Divpotnieki antivakseri jeb Izraēlas distopija

Kā klājas nesenajam veiksmes stāstam Izraēlā? Tur vakar beidzot notika tas, ko sen paredzēja notiekam ‘sazvērestību’ teorētiķi. Divpotnieki vairs neskaitās vakcinēti un viņu statuss atcelts.

To, ka viņiem būs vajadzīga trešā šprice un tiks mainīta ‘pilnībā švakcinēta’ definīcija, mēs jau dzirdējām diezgan sen.

Praksē tas nozīmē to, ka ar vakardienu bija jātiek atceltām visām iepriekšējām kroņa pasēm, kuras tika izdotas tiem, kas bija sašpricēti ar divām dozām un cerēja uz atgriešanos normālā dzīvē. Neviens jau viņiem nepateica, ka pašiem neesot normāliem, nevar būt arī normāla dzīve. Bet nu labi – vakar tam vajadzēja notikt, bet Veselības ministrijas lapā vakar notikuši gļuki – vēsta oficiālais medijs. Tā uzkārās un droši vien steidzamā pieprasījuma dēļ jaunai pasei reģistrēties daudziem tā arī nesanāca, līdz ar to nācās paziņot, ka vēl dažas dienas paliks spēkā arī vecās – divpotnieku pases. Taču tagad pilnībā švakcinēts un jaunā normālā privilēģijas baudošs pilsonis būs tas ar trejpotnieku pasi. Tas nekas, ka šīs privilēģijas ir iepriekš atņemtās dabiskās cilvēktiesības un brīvības, kuras daļēji uz brīdi atgriež par paklausību potniekiem.

Kādu brīdi divpotnieku pases darbosies tiem, kuri saņēmuši otro dozu mazāk kā pirms 6 mēnešiem, jo ilgāk tā, redziet, nestrādā. Un tā saskaņā ar aprēķiniem pagājušā nedēļā 4dien tie bija 1.6 miljoni izraēļu, kuriem vajadzēja saņemt trešo poti un jauno pasi, bet kuri to vēl nav izdarījuši. Tagad ir iestājies tas fantasmagoriskais brīdis, ko ar ironiju gaidīja tie, kas palika pie veselā saprāta – divpotnieki kļuvuši par ‘antivakseriem’

Turklāt šis te oficiālais medijs raksta par to, ka tie esot 10% nešpricēto, kas vainīgi pie visa notiekošā – starp tiem esot visbriesmīgākās saslimšanas. Un neba jau nu Faizers vainīgs, ka tās pirmās potes nestrādā un ‘antivielas’ vairs nedarbojas jau pēc 6 mēnešiem.

Tie ir nešpricētie, kas apdraud špricētos – kaut gan saskaņā ar loģiku ir tieši otrādi – vai tikai gadījumā tie nav 90% špricēto, kas ir no visām pusēm apsēduši atlikušos veselos un šķiež vīrusu pa labi un pa kreisi? Turklāt viņos šis pīķa proteīns noteikti ir, atšķirībā no tiem, kas to nav pieņēmuši savā organismā mākslīgi. Tā drīz nonāksim pie tā, ka 1% nešpricēto kaut kur tiks vainots tajā, ka slimo un mirst 99% špricēto.

Protams, smieklīgākais ir tas, ka oficiāli paziņots arī par to, ka pat šīs jaunās kroņa pases būs derīgas tikai 6 mēnešus. Tas ir kā un kāpēc, ja reiz trešā doza būšot tik efektīva, ka to vispār vajag, bet realitātē atkal paliek tie paši 6 mēneši, kad acīmredzami būs jau 4 pote? To Izraēlas Veselības ministrija vēl nav tiešā veidā definējusi, toties ir pateikts tas, ka arī pārslimojušiem pusgadu pēc tam ir vajadzīgs šļurināt vismaz vienu dozu, lai saglabātu savu pasi.

Iepriekš tādas prasības nebija, varēja to dabūt arī bez injekcijas. Bet ne ilgāk – tagad arī pārslimojušam vajag to pašu – par spīti turpat Izraēlā veiktajiem nesenajiem pētījumiem par to, ka dabiskā imunitāte ir 17 reizes labāka aizsardzība par injekciju, tai acīmredzot ir viena liela problēma, ar ko saskaras režīmi visā pasaulē. Dabiskā imunitāte neder Farmas biznesam un tā neder politiskās tirānijas ieviešanai, kad ir jāprasa regulāri pakļauties kārtējai režīma iegribai šprices veidā, vai tam, kas ir paredzēts tālāk – brīnumtabletēm vai izsekošanas ierīcēm, kas meklēs vīrusu jau pašā organismā.

Nu ja šis Izraēlas piemērs un tur notiekošais absurds nespēj cilvēkus pamodināt no letarģiskā miega, tad to nespēs vairs nekas.

A. Vasiļevskis

www.mainampasauli.news

2 thoughts on “Divpotnieki antivakseri jeb Izraēlas distopija

 1. Trešdien, 7. oktobrī, ar ReTV sazinājusies kāda sieviete, kura nolēmusi vērsties policijā pēc tam, kad uzzinājusi, ka no Covid-19 mirusi kāda persona, kuras dēls, iespējams, mātei sagādājis viltotu Covid-19 sertifikātu, vēsta ReTV.

  Santa (vārds mainīts) norāda, ka viņas rīcībā esošā informācija, kas saņemta no bojāgājušās ģimenes locekļiem, apstiprina, ka dēls savai mātei nopircis viltotu sertifikātu. Māte nesen inficējusies ar Covid-19 un mirusi.

  Pēc Santas teiktā dēls sertifikātu nopircis, lai māte bez testēšanas un vakcinēšanās varētu turpināt strādāt skolā.

  “Dēls nopirka un uzdāvināja šo sertifikātu savai mātei, jo viņa ir skolotāja. Dēls par sertifikātu samaksājis 200-250 eiro. Principā dēls savai mātei uzdāvinājis nāvi. Tas vienkārši vairs neprasa nekādus komentārus! Ir jāziņo! Tas ir pilnīgs absurds,” tā Santa, kura pēc notikušā nolēmusi griezties policijā.

  Valsts policija apliecina, ka par notikušo sākta izmeklēšana.

  Jau vēstīts, ka ReTV Ziņu dienesta rīcībā nonākusi informācija, ka Vidzemes slimnīcā no Covid-19 mirusi viena persona, kurai bijis, iespējams, viltots vakcinācijas sertifikāts, un vēl vairākas personas, kurām ir šādi nelegāli dokumenti, ārstējas slimnīcā ar smagu slimības gaitu. Notikušo jau izmeklē Valsts policija, un ierosināts kriminālprocess. Imunizācijas valsts padomes priekšsēdētāja Dace Zavadska uzsver – saslimšanas gadījumā krāpniecības faktu noslēpt neizdosies. ReTV Ziņu dienests arī vēsta, ka, iespējams, ir nojaušams, kura ārstniecības prakse veikusi nelikumīgas darbības.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.