Eksperts: Amerikāņi arī Latviju mēģinājuši iesaistīt karā ar Krieviju Baltkrievijas teritorijā.

Jaunā ASV administrācija 2021.gada pavasarī mēģināja izraisīt militāru konfliktu starp Krieviju un Poliju, Baltijas valstīm (tātad arī Latviju), Ukrainu, Gruziju. Tā uzskata krievu – ukraiņu politiskais eksperts, politologs Rostislavs Iščenko.

Eksperta ieskatā karadarbībai vajadzēja sākties pēc Aleksandra Lukašenko un viņa tuvāko līdzgaitnieku nogalināšanas, ko bijis plānots veikt 2021.gada 9.maijā. Pēc veiksmīgā atentāta nemiernieki būtu izplatījuši paziņojumu par “tautas sacelšanos” un aicinājumu “brīvajai pasauli” “palīdzēt” “baltkrievu tautai”, uz ko momentāni vajadzējis reaģēt Polijai un Lietuvai, nosūtot savus bruņotos spēkus uz Baltkrieviju “baltkrievu tautas” “atbalstam” un/vai poļu minoritātes aizstāvībai. No savas puses “baltkrievu tautu” vajadzējis atbalstīt arī Ukrainai, bet Polijai ar Lietuvu solidāru militāru atbalstu vajadzējis sniegt arī Latvijai ar Igauniju.

Pēc Iščenko domām Krieviju šāda notikumu attīstības gaita varēja pārsteigt nesagatavotu un tāpēc Krievija varēja arī nepaspēt laicīgi noreaģēt. Ja tā būtu noticis, tad ātri vien Baltkrievijā sāktos pilsoņu karš, kurā uzreiz iesaistītos Polijas, Baltijas valstu un Ukrainas armijas, ar kurām Krievijas armijai tur būtu jāsastopas, ja tā nolemtu iejaukties. Bet iejaukties Krievija noteikti nolemtu dēļ Baltkrievijas stratēģiskā svarīguma un dēļ formālās vienotās valsts esamības.

Un vienlaicīgi ar šiem notikumiem eksperta ieskatā notiktu arī Ukrainas militārais uzbrukums Donbasai (iespējams arī Krimai), savukārt Gruzija uzbruktu Dienvidosetijai un Abhāzijai. Visa tā rezultātā sanāktu, ka Krievija karo ar Poliju, Baltijas valstīm, Ukrainu un Gruziju ārpus visas pasaules atzītās formālās Krievijas teritorijas, kas ļautu to informatīvi padarīt par agresoru.

Šos plānus izjauca Krievijas Federālais Drošības dienests (FDD), aizturot atentāta pret Lukašenko organizētājus. Iščenko ieskatā Krievijas specdienesti ieguva ļoti nopietnus amerikāņu vainas atentāta organizēšanā pierādījumus, par ko liecinot apstāklis, ka Baidena administrācija savu vainu notikušajā noliedza ļoti formāli un klusi (neenerģiski), un, ka uzreiz pēc izgāšanās amerikāņi ļoti strauji mīkstināja retoriku un bez maz vai lūdzās par Baidena un Putina tikšanos.

Faktu izklāsts

2021.gada 15.martā tika atslepenots un nodots publikai 15 lappušu garš ASV Nacionālās izlūkošanas direktora ziņojums, kurā ir teikts, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins apstiprināja, bet virkne Krievijas valsts organizāciju veica ietekmes operācijas, lai nomelnotu prezidenta kandidātu Džo Baidenu un Demokrātu partiju, atbalsot bijušo prezidentu Donaldu Trampu, graujot sabiedrības uzticību vēlēšanu procesam un saasinot sociālpolitisko sašķeltību ASV.

***

2021.gada 16. martā ASV prezidents Džo Baidens intervijā telekanālam ABC apstiprinoši (ar “Uh-huh. I do.”) atbildēja uz žurnālista jautājumu, vai viņš uzskatot Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu par slepkavu.

Vēl šajā intervijā Baidens pastāstīja, ka pirms vairākiem gadiem, kad viņš bijis viens ar Putinu savā birojā, viņš sacījis, ka Putinam nav dvēseles: “Es teicu: “Paskatījos jums acīs, un man šķiet, ka jums nav dvēseles.” Un viņš paskatījās atpakaļ un teica: “Mēs viens otru saprotam.””

