Esiet aicināti apvienoties Telegram grupā: BRĪVU CILVĒKU PADOME

Sveiciens!

Ir izveidota grupa Telegram: BRĪVU CILVĒKU PADOME (zemāk ir saite, kur pievienoties)

Aicināti apvienoties ir visi labie, gaišie, stiprie un brīvie Latvijas cilvēki, lai kopīgi radītu tādu realitāti, kādu vēlamies. Ikvienā no mums ir līderis un spēks un, jo vairāk šādu domubiedru, jo lielāks spēks. Un sistēmai nav nekas bīstamāks, kā atmodušies cilvēki, kuri sadarbojas kopā.

Šobrīd mūsu galvenais mērķis – pateikt Nē Covid ierobežojumiem, obligātajai testēšanai, vakcīnām, nelikumīgajai pandēmijai, obligātajām maskām, 5G… mērķus var papildināt. Kopumā – mēs gribam dzīvot brīvā Latvijā un esam pret eksperimentiem ar cilvēkiem. Tāda ir mūsu griba, kuru mēs kopā paužam.

Grupā varam veikt dažādas aktivitātes, atbalstīt viens otru, piedāvājot pakalpojumus, preces un dažāda veida atbalstu, bet grupas galvenais mērķis šobrīd – meklēt un rast iespējas apstrīdēt ierobežojumus, izgaismot patiesību, uzrunāt sabiedrību un likumu pieņēmējus, uzsākt iniciatīvas, izrādīt savu gribu darbībā, mainīt sevi, lai šādi izmainītu sistēmu.

Jo mēs gribam dzīvot brīvā Latvijā, kur ikviens cilvēks ir aizsargāts un var brīvi lemt par savu dzīvi.

Šī grupa ir bez jebkādām politiskām vai citām savtīgām interesēm. Mēs esam par cieņu, spēku un sapratni, bet pret vardarbību un agresiju. Mēs esam gatavi aizstāvēt un atbalstīt citus grupas biedrus.

Šai grupai nav līderu – mēs katrs pats esam līderis. Mēs visi esam vienlīdz svarīgi šajā sabiedrībā, un katram ir iespēja uzņemties iniciatīvu. Pagaidām šī nav oficiāla organizācija, bet tā var par tādu tapt, ja grupa to nolemj un ja tas ir labākais veids, kā aizstāvēt cilvēku tiesības, kā arī ievēlēt līderus, vadību, utt.

Tātad – ja gribi, pievienojies:

BRĪVU CILVĒKU PADOME

⚡ Mostamies un apvienojamies, lai kopā pastāvētu par savām Cilvēka tiesībām

⚡Šobrīd mūsu primārais mērķis ir – atjaunot mums un visiem Latvijas iedzīvotājiem tiesības, kuras tiem ir garantētas LR Satversmē (tiesības uz brīvību, darbu, veselības aprūpi, kvalitatīvu izglītību, utt.)

⚡Mēs atzīstam, ka šī brīža ierobežojumi ir nesamērīgi, ka ir jāizbeidz panika un ir jāatjauno cilvēkiem iespēja dzīvot brīvi un brīvi pieņemt lēmumus, kas attiecas uz katra personīgo veselību, ir jāatjauno ikvienam iespēja strādāt un pelnīt iztiku sev un savai ģimenei. Mēs nevēlamies, lai mums tiek uzspiesti jebkādi medicīniski, sociāli vai citi eksperimenti

⚡ Šajā grupā dalībnieki apspriež tēmas, kas saistītas ar šeit minētajiem mērķiem, un veic aktivitātes šo mērķu sasniegšanai. Katrs var izteikt priekšlikumus un, jo vairāk cilvēku tos atbalstīs, jo rezultāts būs efektīvāks. Šeit nodam viens otram informāciju, uzmundrinam, aizstāvam, varam arī savstarpēji piedāvāt preces un pakalpojumus

⚡Mūsu darbības, personības un komunikāciju raksturo savstarpēja cieņa

⚡ Mēs apzināmies, ka esam vienoti, mums nav, ko dalīt, jo visa ir gana, un ka kopā mēs veidojam savu realitāti tādu, kādu to vēlamies

⚡Mēs cienam un respektējam viens otra vērtības, dzīvesveidu, tautību, valodu, politisko, reliģisko un citas pārliecības, bet neko šeit nepopularizējam un savu pārliecību citiem neuzstājam. Mēs respektējam viens otra atšķirības, kļūdas vai t.s. “nepilnības”

⚡ Mēs vēlamies rūpīgu un taisnīgu izmeklēšanu, lai pārtrauktu visas nelikumības un sauktu pie atbildības vainīgos

⚡ Mēs gribam atklāt patiesību, un izdarīt to nevardarbīgā ceļā

Ja vēlaties pievienoties, te saite: t.me/joinchat/TuFpLmPGk3hquZJA

Vari nosūtīt šo saiti draugiem un paziņām, ja arī viņi vēlētos te būt.

