Sākums » Juridiskie risinājumi » Pāreja no personas uz Cilvēku » Sevis juridiska pasludināšana par Cilvēku
Sevis juridiska pasludināšana par Cilvēku [message #195] Sun, 16 August 2020 15:35 Pāriet uz nākošo ierakstu
Алдис Рамма šobrīd nav On-Line režīmā  Алдис Рамма (Ieraksti: 26)
Esošā sistēmas likumdošana patiesībā ir domāta priekš juridisko fikciju- fizisku personu, juridisku personu tiesāšanas un gandrīz vienmēr sistēmas labā. Uz Cilvēku attiecas ANO vispārējā Cilvēka tiesību deklarācija. Cilvēku apziņā tas ir ''iebetonēts'' kā viens vesels un viens un tas pats, ko Cilvēkam uzspiež nezinot, izsniedzot bērnībā dzimšanas apliecību un vēlāk pasi. Tā ir krāpšana un maldināšana.
Tiesas, juridisko statutu ( nejaukt ar statusu) Cilvēks, nav tiesīgas tiesāt. Viņas drīkst tikai tiesāt juridiskas un fiziskas personas.
Vispārējā Cilvēka tiesību deklarācija un kāpēc fiziska persona ar pasi nevar šīs tiesības izmantot.
Re: Sevis juridiska pasludināšana par Cilvēku [message #196 is a reply to message #195] Sun, 16 August 2020 16:03 Pāriet uz iepriekšējo ierakstuPāriet uz nākošo ierakstu
Алдис Рамма šobrīd nav On-Line režīmā  Алдис Рамма (Ieraksti: 26)
Ir tāda starptautiska sabiedriska kustība НАРОДНОЕ ЕДИНСТВО, iespējams pat vienīgā, kas ir akreditēta ANO struktūrā pēc visiem kanoniem un kura strauji izplešas arī ārpus Krievijas. Te par viņu var palasīt https://iampau.org/o-nas/ . Esmu arī viņas dalībnieks, līdzdibinātājs un pilnvarotais pārstāvis Latvijas Republikā.

Kustības gaišākās galvas ir iedevušas jebkuram gribētājam iespēju saprast šīs juridiskās afēras - ar ko atšķiras fiziska un juridiska persona no Cilvēka un kā Cilvēku, ar to viņam iedot juridisko masku, čakarē.
Tās ir labākās lekcijas par afēru un tehnoloģijām kā šīs zināšanas izmantot SEV PAR LABU mijiedarbībā ar sistēmu Cilvēkam. https://iampau.org/partnyory/portal-713/pravovoj-likbez/

Tur ir lielisks materiāls arī juristam, kurš tur iegūs labus argumentus aizstāvēties pret jebkuru sistēmas juridisko uzbrukumu un neadekvātu.
Un kustība ir izveidojusi iespēju katram, kurš vēlas izkāpt laukā no sistēmas juridiski, pasludināt sevi par Cilvēku. Kustībai ir izveidots Cilvēku video deklarāciju reģistrs un šo video deklarācijas saiti pievieno jebkurai mijiedarbībai dokumentos ar sistēmu. Te ir sīkāk par to iespēju https://iampau.org/identification-for-human/

Ar ko atšķiras brīvs Cilvēks pēc fakta un statusa no fiziskas personas, tā saucamā pilsoņa, privātpersonas, personas kā savu boloģisko aktīvu apzīmē sistēma.
Brīvu un neatkarīgu Cilvēku kustības aktīvisti ir tikai motivatori mācīties katram. Jā, viņi var palīdzēt sagatavot kādu dokumentu kopiju mapi, ar ko nolikt pie vietas SIALV strādniekus vai kādam individuālas problēmas vai lietas cīņas papīrus sagatavot un pakonsultēt.

Bet katram pašam ir jātiek skaidrībā vai viņš grib palikt sistēmas skrūvīte-bioloģiskais aktīvs vai kardināli mainot domāšanu, ņemt savu dzīvi savās rokās un uzņemties pilnu atbildību un sevis aizstāvību. Jo tā saucamā valsts it kā to uzņemas, bet faktiski paverdzina.

Tā arī ir galvenā atšķirība starp Brīviem Cilvēkiem un parastiem cilvēkiem (fiziskām personām), kas virtuvē lamā valdību, no rīta sāk dzīvot savu ikdienas dzīvi, kurā nekas būtiski nemainās.

Vēl viena būtiska nianse. Pašnoteicies Cilvēks, kurš apzinās sevi un ir jau nopietni ceļā uz izkāpšanu laukā no sistēmas, nevar pilnvarot kādu Cilvēku speciālistu, kurš viņa vietā runās tiesās vai risinās viņa citus jautājumus kaut kādās iestādēs. Jo sistēmai tas nozīmē, ka esi vēl joprojām fiziska persona.

Es ar to domāju, ka rakstiski pilnvarot nevar, kā tas ir pierasts sistēmā.
Var kāds runāt Tavā vietā piemēram tiesā, bet Tev ir jābūt blakus vienmēr un jāzin par ko runā tas kurš konkrēti Tevi aizstāv.

Tāpēc potenciālais gribētāj izkāpt laukā ar sirdi un dvēseli no sistēmas apzīmējumiem - fiziska persona, privātpersona, persona vai pilsonis, nāksies Tev mācīties, saprast atšķirības ar jēdzienu Cilvēks un uzņemties atbildību un iniciatīvu par sevi un savu dzīvi.

Te ir ko studēt gadiem. Tāpēc ieteikums lai iet lietas ātrāk uz priekšu, visu redzēto un dzirdēto ir JĀKONSPEKTĒ un viss noderīgais jāpieraksta.
Un bez šaubām daudzas reizes pa jaunu, jo smadzeņu mehānisms ir ar aizsardzību pret visu nesaprotamo un tik viegli un ātri neļaus kardināli jaunam ienākt apziņā. Tā arī būs tā galvenā katra cīņa- cīņa pašam ar Sevi. Haļavas nav un nebūs.
Mana video deklarācija Cilvēku reģistrā Я - Человек © :Алдыс :Янович :Рамма


Ar cieņu Aldis Jāņa dēls Ramma.

[Jauninājumi: Sun, 16 August 2020 16:15]

Paziņojums moderātoram

Re: Sevis juridiska pasludināšana par Cilvēku [message #325 is a reply to message #196] Mon, 14 December 2020 19:07 Pāriet uz iepriekšējo ierakstu
Алдис Рамма šobrīd nav On-Line režīmā  Алдис Рамма (Ieraksti: 26)
Cilvēku apvienošanās ideja "KOPA". Tautvaldība zem jautājuma zīmes u.c.tēmas.Saruna Nr.1 ar Rolandu.
Iepriekšējā tēma: no Personām jāpāriet uz Cilvēkiem
Pāriet uz forumu:
  


Tekošais laiks: Sun May 09 19:41:10 EEST 2021

0.01108 sekundes patērētas lapas ģenerēšanai