Sākums » Gaismas Ceļš » Idejas, kā uzlabot Latvijas nākotni » Kā izveidot Brīvu tautas valsti?
Kā izveidot Brīvu tautas valsti? [message #361] Wed, 17 February 2021 18:23
Edgars Tabūns šobrīd nav On-Line režīmā  Edgars Tabūns (Ieraksti: 1)
Mēģināsim noskaidrot, kas ir brīvas, stipras, ilgtermiņā noturīgas Tautas Valsts pamats? Šķiet, ka tas nebūt nav liels noslēpums. Tā ir stipra ģimene. Savukārt jājautā, kas ir stipra ģimene? Protams, tā ir divu mīlošu balto Cilvēku: vīrieša un sievietes brīvprātīga savienība, kurai ir sava māja, pašnodrošinoša saimniecība un savas Dzimtas turpinājums: bērni.

Bet, kur tad te ir valstiskums, Tautas valsts? Lieliski ir tas, ka mūsu Balto Cilvēku Senči ir saglabājuši materiālus par Tautas Valsts struktūru. Šīs valsts struktūras uzbūves īpatnība vai iezīme ir tā, ka ģimenes, no saskaldītas un sadrumstalotas sistēmas, ko mums uzspieda padomju laiks un arī mūsdienu demokrātijas ( dēmonu kundzības ) laiks, apvienojās un dzīvoja Kopienās. Mūsdienās lielākoties ģimenes ir mazskaitlīgas, tāpēc izveidot vienas Dzimtas kopienu, apvienojoties vienas Dzimtas ģimenēm, ir diezgan sarežģīti. Sarežģīti arī tāpēc, ka bieži vien vienas Dzimtas ģimenēm nav vienotas sapratnes par kopienas veidošanas nepieciešamību. Bet tomēr pastāv brīnišķīgs kopienas modelis, ko varētu nosaukt par Debesu Dzimtas Kopienu! Šķiet, nesaprotami vai pārāk sarežģīti? Nebūt tā nav!

Kas tad ir šī Debesu Dzimta? Tas ir tā, ka mums, Baltajiem Cilvēkiem, tālākā vai tuvākā senatnē caur mūsu tēviem, vectēviem, vecvectēviem ... ir vienoti Senči, kuri arī tagad no savas Debesu valstības noraugās uz mums un palīdz mums, ja vien mēs no sirds viņus piesaucam! Līdz ar to arī tavs vai mans kaimiņš, kurš nav mūsu zemes Dzimtas Cilvēks, var būt Debesu Dzimtas Kopienas dalībnieks, iestājoties Kopienā ar savu ģimeni.

Tiktāl noskaidrojām. Kas tad tālāk? Katra Kopiena, kurā ir vismaz no 4 līdz 10 ģimenēm, izvirza Kopienas interešu pārstāvēšanai no savām ģimenēm visviedāko, gudrāko, stiprāko vīru, Cilvēku ar lielo burtu C, dalībai un darbībai pārvaldes līmenī, ko varētu apzīmēt kā Kopienu pārvalde.

Tālāk no 10 tādiem Kopienu pārvaldes Cilvēkiem vienu labāko izvirza interešu pārstāvēšanai un darbam Tautas pārvaldē. Savukārt vienu labāko no 10 Tautas pārvaldes vīriem izvirza un norīko darbam Tautas Valsts līmeņa pārvaldē. Un jau Tautas Valsts līmeņa pārvaldē no sava vidus visviedāko Cilvēku ieceļ par Monarhu ( Valdnieku ) Tādu Cilvēku, kurš ir apveltīts ar spējām un viedumu, kas ļauj viņam ieskatīties vismaz 50 līdz 100 gadus tālā nākotnē un pareizi stratēģiski virzīt Tautas Valsts attīstību Mierā, Harmonijā, Mīlestībā, Pārticībā, Viedumā.

Lai mums visiem pietiek spēka un drosmes spert pirmos soļus Brīvas Tautas Valsts veidošanā, radot Dzimtu Kopienas!

Edgars Radamirs
Iepriekšējā tēma: no Personām jāpāriet uz Cilvēkiem
Pāriet uz forumu:
  


Tekošais laiks: Sun May 09 19:15:52 EEST 2021

0.01124 sekundes patērētas lapas ģenerēšanai