Davosas kliķe lemj par cilvēces nākotni.

Brīvie cilvēki – atcerieties to, ka šajās dienās Davosā notiek tas, par ko es un visi citi esmu rakstījis un brīdinājis visu šo laiku. Tur patreiz lemj par visas cilvēces nākotni un to, kā mūs padarīt par totāliem vergiem.

Cita starpā, tieši šodien tiks runāts par to, kā ieviest tā saucamo stakeholder kapitālismu – kas tas ir, varat izlasīt manā lapā un arī šeit tas ir bijis publicēts – tas arī ir lielais plāns, uz ko pasaule tika virzīta gadu desmitiem un kapēc bija vajadzīgs kovidšovs.

Tas ir tas kapitālisms, kurā visu pārvalda un kontrolē tikai gigantiskās korporācijas un to vadītāji, kuri atrodas pilnīgi citā realitātē.

www.weforum.org/…/the-davos-agenda-2021/programme

Tieši tam cilvēci gatavoja visu 2020 un turpina to darīt 2021 – tas ir process, kurā bankrotē visi mazie un vidējie uzņēmumi, jo tos terorizē vietējā vara šo globālistu uzdevumā, kamēr tos pēc tam pārpērk lielās investīciju kompānijas, kas pieder Rotšildiem un tamlīdzīgiem.

Nupat Anglijā bankrotēja Debenhams tīkls, kas darbojās kopš 1813. gada – atkal 12tk bezdarbnieku un no varas atkarīgo. Un tā katru dienu. Globālistiem šādi uzņēmumi ir kā pļaujama zāle, salīdzinot ar viņu pārvaldītajiem triljoniem un visiem planētas aktīviem.

www.apollo.lv/…/debenhams-slegs-visus-veikalus…

Nerunāsim par mazākiem uzņēmumiem un veselām nozarēm, kas tiek mērķtiecīgi iznīcinātas. Es Jums varu piedāvāt vēl kādu vienkāršu teoriju, kas padara saprotamu notiekošo procesu pasaulē. Proti, bizness ir kļuvis globāls, tam nav robežu, korporāciju aktīvi un vara bieži ir lielāki, kā daudzu atsevišķu valstu budžeti vai ietekme.

Kas traucē tādam biznesam un absolūtai varai līdz ar to? Tam traucē šo atsevišķo valstu demokrātijas. Lūk, kas ir patiesais kovidšova nolūks – demontēt šīs demokrātijas, lai tās netraucē realizēt globālā biznesa intereses.

Un tāpēc tas viss tiek pasniegts tādos aizplīvurotos veidos, kā ‘globāla demokrātija’ ‘labāka pasaule’ ‘lielais restarts’ un citādi, bet patiesībā tas ir globālas korporāciju diktatūras ieviešana un visu nacionālo valstu demokrātisko institūciju demontāža, kad vara pār cilvēkiem pilnībā pāriet šo korporāciju tīkla rokās un nav nekā, kas aizsargā cilvēktiesības vai vārda brīvību.

Tāpēc viņi mums stāsta, ka ierastās institūcijas netiek galā ar plāndēmiju, ko paši izraisījuši, ka vajag nodot pārvaldi starptautiskām organizācijām utt. Mērķis ir viena pasaules valdība – tas nekad nav mainījies.Tad lūk, tagad intensīvāk kā nekad ir jārunā par šiem nelietīgajiem plāniem un jāmodina cilvēki, lai iestājas pret to visiem iespējamiem līdzekļiem, būtu tās meditācijas, tiesvedības, protesti vai jebkas, kas palīdz apturēt šo planetāro apvērsumu, ko viņi cenšas realizēt mūsu acu priekšā.

Tieši tāpēc visu šo laiku tāds Geitss nekaunīgi nosaka to, ka visam ir jābūt ciet, iekams visi nav vakcinēti utt- pie vienas pasaules valdības viņš būs neviena nevēlēts veselības ministrs visai pasaulei – padomājiet par to, kamēr nav par vēlu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.