Drošības nolūkos ieteicams reģistrēties, nenorādot savu pilnu vārdu, noslēpt telefona numuru, veikt citus priekšdarbus anonimitātes garantēšanai (pēc vēlēšanās, protams).

Kad pievienojies – uzraksti sveicienu pārējiem dalībniekiem, kurā pilsētā Latvijā dzīvo, ko vari piedāvāt citiem un, ja ir kādas idejas, ko vajadzētu šobrīd darīt un kā darīt, tad arī tās.

Lai ar mums spēks, mīlestība un gaisma!☀️Komentāri (9)

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar E-pastu vai Facebook
Gints Zalitis 17. Dec 2020
Ilgvars Saule 3. Dec 2020
https://element.io ir ļoti līdzīgs Telegram pēc izskata un lietošanā. Neprasa ne telefona numuru ne epastu. Nelielas grūtības pierodot, toties liels guvums lieki nelienot acīs nelabvēļiem. Te būs:


FaceBook vietā priekšlikums izmantot Mastodon:

Ilgvars Saule > Ilgvars Saule 3. Dec 2020
Kristīne Barbare > Ilgvars Saule 5. Dec 2020
Tikai pirms veidošanas derēja sazināties ar Brīvības Platformas īpašnieku? Neienāca prātā?
Ilgvars Saule 3. Dec 2020
Ditta Godland 2. Dec 2020
Izdzēs iepriekšējo. Cilvēkiem brīvmūrnieki iedeva brīvību atliku likām - no visa ir brīvi, bet kā vienojošo vārdu tagad atkal lietojat brīvību, skumji, jo brīvība galīgi neder. Zinu ka cilvēkiem vajag atpakaļ savu Zemi, savus namus, savas nozagtās iestādes, bet lai to visu pārvaldīt, vajag nopietni strādāt, un tā nav brīvība, bet gan vara un atbildība. Protams laiks ir pats pēdējais, un brīvības meklētājiem paies laiks kamēr atsitīsieties pret sienu, un kamēr saparatīiet ka javeido resursu sadales iekārta nevis ka mums nav ko dalīt jo tad 2 izmukušie miljoni neatgriezīsies, ka jānacionalizē visi Latviijas Tautai nozagtie resursi, bet to brīvie nekādi nevar izdarīt! Bet kad būsiet sapratuši ka tā nav brīvība ko jāveido, bet gan neatkarība no meņsevikiem savu senču zemēs, tad rakstiet uz info@labie.lv Latviešu Biedrībai. Godzemes Ditta LaBie.lv
Ditta Godland 2. Dec 2020
Cilvēkiem brīvmūrnieki iedeva brīvību atliku likām. no visa ir brīvi, bet kā vienojošo vārdu tagad atkal lietojat brīvību, skumji, jo man brīvība galīgi neder. Zinu ka cilvēkiem vajag atpakaļ savu Zemi, savus namus, savas iestādes un nozagtās iestādes, bet lai to visu pārvaldīt, vajag nopietni strādāt, un tā nav brīvība, bet gan vara un atbildība. Protams laiks ir pats pēdējais, un jāpulcējas ar tiem pašiem brīvības meklētājiem, bet kad būsiet sapratusi ka tānav brīvība ko jāveido, bet gan neatkarība no meņsevikiem savu senču zemēs, tad rakstiet uz info@labie.lv Latviešu Biedrībai. Godzemes Ditta LaBie.lv
Ilgvars Saule 2. Dec 2020
Apskatiet decentralizētā tīkla Matrix.org klientu Element.io

Redzamākās Telegram nepilnības.
-veidojot kontu jāuzrāda telefona nr.
-aci-pret-aci (E2E) šifrēšana tikai Slepanajām sarunām (Secret Chats)
-serveri nav atklātā koda. Nav iespējas pārbaudīt, kādi dati par lietotājiem/sarunām un kā tiek apstrādāti uzglabāti, nav iespējas palaist savu serveri
-reģistrē lietotāju IP adreses

Ar decentralizētā tīkla https://Matrix.org klientu https://Element.io vienkāršāk. Papildus:
-iespēja ieslēgt E2E šifrēšanu visām sarunām
-pilnībā Atklātā koda, nav slepus iebūvētas spiegošanas, tas ir pārbaudāms
-ir iespēja saslēgt ar Telegram kontu
-un citas. Lasi
D S > Ilgvars Saule 3. Dec 2020
Piekrītu. Lai gan sabiedrības lielākajai daļai pāreja uz Telegram jau ir kaut kas pietiekami ezotērisks, privātuma apsvērumu dēļ ir vērts padomāt par šo.