Savukārt vaicāts, kā viņš sodīs Putinu par iejaukšanos vēlēšanās, Baidens atbildēja: “Jūs noteikti redzēsit, kāda būs šī cena. Es sīkāk nepaskaidrošu”.

***

2021.gada 17.aprīlī Krievijas un Baltkrievijas specdienesti publiski paziņoja par mēģinājumu organizēt valsts apvērsumu Baltkrievijā, kuru tika plānots veikt 2021.gada 9.maijā.

Saskaņā ar Krievijas FDD un Baltkrievijas VDK paziņojumu, apvērsuma organizēšanā piedalījās Jurijs Zenkovičs (Юрий Леонидович Зенкович), Grigorijs Kostjusovs (Григорий Андреевич Костусёв) un politologs Aleksandrs Feduta (Александр Иосифович Федута), plānojot Aleksandra Lukašenko nogalināšanu, pašreizējās valdības gāšanu un varas sagrābšanu. FDD ieskatā Feduta un Zenkovičš radīja militāra valsts apvērsuma plānu “pēc atstrādāta “krāsaino revolūciju” scenārija, piesaistot vietējos un ukraiņu nacionālistus, un paredzot prezidenta Aleksandra Lukašeno fizisku likvidāciju.”

Plāna realizācijai Zenkovičs ar Fedutu nolēma Maskavā tikties ar opozicionāri noskaņotu Baltkrievijas armijas ģenerāli. Pēc konsultācijām ASV un Polijā viņi ieradās Maskavā un vienā no Maskavas restorāna kabinetiem tikās ar baltkrievu militāristiem. Tikšanās laikā Zenkovičs un Feduta paziņoja, ka viņu ieceres veiksmīgai realizācijai nepieciešams fiziski likvidēt gandrīz visu Baltkrievijas vadību.

Saskaņā ar FDD paziņojumu, Fedutas un Zenkoviča plāns ietvēra arī sekojošas darbības:
*) radio un TV centra sagrābšanu, lai pārraidītu uzsaukumu tautai,
*) Baltkrievijas varasiestādēm lojālo Minskas pilsētas Iekšlietu sistēmas spēku un OMON bloķēšanu,
*) pilnīgu Baltkrievijas elektrosistēmas darbības apturēšanu ar mērķi apgrūtināt Baltkrievijas militāro un tiesībsargājošo struktūru darbību.

Pēc FDD ziņām apvēsumu bija plānots sākt realizēt 2021.gada 9.maijā Uzvaras svētku parādes laikā. Kā apvērsuma sekām bija jābūt Baltkrievijas prezidenta posteņa likvidācijai un varas nonākšanai “Nacionālās samierināšanas komitejas” rokās.

Pēc apvērsuma organizatoru tikšanās dokumentēšanas, viņi tika aizturēti un nodoti Baltkrievijas varasiestādēm.

Rostislava Iščenko izklāsts raksta formā (19.04.2021)

“Lai saprastu, ka Baltkrievijā kaut kas tiek gatavots, nebija jābūt īpaši gudram un apveltītam ar ekskluzīvu informāciju. No banālas loģikas izrietēja (es par to ne reizi vien biju teicis un rakstījis), ka, lai sagaidāmajā amerikāņu operācijā pret Krieviju varētu cerēt uz panākumiem, tā nedrīkstēja aprobežoties tikai ar Ukrainas uzbrukumu Donbasam.

Amerikāņi varbūt arī nav īpaši lieli intelektuāļi, tomēr (atšķirībā no saviem ukraiņu aizbilstamajiem) viņi prot vispārināt esošo pieredzi. Bet 2014. – 2015.gada pieredze rāda, ka pat bez tiešas Krievijas armijas spēku līdzdalības (ar ierobežotu (ieroči, tehnika, “atvaļinātie”) tādu spēku atbalstu, kuri nelīdzinās normālai armijai), Ukrainas armija ar apskaužamu regularitāti cieta vienu sakāvi pēc otras. Un tā kā Maskava jau iepriekš bija likusi noprast, ka Ukrainas uzbrukuma gadījumā savaldību vairs neizrādīs, tad mest cīņā vienu pašu Ukrainu nebija jēgas, jo tā tiktu samalta miltos ātrāk kā amerikāņi sāktu realizēt savu plānu.

