalitis on Wed, 21 October 2020
0 698 Wed, 21 October 2020 10:51
No: Gints Zalitis
  Covid 19...Kas tiek gatavots...https://youtu.be/K1bgvOiznJE
No: Gints Zalitis on Tue, 20 October 2020
0 697 Tue, 20 October 2020 12:23
No: Gints Zalitis
  Covid 19...Kas tiek gatavots...https://youtu.be/K1bgvOiznJE
No: Gints Zalitis on Tue, 20 October 2020
0 632 Tue, 20 October 2020 12:21
No: Gints Zalitis
  Black pilled risinājumi
No: Evita BB on Tue, 13 October 2020
0 1186 Tue, 13 October 2020 23:44
No: Evita BB
  4. pakāpes lock down Melburnā. Vai septembrī arī EIropā un Latvijā?
No: Jana Paegle on Tue, 11 August 2020
0 925 Tue, 11 August 2020 18:39
No: Jana Paegle
  «Kovidpanika» beigsies, kad imunitāti iegūs 66%. Vai 43%
No: Igors Lukjanovs on Tue, 04 August 2020
0 4217 Tue, 04 August 2020 19:27
No: Igors Lukjanovs
  Spridzeklis Itālijas parlamentā - Sāra Cunial pret Bilu un lielo Farmu.
No: Kristīne Barbare on Sun, 26 July 2020
0 900 Sun, 26 July 2020 18:47
No: Kristīne Barbare
Pāriet uz forumu:
  
Apzīmējumi Jaunie ieraksti Jaunie ieraksti   Nav jaunu ierakstu Nav jaunu ierakstu   Ir nelasīti ieraksti slēgtajā tēmā Ir nelasīti ieraksti slēgtajā tēmā   Tēma slēgta Tēma slēgta   Tēma pārvietota uz citu forumu Tēma pārvietota uz citu forumu

Tekošais laiks: Sun May 09 20:45:08 EEST 2021

0.01195 sekundes patērētas lapas ģenerēšanai