Brīvvalsts TV ziņas 06.20.2021

BrīvvalstsTV deviņpadsmitais ziņu raidījums

“No vienas puses mēs aizliedzam ausu kociņus un kokteiļu salmiņus, no otras puses – ražojam automašīnas, kuras mainām reizi piecos gados un kuras principā ir plastmasas tonnas. Nu, kur loģika?”, retorisku un pamatotu jautājumu uzdod Studijas viesis Horens. BrīvvalstsTV ziņu svētdienā, 20. jūnijā, plkst.20.00 Valdis Šteins turpinās izglītot par tautvaldības veidošanu un ģimenes ārste Gita Gaņģe stāstīs par savu pieredzi gribēt būt veselai. Iepazīstināsim ar zemeņu audzētāju, kurš starp vagām lasa Čaka dzeju un tautas tradīciju zinātājiem, kas atgādinās par Saulstāvju enerģētisko spēku.

Uz tikšanos pirmssvētku vakarā!BrīvvalstsTV dara visu, lai paustu to, ko oficiālie mediji noklusē un Tu, mūsu skatītāj, esi vienīgais, kurš var mūs atbalstīt. Kaut ar 10 eiro cigoriņu kafijai un mūsu enerģijai. Par iespējām atbalstīt skaties mūsu mājas lapā www.brivvalsts.tv/kontakti-un-atbalsts/Uz tikšanos BrīvvalstsTV ziņu svētdienā!

5 thoughts on “Brīvvalsts TV ziņas 06.20.2021

  1. Aivis Vasiļevskis un viņa komanda visu dara pareizi! Paldies viņiem, ka viņi vāc materiālus un publicē, kas notiek patiesībā, jo lasot Latvijas valdības sponsorētos medijus, jau katra organisma šūna ziņo, ka mums grib iebarot nepatiesību. Tev nabaga “Daugava” jau sen vajadzēja saprast, ka nekādas tavas Latvijas nav. “Tavai Latvijai” noteikumus diktē divi kungi – ES un ASV, bet Tev pašam te teikšanas nekādas. Tevi muļķo, bet Tu tam tici, jo esi akls un apmāts ar visatļautību un “lielveikalu labumiem”. Kā viens latvietis reiz teica, ka tik laba dzīve kā tagad, Latvijā vēl nekad nav bijusi. Nabaga kalpu tautai jau neko vairāk arī nevajag, ka tik pilni lielveikali – tas nekas ka ar ārvalstu surogātiem. Pie tam, tagad bez problēmām var vazāties pa pasauli un vest mājās vīrusus. Tas nekas, ka mūsu bērniem grib dzīt galvās homoseksuālisma melus. Tas nekas, ka mums liek aizmirst tautas tradīcijas un latviju Dainas un liek būt moderniem kā ķēmiem. Bet Latvija, par kuru tautai priekšā un pakaļā atgādina, ka esam neatkarīoga valsts, patiesībā atgādina situāciju, kad latvietis no senčiem saņēmis mantojumā lielu skaistu saimniecību, bet, lai ātrāk tiktu pie naudas un citu novērtējuma, visu labāko saimniecībā izpārdevis svešiniekiem, ēkām jumtus nav labojis gadiem, logi izsisti, pie sliekšņa zied nātras, bet pats staigā kā gailis un visiem lepojas kādu mantojumu no senčiem saņēmis. Diemžēl latviešu vissliktākā īpašība ir viņu pielīdēju daba – tieksme izdabāt svešzemju kungiem. Tā tas bija vācu muižkungu laikā, tā tas bija kad Krievijā pie varas tiecās boļševiki, tā tas bija PSRS laikos un tā tas ir tagad – ES laikos. Nekādas neatkarīgas Latvijas mums nav un ar izkalpīgo latviešu mentalitāti diez vai kādreiz būs.

  2. Labrīt brīvvalsts anarhisti. Ceru, ka jūs paņems pie dziesmas. Jūs manu valsti Latviju neiznīcināsiet. Režīms jums? Nu jūs neziniet kas ir režīms, neesiet ne uz Sibīriju sūtīti, nepadomājot dzīvojuši.

    1. Paldies Brīvvalsts TV! Labi, ka tomēr ir cilvēki, kuri nebaidās teikt patiesību. Bet par Daugavas pausto: kur gan ir tā Latvijas valsts? Vai tā ir tā zemīte , kurai pat nav savas valūtas, kura ir iegrūzta milzīgos parādos? Vai tā ir valsts, kuras prezidents ir viltvārdis ar nezināmas izcelsmes dokumentiem, kuras ministru prezidents ir US dubultpilsonis – Kalamazū palīgskolas absolvents? Vai brīvā valstī ārlietu ministrs būtu gejs, bet iekšlietu ministre lezbiete? Vai par to režīmu ir runa, kura sūtīta specvienība Mārupē ielaužas privātīpašumā, lai cilvēkam izlauztu rokas uz muguras un pielietotu elektrošoku? Tai pat laikā Rīgā pieļaujot vistuvākajā laikā izvirtuļu praidu! Tā nav valsts, kura savus pilsoņus ar draudiem un uzpirkšanu dzen vakcinēties, tai pat laikā nevakcinētajiem neļaujot pat tādu nieku, kā piemēram Ventspilī vizināties ar kuģīti pa Ventas upi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.