Un šis plāns arī nevienam nav noslēpums. Bija nepieciešams organizēt nevis vienkārši ukraiņu – krievu karu, bet gan karu, kurā būtu iesaistītas dažas Eiropas Savienības un NATO dalībvalstis.

Gatavību riskēt izrādīja poļi un baltieši, bet viņu līdzdalība bija kaut kādā veidā jāleģendē (jāpiesedz, jāatrod formāls iemesls). Baltijai ar Ukrainu vispār nav kopējas robežas un pat poļiem būtu bijis grūti izskaidrot savu palīgā nākšanu, kad “normandijas formāta” [diplomātisko sarunu formāts Ukrainas krīzes noregulēšanai] dalībnieki, kuri ir Polijas vecākie biedri Eiropas Savienībā (Francija un Vācija), grasījās aprobežoties tikai ar sava uztraukuma izteikšanu un aicinājumiem uz žēlsirdību.

Tātad, vajadzēja atrisināt divas problēmas: bija jādod laiks poļu – baltiešu limitrofiem iesaistīties konfliktā, kā arī bija viņiem jādod pārliecinoša skatuve un pārliecinošs pamatojums. Apvērsuma mēģinājums Baltkrievijā risināja abas šīs problēmas.

Tādā veidā Krievija pēkšņi dabūtu sev vēl vienu fronti. Gribu vērst uzmanību, ka saruna restorānā nepārprotami liecina par to, ka apvērsuma organizatori neuzskatīja, ka pēc Lukašenko nogalināšanas vara viņiem pati iekritīs rokās. Runa gāja par Minskas blokādi, vairāku desmitu vadošo politiķu internēšanu, “simbolisku” dažu ēku sagrābšanu un uzstāšanos ar aicinājumu TV un radio. Nedomāju, ka viss aprobežotos tikai ar aicinājumu Baltkrievijas tautai. Tādos gadījumos parasti sazvērnieki apelē pie starptautiskās sabiedrības un lūdz palīdzību.

Pučisti nešaubījās, ka nozīmīga spēka struktūru pārstāvju daļa izrādīs viņiem militāru pretestību. Tātad sāksies pilsoņu karš. Tāpēc viņi uzreiz centās nocirst galvu šai pretošanās kustībai, novācot visus, kuri varētu centralizēti vadīt pretestību pučam. Pie tam viņiem bija svarīgi, lai, kamēr Krievija apdomā notikušo un veido militāro grupējumu, kuru sūtīt palīgā baltkrieviem apspiest dumpi, limitrofi jau būtu saņēmuši oficiālu ielūgumu iejaukties un nosūtītu armiju. Tas ir, lai nevis Polija nosūta armiju uz valsti, kurā jau atrodas Krievijas armija, bet, lai Krievija reaģētu uz poļu armijas parādīšanos Baltkrievijā.

Šī kara iznākums no tā nemainītos, Krievijas armija apstātos tur, kur būtu nepieciešams Krievijas vadībai. Toties politiskās priekšrocības spiediena izdarīšanai uz saviem spītīgajiem rietumvalstu partneriem amerikāņi gan iegūtu. Viņu notikušā interpretācija būtu sekojoša: *) baltkrievu tauta gāza asiņainu tirānu, *) tirānijas piekritēji izraisīja karu pret sacēlušos tautu, *) tauta palūdza “civilizētai pasaulei” palīdzību, *) tikai Krievija nosūtīja karaspēku apspiest tautas sacelšanos, pie reizes veica agresiju pret brīvību mīlošajiem baltiešiem un ukraiņiem (visā šai jezgā neviens nemēģinātu tikt skaidrībā kurš kam uzbruka Donbasā, vainīga tāpat būtu Krievija).

Rietumeiropiešiem būtu bijis ļoti grūti “nenoticēt” šādam traktējumam. Pie tam amerikāņi pilnīgi noteikti gatavojās šai karā iesaistīt arī Gruziju. Tbilisi pēdējās nedēļas laikā daudz runāja par nepieciešamību militāriem līdzekļiem atgriezt Abhāziju un Osetiju.

