Divas Pasaules

Garīgais ceļvedis

Divas Pasaules: Dieva Pasaule jeb Dievzeme un Pazemes Elle iznesta virs zemes – Elle Virszemē. Pētnieki to sauc par „Mundi” (Pazemes) projekta realizāciju Virszemē. Mēs šīs divas Pasaules varam nosaukt arī par Spoguliju un Aizspoguliju. Spogulijā jūs varat sevi ieraudzīt, pat aptaustīt, bet Aizspogulijā  – tur Zirneklis apsargā papīreli, uz kura rakstīts, ka tas papīrelis aizstāj jūs pašu.

Virszemes Elles valdnieki starp Fizisko, jeb tulkojumā no grieķu valodas – Dabisko, pasauli un sevi ir radījuši Fiktīvo  pasauli, kurā mūs ir piespieduši dzīvot. Šodien mēs  dzīvojam divās Pasaulēs – Dabiskajā, kā dzīvas būtnes, un Fiktīvajā jeb Fikcijā, kā dokumenti, rakstīti uz papīrīšiem, vai tāsīm, vai dēlīšiem, vai māla plāksnītēm, vai ādas,  pat uz cilvēka ādas. Piemēram, Bullas tika rakstītas uz bērna ādas un aptašķītas ar asinīm (līdz pat 18.gs.), lai to dokumentu padarītu it kā dzīvu. Jā, Viņi – Virszemes Elles valdnieki savu Fiktīvo pasauli gribēja pat atdzīvināt. Cilvēku ciešanas viņiem bija svešas, tieši tāpat kā neo-komunistiem šodienas Latvijā, Eiropā un visā Pasaulē. 

Ko nozīmē īpašības vārds – Dabiskā?  Tā ir Dabā eksistējoša būtne, lieta, parādība, pat Gars ir dabiski eksistējošs. Jūs varat sevi aptaustīt, sajust un izjust, jūs staigājat pa zemes virsmu, jūs ēdat ēdienu, jūs dzīvojat dabā eksistējošā mājā, jūs varat sevi ieraudzīt spogulī.

Ko nozīmē Fiktīvā pasaule? Fiktīvā pasaule ir izdomājums – neīsta, nepatiesa, viltota – dabā neeksistējoša.

Dabiskajā pasaulē Jūs Pats esat realitāte, bet Fiktīvajā jūs esat Persona, t.i., Maska – tātad Fikcija. Neaizmirsīsim, ka vārds Persona tulkojumā no senās latīņu valodas nozīmē Maska. Tās fikcijas-maskas  apstiprinājums ir Pase un Identitātes karte.  Visu šo t.s. dokumentu numuri un kodi ir Fikcija un vergu numerācija, bet jēdziens un termins Juridiskā Persona ir dubultfikcija. Sanāk, tātad,  juridiskā maska, bet pat vārds Juridiskā (lat. iuridicus – tiesisks) jau arī ir fikcija. Jēdziens Juridiska Persona jeb Tiesiska Maska ir pats par sevi absurds kalambūrs. Jēdziens un termins Fiziskā Persona – tas jau ir vēl trulāks kalambūrs, jo Fizisks-Fizika tulkojumā no grieķu valodas nozīmē Dabisks-Daba, tātad – Dabiska Maska. Tā mēs dzīvojam starp Tiesiskām un Dabiskām Maskām.

Ēdiens ir dabiski reāls, bet ēdienkarte ir Fikcija. Māja ir dabiska dzīvesvieta, bet Mājas grāmata vai Zemesgrāmata ir Fikcija. Jūs nevarat dzīvot Mājas grāmatā vai Zemesgrāmatā, jūs nevarat peldēties ezerā, kurš iezīmēts kartē. „Mundi” projekts paredz, ka jūs operējat ar Fikciju, nevis dabisku būtni vai lietu, vai zemes gabalu.

Mēs dzīvojam tātad pat ne Greizo spoguļu valstībā,  kur viss ir greizs un šķībs, bet Aizspogulijā, kurā viss ir Fikcija – tukšums un māņi, kur vienīgās dzīvās būtnes ir blaktis un zirnekļi, kuri pārtiek no dzīviem cilvēkiem.

Mums dabiski rodas daudzi jautājumi. Kā Dievzemes vietā radās Virszemes Elle? Kas un kad mūs sagūstīja? Kā gūstekņi mēs esam?  Kad Tautas vietā sāka valdīt Daži? Kurš Tautu pārvērta pa verglopiem? Kas tas par Monstru – Valstskorporācija? Kas tas par Neputnu – „miera” Balodis ar divām galvām? Kas met Nāves krusta ēnu pār Latviju? 

Divas pasaules izpaužas visur – visā dzīvē. Mums ir patiesa Tautas saimniecība un tajā pat laikā ir valstskorporācija, kurai cilvēki ir dzīvais darbaspēks, kuru tirgo darba tirgū, un darba kapitāls, kuru tirgo biržās. Tautas saimniekošanu, kuru valstskorporācija nekontrolē, valstisti sauc par Ēnu ekonomiku, kaut gan ēnu ekonomika ir tieši komercnoslēpumā ievīstītais korporācijvalsts „gešeft”, „rebes”, „makar”, „andel”, “otkat”, “raspil” un “omerta” bizness.  Pat „valsts nozagšana”, faktiski valsts politiskā un ekonomiskā sagrābšana un sagūstīšana, ir valsts noslēpums. 

Mēs dzīvojam savā Latvijas Zemē, bet mūs ir sagūstījusi vietējā un virsvalstu korporācijvalsts. Mēs esam tās gūstekņi un korporācijvalsts vergi. Korporācijvalsts ir sociāli-ekonomisks kancers, kurš izmet aizvien jaunas metastāzes un cenšas visu un visus kontrolēt un regulēt. Tauta piekopj partizāņu dzīvesveidu. Tauta saimnieko ar partizāņu metodēm, turpretī korporācijvalsts pamatmetode ir likumīgā sirošana. Korporācijvalsts ir likumīgie sirenieki.  

Kur meklējama izeja no Virszemes Elles? Kur ir tas uzraksts – IZEJA. Tas meklējams mūsos pašos, mūsu spējā pašapzināties un pašorganizēties, mūsu Brīvā gribā, mūsu suverenitātē, mūsu Dieva doto tiesību pašrealizācijā.

Lai Kurbada zobens mums ass!

Lai Dievs, Laima un Māra ir ar mums!

11 thoughts on “Divas Pasaules

 1. Good day! This post couldn’t be written any
  better! Reading this post reminds me of my good old room mate!
  He always kept chatting about this. I will forward this post to him.
  Pretty sure he will have a good read. Thank you for sharing!

 2. Can I simply just say what a comfort to uncover a
  person that really understands what they’re discussing online.

  You definitely realize how to bring a problem to light and make
  it important. More and more people should check this out
  and understand this side of your story. It’s surprising
  you are not more popular since you surely have the
  gift.

 3. Hi there! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine Optimization? I’m trying
  to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good success.
  If you know of any please share. Thanks!

 4. 858820 73976Spot on with this write-up, I really suppose this website needs significantly much more consideration. probably be once a lot more to learn way far more, thanks for that info. 681819

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.