CCDH – vakcīnu Gestapo.

Kas tie tādi? Tā ir UK bāzēta organizācija, ko varētu nodēvēt par mūsdienu vakcīnu Gestapo. Formāli tā sevi dēvē par bezpeļņas organizāciju, taču viņu saikne ar valdībām, globālistu ‘domātāju’ forumiem un privātām korporācijām ir skaidri saskatāma.

Tas ir vakcīnu diktatūras ieviešanas viens no galvenajiem instrumentiem interneta vidē, kas nodarbojas ar visu citu viedokļu cenzūru, ja tie neatbilst varas dotajam uzstādījumam. Šajā gadījumā runa ir tieši par vakcīnām.

Viņu pieeja nav nekas jauns, tā ir sen atstrādāta polarizējošā propaganda, kas balstās uz tukšām frāzēm un vispārinājumiem. Viņi savu publiku cenšas pārliecināt, ka ikviens, kas kaut ko iebilst pret kovid vakcīnām vai raisa šaubas par to drošību, atsakās piedalīties Farmas eksperimentā, automātiski ir ķeceris – pret visām vakcīnām, muļķis, antizinātnisks elements un ir pilnībā jāizņem no visām sociālām platformām.

Šajā propagandā cilvēks, kam rūp sava un savu tuvo veselība, tiek pasludināts par sabiedrības ienaidnieku. Izrunāšanās pret svēto vakcīnu ir naida runa, ekstrēmisms un drauds sabiedrības drošībai. Faktiski ir radīts jauns apzīmējums – ‘veselības terorists’ un par tādu kļūst ikviens, kas izvairās izpildīt savu pienākumu švakcinēties vai skaļi iebilst pret šo švakcinēšanās neprātu.

Tapēc arī viņi sevi dēvē par cīnītājiem pret ‘digitālo naidu’ – respektīvi, pret veseliem un saprātīgiem cilvēkiem, kuri aizstāv savas tiesības un dabisko imunitāti.Nu tas apmēram būtu skaidrs – šāda tipa varas propaganda tikai pieņemsies spēkā, jo cilvēki tomēr nav muļķi un arī pie mums švakcinēts tikai 1% – tas ļoti neapmierina valdošo režīmu un viņi ir gatavi izvērst bezprecedentā smadzeņu skalošanas programmas, sākot ar švakcīnu avīzēm, līdz informācijai EDS un personiskai apzvanīšanai.

Bet kas ir svarīgi augstāk minētā vakcīnu Gestapo sakarā – viņi ir izveidojuši tā saucamo ‘hit list’ jeb novācamo personu sarakstu. Saskaņā ar viņu aprēķiniem, par 65% šobrīd internetā esošā ‘antivakseru’ satura esot atbildīgi 12 cilvēki. Tie ir attiecīgu saturu izplatošie aktīvisti, kam ir savi blogi vai kustības. Dažus no tiem Jūs zināt, kā Robertu F Kenediju, bet ne visus – tāpēc varat iepazīties. Šajā sarakstā viņi ir minēti kā teroristi un ir pat atzīmēts, no kurām platformām ir izdevies katru novākt. Tieši tādus sarakstus agrāk sastādīja, kad tika medīti ‘starptautiskie teroristi’

 1. Joseph Mercola
 2. Robert F. Kennedy, Jr.
 3. Ty and Charlene Bollinger
 4. Sherri Tenpenny
 5. Rizza Islam
 6. Rashid Buttar
 7. Erin Elizabeth
 8. Sayer Ji
 9. Kelly Brogan
 10. Christiane Northrup
 11. Ben Tapper
 12. Kevin Jenkins

Tagad tie ir cilvēki, kuri Jūs informē par varas meliem, vakcīnu blakus efektiem un vienkārši vēlas dzīvot paši ar savu dabisko imunitāti.Šo sarakstu publicēju tāpēc, lai Jūs varat iepazīties ar viņiem un to, ko viņi raksta – vienlaīcīgi mums ir jāveido kolektīvā aizsardzība šiem cilvēkiem un jāatbalsta viņi ar pozitīvām domām – lai viņi var turpināt savu darbu.

Ja vakcīnu Gestapo izdosies novākt no trases šos cilvēkus, tad nākamie būsim mēs visi – tie, kas turpinās runāt par šo tēmu vai vienkārši atteiksies švakcinēties. Tagad Jūs redzat, kas mums ir pieteicis karu un kādas ir viņu metodes. Jo vairāk vara zaudē savu ietekmi, jo lielākā agonijā tā nonāk un cenšas pielietot jo drakoniskākas metodes. Tas vienkārši ir jāiztur.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.