Plāns pats par sevi bija pat ļoti neslikts. Formāli Krievijas teritorijai neviens neuzbruktu. Karadarbība noritētu Baltkrievijas, Ukrainas (Donbasa) un Gruzijas (Abhāzija, Dienvidosetija) teritorijās, tas ir, citu neatkarīgu valstu teritorijās. Krievijas armijai viena koncentrēta uzbrukuma vietā (Ukrainas uzbrukums Donbasam) būtu jāmanevrē lielā teritorijā no Baltijas līdz Kaspijas jūrai. Krievijas armija nav no gumijas. Un karā ar Krieviju būtu iesaistītas 6 – 7 valstis, kuras visas apgalvotu, ka Krievija tām ir uzbrukusi. Un kam lai šādā situācijā “tic” Parīze ar Berlīni?

Jā, šo karu Krievija uzvarētu, bet par pilnīgu sakaru saraušanas ar Eiropas Savienību cenu, ko amerikāņiem arī nepieciešams panākt. Jā, būtu bijuši arī lieli zaudējumi, tai skaitā ekonomiskie. Bet limitrofu [arī Latvijas] amerikāņiem nav žēl.”

Rostislava Iščenko izklāsts video formātā (21.04.2021)

“Atentātu pret Lukašenko organizēja Amerikas Savienotās Valsis. Pat vairāk, ASV organizēja Baltkrievijā valsts apvērsumu. Es pat teiktu, ka viņi Baltkrievijā organizēja pilsoņu karu, jo izejot no tā, ko tikšanās laikā runāja amerikāņu emisāri [tikšanās tika uzfilmēta, bet emisāri aizturēti], viņi ļoti labi saprata, ka, pat ja viņi nogalinās Lukašenko un izķers visu Baltkrievijas augstāko vadību, pretošanās Baltkrievijā būs un tā būs nopietna. Viņi grasījās bloķēt Minsku un nepieļaut, ka uzreiz tajā ienāk gāztajai valdībai lojālas karaspēka daļas. Un vēl viņi grasījās vērsties pie kāda ar paziņojumu.

No tā visa izriet sekojoša loģika. Viņi tur nogalina Lukašeno, arestē vai nogalina vēl 30 – 40 viņam tuvākos darbiniekus, sagrābj pilsētā dažas administratīvas ēkas, iziet ēterā, vēršas pie NATO, ES, ASV, kolektīvajiem Rietumiem ar lūgumu pēc palīdzības, sak “mēs esam gāzuši asiņaino diktatoru, bet brīvībā palikušie viņa atbalstītāji vēlas nožņaugt tautas pretestību ar militāru spēku; mēs te ar pēdējiem spēkiem esam nocietinājušies Minskā, tāpēc palīdziet, izglābiet.”

Tā kā poļi un baltieši bija gatavi ieiet Baltkrievijā jau 2020.gada augustā, kad notika pirmie protesti pret Lukašenko, tad ir skaidrs, ka viņi bija gatavi atsaukties uz šāda veida aicinājumu arī tagad. Ir skaidrs, ka uz to bija gatava atsaukties arī Ukraina un neviens pat īpaši neslēpj, ka tika gatavotas kaujinieku bandas, lai tās nosūtītu uz Baltkrieviju.

Tāpat ir skaidrs, ka kā nākamo soli Ukraina sūtītu savu armiju uzbrukumā Donbasam. Un ar lielu varbūtības pakāpi var apgalvot, ka sāktos Gruzijas uzbrukums Abhāzijai un Dienvidosetijai, jo gruzīņu politiķi izteicās par to pēdējo mēnešu laikā, un arī tāpēc, ka Gruzijai nav nekādu iespēju atgūt kontroli pār šīm teritorijām, neizmantojot ekskluzīvu šāda veida iespēju.

