Farmai pašai savi faktu čekeri

Pēdējās dienās pasaulei atklāta vēl kāda kovidšova ‘sazvērestība’ Izrādās, ka FactCheck.org saņēmis finansējumu no tā paša fonda, kura 16% aktīvu jeb 1.9 miljardi dolāru ir investēti vienā no kovid vakcīnas ražotājiem – Johnson&Johnson.

Līdz šim tas ražoja šampūnus, prezervatīvus un pamperus, bet tagad izdomājis, ka grib taisīt arī vakcīnas. Kā redzam, ne visai veiksmīgi. Bet šī situācija tika izgaismota pateicoties republikāņu politiķim Thomas Massie. Te nekā nav ko redzēt – vienkārši bijušais CDC direktors ir tā paša fonda direktors, kas finansē arī Factcheck.org vakcīnu faktu programmu – ja kāds domāja, ka faktu čekeri vispār ir kaut kādi neatkarīgi un uzticami faktu pārbaudītāji, tad lai padomā vēlreiz. Masijs šo informāciju publicēja Twitter, atklājot finansiālo saikni starp Factcheck.org un Robert Wood Johnson Foundation.

Visā šajā juceklī ir sekojošs paskaidrojums – Roberta Vuda fonda priekšnieks ir Richard Blesser. Viņš ir arī bijušais CDC direktors un šobrīd darbojas kā ABC ziņu medicīnas eksperts – tas ir viss komplekts, kas savieno valdību, farmu un medijus. Fonds ir investējis gandrīz 1.9 miljardus dolāru Džonsona kompānijā – tā rāda 2019.gada finanšu atskaites.

Protams, kur ir, tur rodas – attiecīgā fonda mājaslapu rogā arī uzraksts, ka tā solidarizējas ar visiem tiem, kas cīnās par rasu vienlīdzību un pret balto rasismu. Bet protams. Šāda nostāja acīmredzot garantē to, ka kreisie radikāļi, BLM un Antifa un tos kūrējošie ultraliberāļi demokrātu izskatā visi ir apmierināti un nebāž savus degunus, meklējot kaut kādas saistības.

Un tā asins trombus izraisošā vakcīna atkal ir atļauta izmantošanai – tas ir CDC lēmums.

Kaut arī tas pats ABC ir spiests atzīt to, ka amerikāņi neizrāda īpašu sajūsmu par šo vakcīnu – tikai 46% to uzskata par drošu un tikai 1/5 no potenciālajiem vakcinēties gribētājiem gribētu to izmantot – kaut arī kopējā vakcīngriba esot pieaugusi kopš janvāra – tā vēsta ABC/Washington Post veiktās aptaujas.

Šis atklājums atkal parāda to, ka valdība, mediji un Farma ir nevis atsevišķas un viena otru kontrolējošas institūcijas, kā tam vajadzētu būt normālā, demokrātiskā sabiedrībā, bet gan viens un tas pats astoņkājis, savukārt tā saucamie faktu čekeri nevis nodrošina faktu pārbaudi, bet rada papildus drošību šai sistēmai, apkarojot visus viedokļus, kas atmasko šī astoņkāja taustekļus.

Zem factcheck.org izveidotā kovid patiesības projekta SciCheck’s COVID-19/Vaccination Project sadaļā skaidri rakstīts, ka tas savu darbību sācis tieši pateicoties Roberta Vuda fonda ziedojumam. Tagad saliekam to visu kopā un Farmai ir pašai savs faktu pārbaudītājs, kas pārbaudīs to, ka vakcīnas un īpaši Džonsona vakcīna ir lieliska. Latviešiem ir tāds teiciens – roka roku mazgā. Nu te tas ir.

A. Vasiļevskis

www.mainampasauli.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.