CDC atceļ FDA – trešā pote būs

Kolektīvā masu psihoze ir sasniegusi jaunu līmeni. Visu šo laiku režīmi un mediji aicināja ticēt zinātnei. Viņu zinātnei, ‘oficiāliem avotiem’ PVO, CDC, FDA vai vietējai SPKC un VM. Kam jātic tagad?

Kas notiek tagad? Pēkšņi režīmu un kovid-fašisma arhitektu retorika ir mainījusies un pat vietējā info laukā premjers ir tādā panikā, ka vairs neesot laika gaidīt, kamēr tā zinātne iztūļosies un ja viņš būtu pie teikšanas viens pats, tad pašsaprotami trešā doza jau ietu uz urrā. Kam nav laika gaidīt un kas vispār notiek? Ja atceraties, tad 17.septembrī ASV notika FDA sanāksme un balsojums par to, vai ASV sabiedrībai rekomendēt šo trešo poti. Un tur vairāki speciālisti uzskatāmi demonstrēja pierādījumus tam, ka šīs sasteigtās potes nes vairāk posta, kā labuma un bija pat visai šokējošas atklāsmes, ka izglābjot vienu cilvēku, tiek nogalināti divi, bet aprūpes namos, piemēram, šis rādītājs vispār ir šausminoši 6 bojā gājušie uz vienu teorētiski izglābto.

Visa šī konference ilga 8 stundas un rezultātā FDA padome nobalsoja PRET šīs potes rekomendēšanu sabiedrībai, izņemot grupu virs 65 gadiem un tiem, kam slikta imunitāte. Arī tas nebija labi, bet tomēr – publiski izskanot šādiem datiem, kas iepriekš tika lamāti par sazvērestībām un tādam balsojumam, varētu taču domāt, ka šis neprāts tiks piebremzēts? Diemžēl ne. Tagad plāndēmisti caur saviem cilvēkiem vēl atklātāk parāda, kas notiek pasaulē. Burtiski vakar CDC direktore Valenski paziņoja, ka viņa vienpersoniski atceļ šo balsojumu – viņa esot izvērtējusi riskus un atzinusi, ka injekcija ir droša un laba – sekojoši tā tiek rekomendēta šobrīd arī veselības aprūpes darbiniekiem.

Kāpēc – jo tā ir Baidena prasība un politika, izvērst trešo šprici ASV, tāpat kā Izraēlā un tagad notiek pilnīgs neprāts – viena veselības iestāde nostājas pret otru un atklāti parāda, ka pēc 18 mēnešu saukšanas pēc uzticības zinātnei, tagad šī pati zinātne, kas brīdina par datu trūkumu un dažādām problēmām šai sakarā, tiek atmesta malā, jo to prasa valdošais režīms. Ne jau velti vēl pirms šī FDA balsojuma par aiziešanu no amata paziņoja divi augsta ranga FDA ierēdņi, pamatojoties tieši uz Baidena administrācijas spiedienu šīs trešās dozas sakarā. Un tas parāda to, cik korumpēta un politiski angažēta ir visa ‘veselības sistēma’ gan ASV, gan daudz kur citur pasaulē. Pat ilglaicīgi šīs sistēmas darbinieki vairs nevar izturēt to, kas tur notiek, kam nekāda sakara ar veselību nav bijis jau ļoti sen, ne tikai šobrīd.

Un tieši tāda pati situācija, tikai miniatūrā risinās arī tepat LV. Ir politiskais spiediens no ASV pakalpiņa premjera izskatā, kurš nav apmierināts ar tieši to pašu – jau sen bija laiks špricēt visus ar trešo poti, bet lielākā daļa nav saņēmusi pat pirmās. Bet Veselības ministrijā neesot pietiekoši spēcīga aparāta, kas varētu šos uzdevumus realizēt – tiešā tekstā tāda bija retorika pirms dažām dienām izskanējušā Rīta panorāmā.

Redzam to, ka pie mums viss atbalsojas tieši tāpat, kā tas ir ASV – tur atradās pietiekoši ‘spēcīgs aparāts’ jeb paša Baidena CDC nesen ieceltā direktore, kura izlemj to, ka tur tie nepareizie zinātnieki ar saviem datiem nedrīkst maisīties Baidena plānam nošpricēt visus ar trešo dozu. Vai tikpat spēcīgs tautas mērdētājs atradīsies arī pie mums?

Un tā ticība zinātnei ir diezgan ātri mutējusi uz ticību ierēdņiem, bet nākamais vīrusa variants saucas klausi režīmam un nerunā pretī.

A. Vasiļevskis

www.mainampasauli.news

One thought on “CDC atceļ FDA – trešā pote būs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.