Attiecīgi ASV nebija īpaši vajadzīgs pats Lukašenko vai viņa skalps, bet ASV bija nepieciešams ugunsgrēks Krievijas pierobežā no Baltijas līdz Kaspijas jūrai. Ja amerikāņiem, ņemot vērā 2014. – 2015.gada pieredzi, bija jāsaprot, ka, ja viņi vienkārši nosūtīs vienu pašu Ukrainu uzbrukumā Donbasam, tad Kijevu samals miltos un labuma no tā nekāda nebūs, jo viņi pat noreaģēt nepaspēs. Attiecīgi tad amerikāņi savas politiskās problēmas neatrisinās. Ukrainu amerikāņiem, protams, ka nav žēl, bet kaut kāds labums no tās likvidācijas gan ir jāiegūst.

Tāpēc, lai “izstieptu” Krievijas armiju, lai radītu Krievijai daudz grūtākus apstākļus, viņi mēģināja organizēt Krievijai ja ne Eiropas mēroga karu, tad kvazieiropas karu, kurā piedalītos 3 vai 2,5 NVS valstis un 3- 4 ES valstis.

Amerikāņi ļoti labi saprot, ka ES zaudētu karā ar Krieviju pat tad, ja tādā karā piedalītos visas ES valstis. Bet šādas izvērstas karadarbības gadījumā sakāve neiestātos tik pat ātri, ja karotu tikai viena pati Ukraina. Tāpēc atliktu laiks attiecīgiem paziņojumiem un attiecīgām darbībām un, kas ir pats galvenais, atliktu laiks un būtu argumentācija, lai Vācija ar Franciju sarautu ar Krieviju jebkādas attiecības, kas arī ir visu šo darbību galvenais mērķis.

Jo tikai Baltkrievija (purvs, sēnes, ogas, MAZs utt.) nevienam Rietumos nav vajadzīgs (Baltkrievija pat Austrumos maz kam ir vajadzīga). Tāpēc neviens nebūtu mocījies ar sazvērestību pret Lukašeno tikai Lukašenko dēļ. Galvenais mērķis ir Krievija, bet Baltkrievija, līdzīgi kā visi pārējie [arī Latvija] ir tikai līdzeklis. Baltkrievijas “aizdedzināšana”, līdzīgi kā savulaik Ukrainas “aizdedzināšana” nepieciešama tikai tādēļ, lai sasniegtu tos mērķus, kurus 2014.gadā (pēc notikušā Ukrainā) neizdevās sasniegt – pilnībā pārtraukt ES un Krievijas sadarbību, lai nebūtu ne ekonomisko, ne politisko kontaktu (vēstniecības varētu palikt, lai ir ko laiku pa laikam izraidīt).

Nekādas “Ziemeļu straumes”, nekādas tirdzniecības, lai nekas nav un lai visa ES teritorija paliktu ekskluzīvā ASV ietekmē, un lai tā kļūtu par amerikāņu ēdamo tuvāko gadu laikā. Tas nepieciešams, lai ierobežotu Krievijai un Ķīnai attīstības perspektīvas, neļautu realizēt lielās Eirāzijas projektu, un pati ASV varētu “izvilkt” līdz tam laimīgajam brīdim, kad, kā uzskata amerikāņi, Krievija ar Ķīnu “pārkarsīs”, “pārpūlēsies” un ASV atkal varēs atgriezties ar saviem hegemonijas plāniem. Tikai tādēļ tas arī tika darīts.“

Avoti:
www.dni.gov/files/ODNI/documents/assessments/ICA-declass-16MAR21.pdf
abcnews.go.com/Politics/transcript-abc-news-george-stephanopoulos-interviews-president-joe/story?id=76509669
ria.ru/20210417/fsb-1728755413.html
cont.ws/@ishchenko/1970426
ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D0%BB%D0%BE_%D0%BE_%D0%BF%D0%BE%D0%BF%D1%8B%D1%82%D0%BA%D0%B5_%D0%B3%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B0_%D0%B2_%D0%91%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D1%80%D1%83%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B8_(2021)

/21.06.2021/

t.me/brivibasplatforma/887

126 thoughts on “Eksperts: Amerikāņi arī Latviju mēģinājuši iesaistīt karā ar Krieviju Baltkrievijas teritorijā.

 1. Hello this is kinda of off topic but I was wanting to know if blogs use WYSIWYG editors or if you
  have to manually code with HTML. I’m starting a blog soon but have no coding knowledge so
  I wanted to get advice from someone with experience.
  Any help would be greatly appreciated!

