Sākums » Viss par vakcīnām » Cits » Rūdolfs Šteiners par vakcīnām.
Rūdolfs Šteiners par vakcīnām. [message #52] Sun, 26 July 2020 01:34
Kristīne Barbare šobrīd nav On-Line režīmā  Kristīne Barbare (Ieraksti: 85)
Vairāk nekā pirms simts gadiem Rūdolfs Šteiners rakstīja:
"Nākotnē mēs ar medicīnu iznīcināsim dvēseli. Aizbildinoties ar" veselīgu viedokli ", būs vakcīna, ar kuras palīdzību cilvēka ķermenis tiks apstrādāts pēc iespējas ātrāk tieši dzimšanas brīdī, lai cilvēks būtne nevar attīstīt domu par dvēseles un gara esamību.
Materiālistu ārstiem tiks uzticēts noņemt cilvēces dvēseli. Kā šodien, cilvēki tiek vakcinēti pret šo slimību vai slimību, tāpēc nākotnē bērni tiks vakcinēti ar vielu, kuru var ražot precīzi tādā veidā, ka cilvēki, pateicoties šai vakcinācijai, būs imūni pret pakļaušanu " garīgās dzīves neprāts ". Viņš būtu ārkārtīgi gudrs, bet neattīstītu sirdsapziņu, un tas ir dažu materiālistu aprindu patiesais mērķis.
Izmantojot šādu vakcīnu, jūs viegli varat padarīt ētera ķermeni vaļīgu. Kad ēteriskais ķermenis ir atdalījies, attiecības starp Visumu un ēterisko ķermeni kļūtu ārkārtīgi nestabilas, un cilvēks kļūtu par automātu, jo cilvēka fiziskais ķermenis ir jāslīpē uz Zemes ar garīgu gribu. Tātad, vakcīna kļūst par sava veida arymanique spēku; cilvēks vairs nevar atbrīvoties no dotās materiālisma izjūtas. Viņš kļūst par materiālistu no konstitūcijas un vairs nevar pacelties garīgajā ".
Rūdolfs Šteiners (1861–1925

https://www.facebook.com/ojos.espanoles/posts/95131866531048 7

/Paldies Inguna Inguna par tulkojumu - Latvija bez 5G - FB grupā publicētajā ierakstā/
Pāriet uz forumu:
  


Tekošais laiks: Sun May 09 19:56:21 EEST 2021

0.01144 sekundes patērētas lapas ģenerēšanai