  Feel free to visit my site; improving sex

 2. I think this is one of the such a lot significant information for me.
  And i’m happy studying your article. However want to remark on some common things, The site style is perfect, the articles is in point of fact nice :D.
  Just right task, cheers.

  Also visit my page – workout supplement

 3. This is a good tip especially to those new
  to the blogosphere. Short but very accurate information? Many thanks for sharing this one.
  A must read article!

  Here is my blog post … omega 3

 4. Hey There. I found your blog using msn. This is an extremely well written article.
  I’ll make sure to bookmark it and return to read more of your useful
  info. Thanks for the post. I will definitely return.

  my website Maureen

 5. Excellent items from you, man. I have keep in mind your stuff prior to and you are simply too wonderful.
  I actually like what you have got here, really like what you’re stating and the best way through which you
  are saying it. You are making it enjoyable and you
  still take care of to stay it sensible. I can not wait
  to read much more from you. That is really a terrific site.

  Also visit my page: www.zichen.com

 6. I’m amazed, I have to admit. Seldom do I come across a blog that’s both equally educative and interesting, and without a
  doubt, you have hit the nail on the head. The problem
  is something which not enough men and women are speaking intelligently about.
  I am very happy that I found this during my hunt for something relating
  to this.

  Have a look at my homepage natural hemorrhoid pain

 7. Thanks for the sensible critique. Me and my neighbor were just preparing to do some research about
  this. We got a grab a book from our local library but I think I learned more clear from this post.
  I’m very glad to see such excellent information being
  shared freely out there.

  Also visit my webpage … great skin care

 8. With havin so much written content do you ever run into any problems of plagorism
  or copyright infringement? My blog has a lot of completely unique content I’ve either created myself or outsourced but it appears a lot
  of it is popping it up all over the internet without my permission. Do you know any solutions to help reduce content from being stolen? I’d truly
  appreciate it.

  my web blog – care tips honey

 9. Magnificent goods from you, man. I’ve take into account your stuff prior to and you are simply extremely wonderful.
  I actually like what you have acquired right here, certainly like
  what you’re stating and the way during which you are saying it.
  You are making it entertaining and you still take care of to keep it wise.
  I cant wait to learn much more from you. That is really a great website.

  My web-site … growing cannabis seeds

 10. you’re actually a excellent webmaster. The site loading
  velocity is amazing. It kind of feels that you’re doing
  any distinctive trick. Furthermore, The contents are masterwork.
  you’ve performed a magnificent process on this topic!

  Also visit my homepage … dry itchy skin

 11. I love your blog.. very nice colors & theme. Did you
  create this website yourself or did you hire someone to
  do it for you? Plz respond as I’m looking to design my own blog and would like to find out where u got this from.
  kudos

  Feel free to visit my homepage pure hemp seed oil

 12. First of all I want to say superb blog! I had a quick question in which I’d
  like to ask if you don’t mind. I was interested to know how
  you center yourself and clear your mind before writing.

  I’ve had a tough time clearing my mind in getting my thoughts out.

  I truly do enjoy writing however it just seems like the first 10 to 15 minutes are generally lost
  just trying to figure out how to begin. Any ideas or hints?
  Many thanks!

  Here is my web page skilled drug

 13. I have to thank you for the efforts you’ve
  put in penning this site. I am hoping to check
  out the same high-grade blog posts by you in the future as well.
  In truth, your creative writing abilities has encouraged me to
  get my very own blog now 😉

  Feel free to surf to my page: relief creams

 14. You made some really good points there. I looked on the internet for additional
  information about the issue and found most people will go along
  with your views on this site.

  Feel free to visit my web site – hand pain

 15. Thank you for the sensible critique. Me & my neighbor were just
  preparing to do a little research about this. We got a grab a book from our area library but I think
  I learned more from this post. I am very glad to see such fantastic information being shared
  freely out there.

  Feel free to visit my site sciatica relief

 16. I’m amazed, I must say. Rarely do I encounter a blog that’s equally educative and interesting, and let me tell you, you’ve hit the
  nail on the head. The problem is something that not enough people are speaking intelligently about.
  I’m very happy that I stumbled across this in my hunt
  for something relating to this.

  Here is my web site pain relief technique

 17. Greate article. Keep posting such kind of info on your blog.
  Im really impressed by it.
  Hey there, You have done an excellent job. I will certainly digg
  it and in my opinion recommend to my friends.
  I am sure they’ll be benefited from this site.

 18. Greetings! This is my first visit to your
  blog! We are a team of volunteers and starting a new project
  in a community in the same niche. Your blog provided us beneficial information to work on. You have done
  a marvellous job!

  Feel free to visit my blog low libido cures

 19. Heya! I know this is sort of off-topic however I needed to ask.
  Does building a well-established blog like yours take a massive amount work?
  I’m completely new to writing a blog however I do write in my diary every day.
  I’d like to start a blog so I will be able to share my experience and thoughts
  online. Please let me know if you have any kind of recommendations
  or tips for brand new aspiring blog owners.
  Thankyou!

  my web site … www.leyi.la

 20. My spouse and I stumbled over here from a different website and thought I might as well
  check things out. I like what I see so i am just
  following you. Look forward to going over your web page repeatedly.

 21. Hello, I think your website could be having internet browser compatibility problems.
  When I take a look at your website in Safari, it looks fine but when opening
  in Internet Explorer, it has some overlapping issues.

  I simply wanted to provide you with a quick heads up!
  Other than that, fantastic blog!

 22. My spouse and I stumbled over here coming from a different page and thought
  I might check things out. I like what I see so now i’m following you.
  Look forward to looking over your web page repeatedly.

 23. I don’t even know how I ended up here, but I thought
  this post was good. I don’t know who you are but certainly you are
  going to a famous blogger if you aren’t already 😉 Cheers!

 24. Ahaa, its fastidious conversation on the topic of this article at this place at this weblog,
  I have read all that, so now me also commenting at this place.

 25. I feel this is one of the so much important information for me.

  And i’m happy reading your article. However wanna statement on some basic things,
  The website taste is great, the articles is really
  great : D. Just right process, cheers

 26. Wow! This could be one particular of the most beneficial blogs We’ve ever arrive across on this subject.
  Basically Magnificent. I’m also an expert in this topic so I can understand your effort.

  Here is my webpage :: cycling diet

 27. Nice post. I used to be checking continuously this weblog and
  I am impressed! Extremely helpful information specifically the ultimate section 🙂 I deal
  with such information much. I was seeking this particular info for a long time.
  Thank you and best of luck.

  Look at my blog: seo tips

 28. What’s Taking place i am new to this, I stumbled upon this I have discovered It absolutely helpful and it has aided me out loads.

  I’m hoping to give a contribution & assist other users like its aided me.
  Great job.

 29. Hello! I could have sworn I’ve been to this blog before but after going through many of the
  posts I realized it’s new to me. Anyways, I’m definitely happy I stumbled upon it and I’ll be book-marking it
  and checking back frequently!

 30. Superb blog! Do you have any helpful hints for aspiring writers?
  I’m hoping to start my own blog soon but I’m a little lost on everything.
  Would you suggest starting with a free platform like WordPress or go for a paid option? There are so many options out there
  that I’m completely confused .. Any suggestions?
  Bless you!

 31. I think this is among the most significant info for me.
  And i am glad reading your article. But should remark on some general things, The website style is wonderful, the articles is really excellent : D.
  Good job, cheers

  Feel free to visit my site; quitting smoking

 32. I like the valuable info you supply on your articles.

  I will bookmark your blog and test again here frequently.
  I’m slightly certain I will be told lots of new stuff proper right here!
  Good luck for the next!

  My web page :: oily skin

 33. hey there and thank you for your information ?
  I’ve certainly picked up anything new from right here. I did however expertise some technical issues using this web site,
  since I experienced to reload the site many times previous
  to I could get it to load properly. I had been wondering if your web host
  is OK? Not that I am complaining, but sluggish loading instances times will sometimes affect
  your placement in google and could damage your quality score if
  ads and marketing with Adwords. Anyway I’m adding this RSS to
  my email and could look out for a lot more of your respective fascinating content.
  Make sure you update this again soon.

  Feel free to visit my site – man skin care

 34. Nice post. I was checking constantly this blog and
  I’m impressed! Very useful information particularly the last part 🙂 I care for such information a lot.
  I was looking for this particular info for a very long time.
  Thank you and best of luck.

 35. Hi there just wanted to give you a quick heads up. The text in your article seem to be running off
  the screen in Firefox. I’m not sure if this is a formatting issue or something to do with internet browser compatibility but I thought I’d post to let you know.

  The design look great though! Hope you get the issue fixed soon. Kudos

 36. Hi there I am so grateful I found your weblog, I really found you
  by error, while I was browsing on Askjeeve for something else, Anyways I am here
  now and would just like to say thanks a lot for a fantastic post and a all round exciting blog (I also love
  the theme/design), I don’t have time to browse it all at the minute
  but I have book-marked it and also added in your RSS
  feeds, so when I have time I will be back
  to read much more, Please do keep up the fantastic job.

 37. Excellent items from you, man. I’ve keep in mind
  your stuff prior to and you are simply too fantastic. I actually like
  what you have got here, really like what you’re saying and the best way during which you say it.

  You’re making it enjoyable and you still care for to keep it
  sensible. I can not wait to learn much more from you.
  That is really a great web site.

 38. We stumbled over here from a different web page and thought I might as well check things out.
  I like what I see so i am just following you.
  Look forward to looking at your web page for a second time.

  My website – poor eating

 39. Thanks , I’ve recently been searching for information about this subject for a while and yours is
  the greatest I have discovered so far. However, what in regards to the conclusion? Are
  you sure concerning the source?

 40. I have been browsing online greater than 3 hours as of late, but I by no
  means discovered any interesting article like yours.
  It is beautiful price sufficient for me. In my opinion, if all website owners and bloggers
  made good content material as you did, the internet will probably be much
  more useful than ever before.

 41. Hmm it appears like your site ate my first comment (it was super long) so I guess I’ll just sum it up what I wrote and say, I’m thoroughly enjoying your blog.
  I too am an aspiring blog writer but I’m still new to everything.
  Do you have any points for novice blog writers?

  I’d definitely appreciate it.

 42. Right here is the perfect site for anybody who
  would like to understand this topic. You understand a whole lot its
  almost hard to argue with you (not that I personally would want to…HaHa).
  You definitely put a fresh spin on a subject which has been discussed for many years.
  Great stuff, just wonderful!

 43. Definitely imagine that that you said. Your favorite reason seemed to be on the internet
  the easiest factor to take into account of. I say to you, I definitely get irked while people think about issues that
  theey just don’t understand about. You managed to hit the nail upon the highest as smartly as defined out the entire thing with no needd side-effects , other folks can tazke a signal.

  Will probably be again to get more. Thank you

 44. Definitely believe that which you stated. Your favorite justification appeared to be on the web the simplest thing to
  be aware of. I say to you, I certainly get annoyed while people think about worries that they just don’t know
  about. You managed to hit the nail upon the top and also defined out the whole thing without having side effect ,
  people could take a signal. Will likely be back to get
  more. Thanks

 45. You actually make it appear so easy together with your presentation but I find
  this matter to be really one thing that I think I might never understand.
  It seems too complicated and extremely large for me.
  I’m looking ahead on your subsequent publish, I will try to get the grasp of it!

 46. I do believe all the ideas you’ve offered to your post.
  They’re really convincing and can definitely work.
  Nonetheless, the posts are too short for novices.
  Could you please extend them a little from subsequent time?
  Thank you for the post.

 47. I loved as much as you will receive carried out right here.

  The sketch is tasteful, your authored subject matter
  stylish. nonetheless, you command get got an impatience over that
  you wish be delivering the following. unwell unquestionably come more
  formerly again since exactly the same nearly a lot often inside case you shield this increase.

 48. My partner and I stumbled over here by a different page
  and thought I might check things out. I like what I see so now i’m following you.
  Look forward to checking out your web page again.

 49. Nu piedodiet krievu ekspert, tāds savārstījums, jūs esiet prokrieviska, Maskavas atbalstīta mafija. Un mūsu specdienesti nereaģē? Jūs noteikti būtu tie, kas krievu armiju sagaidītu ar ziediem.

  1. Nevajag tik stulbi un dusmīgi reaģēt. Tas ir tikai cits skatījums, arī jums ir savs skatījums un nekur nav teikts, ka tas ir vienīgais pareizais.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.